Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Перший візит Шифріна до Бердичева: після концерту в гумориста зникли 100 тис. грн

Time Додано: середа, 09 лют. 2011, 06:00 ( близько 7 року назад )

Такого у Бердичеві ще не було! У рамках всеукраїнського туру до міста з концертом приїхав легендарний російський гуморист Єфім Шифрін. Візит «зірки» такої величини став для бердичівлян приємною несподіванкою.

Перший візит Шифріна до Бердичева: після концерту в гумориста зникли 100 тис. грн

Бердичівлянка: “Когда я узнала, что к нам приедет Шифрин, была в шоке. Бердичев — городок маленький, и артисты такого уровня посещают нас редко. Поэтому меня это заинтересовало, я купила билет почти сразу, как узнала».

Ще за годину до початку виступу глядачі різного віку стали сходитись до міського Палацу культури, прагнучи чимшвидше на власні очі побачити Шифріна.

Бердичівлянка: “Він мені дуже подобається. Проста щира людина, його гуморески дуже цікаві, мені подобається, як він співає. Ми його ні разу “вживу” не бачили, тому прийшли подивитися”.

Бердичівлянин: “Я люблю цього артиста. Він мій улюблений гуморист. Сьогодні сподіваюсь побачити його найкращі номери”.

Бердичівлянка: “Я с детства знаю этого артиста, много о нем слышала, всегда по телевизору смотрю его выступления. Он мне очень нравится, дарит людям позитив. Потому я решила пойти на кусочек такого позитива».

Не лише для публіки виступ артиста був довгожданним та хвилюючим: подібні почуття переповнювали і відомого гостя.

Єфім Шифрін, артист: “Да, я никогда не был в Бердичеве. Я даже очень волновался за эту поездку, потому что много читал про этот город. Помимо того, что он главный герой интернет-анекдотов, он еще и средоточие многих культур».

Бердичівлянам Єфім Шифрін презентував програму “Шифрінізми-New”, що складалась із кращих номерів двох останніх сезонів. Деякі з мініатюр були відомі публіці, але більшість ще не “світилась” на великому екрані.

Єфім Шифрін, артист: “Шифринизмы — это искорки смеха, веселые маленькие огоньки, которые при помощи зрителя разгораются в настоящее пламя».

При виході на сцену Шифрін не ставить собі цілі розсмішити і взагалі, каже, не любить жодних формулювань та голосних девізів. Бо від того робота стала б прісною. Єдине, чого прагне гуморист, - подружитись із глядачем і посприяти тому, щоб позитивні відчуття, отримані за 2 години концерту, протримались в людей якомога довше.

Єфім Шифрін, артист: “Я понимаю, что я не изменю жизнь, не исправлю дороги, не сделаю из взяточника хорошего человека. Я не умею делать чудеса, но, мне кажется, я уже научился дарить людям хорошее настроение, а это уже немало. Когда актеры иногда жалуются на тяготы своей работы, мне хочется подойти и стукнуть их по голове. Ведь эта работа дарит такое счастье! Огромное количество людей выражает тебе свою признательность, ты получаешь за это деньги и еще смеешь жаловаться! Иди в цех, в поле, вырывай сахарную свеклу — очень хорошее занятие. Только не жалуйся».

Неправда, що артисти, котрі жартують на сцені, за характером нудні, вважає Єфім Шифрін. Наприклад, розсмішити його дуже легко. А ще Шифрін у житті і Шифрін на сцені — люди кардинально різні.

Єфім Шифрін, артист: “Если бы я был похож на своих героев из эстрадных миниатюр, я бы повесился. Потому что это очень малосимпатичные люди, в основном дураки и идиоты. В драмтеатре мне больше везло на персонажей: они были в меру нелепыми, в меру никчемными, иногда и страшными негодяями. Мне бы не хотелось быть похожими на них».

Змусити залу вибухнути сміхом є лише малою частиною того, що вміє ця “зірка”. Шифрін грає у театрі і кіно, займається спортом, брав участь у цирковому шоу і видав три власні книги. Себе в першу чергу вважає артистом і любить свою професію за те, що можна переключатися з одного виду діяльності на інший, споріднений.

Єфім Шифрін, артист: “Драматический спектакль, эстрадный концерт, съемки в фильме... Когда выпадает свободная минута, я делаю записи в своем живом журнале в интернете, берусь за книгу. Все это дарит ощущения, которые очень похожи на те, которые дарит профессия актера, потому что все это — тоже некий акт творчества».

За плечима гумориста 33 роки сценічного досвіду. За цей час дещо змінилось сприйняття жартів, говорить Шифрін, але їхній об’єкт залишається: це безглуздість, невідповідність між ідеалом та дійсністю. Часи, коли усюди панувала цензура, все-таки мали позитивний вплив, каже гуморист.

Єфім Шифрін, артист: “Резкость, а иногда и грубость нынешнего молодежного юмора меня пугает, потому что я вырос в атмосфере запретов и достаточно жесткой советской цензуры. Но это не значит, что я хочу ее возврата. Внутри меня с тех пор сидит страшный «редактор», с которым я советуюсь каждый раз перед тем, как что-то сказать. Потому я не могу материться на сцене или говорить другие вещи, которые вылетают из уст молодых людей. Но, с другой стороны, я этому редактору благодарен, потому что уверен, что часть моих зрителей, которые есть рядом со мной на протяжении этих 33 лет, есть именно потому, что я не позволяю себе тех вещей, которых не должен позволять уважающий себя артист».

Презентувавши бердичівлянам “шифрінізми”, пожартувавши про білявок та з’ясувавши, який у слов’ян найголовніший інстинкт, гуморист сказав бердичівлянам “дякую” і “до побачення”.

Єфім Шифрін, артист: “Во-первых, спасибо за гостеприимство. Везде, где мы были, было очень тепло и радушно. Без этого «спасибо» я не уеду, говорю его совершенно искренно. Во-вторых, очень надеюсь на то, что раз уж мы положили начало нашим встречам, то хотелось бы, чтоб они были не раз в 33 года, а чаще. Так что спасибо и будем знакомы».

Та не лише гарним прийомом запам’ятається артистові цей тур. Як стало відомо, приїхавши після Бердичева у Житомир, Шифрін виявив пропажу майже 100 тис. грн., котрі разом з особистими речами знаходились у багажнику автомобіля. За цим фактом міліція нині проводить перевірку.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0