Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Перший у Бердичівському районі майданчик зі штучним покриттям відкрили у Гришківцях

Time Додано: вівторок, 30 вер. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

Два роки тому народний депутат України Павло Жебрівський започаткував акцію “Добрі справи своїми руками”, яка має на меті розвивати соціальну інфраструктуру районів Житомирщини. Допомогти усім одразу благодійники, що її підтримують, не в змозі, тож скористалися методом жеребкування. У минулому році пощастило Бердичівському району.

Перший у Бердичівському районі майданчик зі штучним покриттям відкрили у Гришківцях

Для гришківчан відкриття майданчика стало справжнім святом. Порадіти за дітей прийшли батьки і усі, хто допомагав його збудувати. Тому спочатку майданчик використали не за призначенням. На ньому співали, танцювали, вручали подарунки і грамоти.

Павло Жебрівський, народний депутат України: “ Це як приклад. Далі сама громада має розпочати роботу у селах Бердичівського району. Своїми руками можна зробити багато. Це ключове на наше завдання в рамках обласної програми. Зрозуміло, що ми не можемо допомогти усім селам, але зактивізувати людей, дати їм напрямок — це головна наша місія”.

Із штучним покриттям майданчика, яке коштує близько 150 тисяч гривень допомогло Міністерство сім'ї, молоді та спорту, інші 100 тисяч — це вклад місцевих приватних підприємців, влади та колективу гімназії. Одні допомагали грошима, інші — працею.

Юрій Михальчук, голова Бердичівської районної ради: “Це дійсно конкретна праця людей. До кого не зверталися — усі допомагали. Основна ударна сила — гімназія. Технічні працівники, учні, вчителі”.

Чи не найбільше новому майданчику зі штучним покриттям раділи спортсмени Гришковецької гімназії. Адже їхні успіхи підштовхнули владу до будівництва. Команда юнаків 92-93 року народження стала срібним призером Чемпіонату України з хокею на траві.

Андрій Черкас, тренер з хокею на траві: “Раніше ми займалися в залі, чи на звичайній траві. Я думаю, що тепер наші результати поліпшаться”.

Акція “Добрі справи своїми руками” продовжиться, обіцяє Павло Жебрівський. Наступний об'єкт, який заплановано реконструювати у Гришківцях - амбулаторія сімейного лікаря.

Автор Юлія Крук

Камера Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0