Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Перший у Бердичівському районі майданчик зі штучним покриттям відкрили у Гришківцях

Time Додано: вівторок, 30 вер. 2008, 06:00 ( близько 9 року назад )

Два роки тому народний депутат України Павло Жебрівський започаткував акцію “Добрі справи своїми руками”, яка має на меті розвивати соціальну інфраструктуру районів Житомирщини. Допомогти усім одразу благодійники, що її підтримують, не в змозі, тож скористалися методом жеребкування. У минулому році пощастило Бердичівському району.

Перший у Бердичівському районі майданчик зі штучним покриттям відкрили у Гришківцях

Для гришківчан відкриття майданчика стало справжнім святом. Порадіти за дітей прийшли батьки і усі, хто допомагав його збудувати. Тому спочатку майданчик використали не за призначенням. На ньому співали, танцювали, вручали подарунки і грамоти.

Павло Жебрівський, народний депутат України: “ Це як приклад. Далі сама громада має розпочати роботу у селах Бердичівського району. Своїми руками можна зробити багато. Це ключове на наше завдання в рамках обласної програми. Зрозуміло, що ми не можемо допомогти усім селам, але зактивізувати людей, дати їм напрямок — це головна наша місія”.

Із штучним покриттям майданчика, яке коштує близько 150 тисяч гривень допомогло Міністерство сім'ї, молоді та спорту, інші 100 тисяч — це вклад місцевих приватних підприємців, влади та колективу гімназії. Одні допомагали грошима, інші — працею.

Юрій Михальчук, голова Бердичівської районної ради: “Це дійсно конкретна праця людей. До кого не зверталися — усі допомагали. Основна ударна сила — гімназія. Технічні працівники, учні, вчителі”.

Чи не найбільше новому майданчику зі штучним покриттям раділи спортсмени Гришковецької гімназії. Адже їхні успіхи підштовхнули владу до будівництва. Команда юнаків 92-93 року народження стала срібним призером Чемпіонату України з хокею на траві.

Андрій Черкас, тренер з хокею на траві: “Раніше ми займалися в залі, чи на звичайній траві. Я думаю, що тепер наші результати поліпшаться”.

Акція “Добрі справи своїми руками” продовжиться, обіцяє Павло Жебрівський. Наступний об'єкт, який заплановано реконструювати у Гришківцях - амбулаторія сімейного лікаря.

Автор Юлія Крук

Камера Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0