Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Перший творчий вечір юної танцівниці Марини Пухальської

Time Додано: четвер, 26 жовт. 2017, 18:13 ( 8 міс. назад )

У рамках тижня обдарованої дитини у ЦПО ім. Разумкова відбувся творчий вечір солістки танцювального ансамблю «Яринка» Марини Пухальської. Ось відзнаки й нагороди, кубки, грамоти, гран-прі призерки багатьох танцювальних конкурсів і фестивалів, що проходили не тільки в Україні, але й за кордоном.

Перший творчий вечір юної танцівниці Марини Пухальської Перший творчий вечір юної танцівниці Марини Пухальської Перший творчий вечір юної танцівниці Марини Пухальської Перший творчий вечір юної танцівниці Марини Пухальської Перший творчий вечір юної танцівниці Марини Пухальської Перший творчий вечір юної танцівниці Марини Пухальської

На її творчому вечорі усе й усі були справжніми, щирими: ведуча, друзі із ансамблю «Яринка», керівники Жанна Кабанчук і Діана Жолудь, які розгледіли в дівчинці справжній талант до танцю, наставники Центру позашкілля, і, звісно, прихильники таланту юної танцівниці, близькі та родичі. Маринка, кажуть її вчителі, як усі звичайні діти, та вирізняється особливою наполегливістю і великим працелюбством.

Від сучасних до народних – їй все подобається і все під силу!

Не один рік радує око глядача танцювальний дует Марини і Євгенія. Перший їх спільний номер «Лялечка», згадує Женя.

І Женя, й Марина – учні 17-ої школи. На творчий вечір прийшли привітати одну з кращих учениць школи й відмінницю директор, завуч, класний керівник. Почула Марина вітання й від начальника управління освіти Світлани Басюк, і від керівника ЦПО Олени Боровської, і від старшого товариша й мецената Володимира Левандовського.

Прийшла підтримати, порадіти за дівчинку уся велика родина Пухальських, до якої, завдяки Марині, радо прийняли і вчительку танців Діану Жолудь. Молодші братик і сестричка Марини, Діма й Софійка, тримають рівняння на старшу сестру й самі роблять перші кроки у танцях. Коли ж запитали у їх мами, у чому секрет її методів виховання, та відповіла: «Секретів немає, хіба що… любов…»

Репортаж Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 0