Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Перший на районі: у с. Рея відкрили спортивний клуб «Свара»

Time Додано: середа, 07 лют. 2018, 15:11 ( 16 дн. назад )

Подію, що днями зібрала разом від малого до дорослого мешканців Реї, називають знаковою для Бердичівського району: у селі урочисто відкривали спортивний клуб. Історія знає чимало випадків, коли прості хлопці й дівчата зі звичайних українських сіл завойовували найвищі сходинки п’єдесталів пошани найпрестижніших змагань, нагадують на зібранні, тож чому подібної можливості має бути позбавлене талановите спортивне юнацтво й молодь із Бердичівщини? І відтепер у клубі «Свара» усі охочі до здорового способу життя й до таких видів бойових мистецтв, як бойове самбо, джіу-джитсу, змішані єдиноборства – із самої Реї та з прилеглих сіл – зможуть набути необхідної майстерності.

Перший на районі: у с. Рея відкрили спортивний клуб «Свара» Перший на районі: у с. Рея відкрили спортивний клуб «Свара» Перший на районі: у с. Рея відкрили спортивний клуб «Свара» Перший на районі: у с. Рея відкрили спортивний клуб «Свара» Перший на районі: у с. Рея відкрили спортивний клуб «Свара»

Головним ініціатором створення у Реї неприбуткової громадської організації «Спортивний клуб «Свара» виступив керівник однойменного тамтешнього фермерського господарства Юрій Тарахтелюк. Спільними зусиллями його та громади села на ошатний осередок спорту перетворилося колишнє занедбане приміщення місцевої лазні. Взявшись за цю справу, каже пан Юрій, він, насамперед, прагнув віддячити людям за роки спільного сусідства, ну а по-друге, спорт, фізичне й патріотичне виховання – це те, що дисциплінує, організовує, заґартовує.

На роль провідника у світі, пов’язаного з бойовими мистецтвами, наставника, котрий вестиме юних та молодих бійців до перемог, було обрано Андрія Коробкова – людину, відому у Бердичеві та поза його межами з тренувальної роботи у ММА-клубі «King Mount».

От уже, де краще один раз побачити, аніж сто – почути, так це у бойових мистецтвах. На спеціально влаштованих показових виступах присутні на відкритті змогли «вживу» пересвідчитися, що чекатиме на відвідувачів «Свари». Запис до клубу відкрито, оголосив Андрій Коробков: у закладі чекають на усіх бажаючих хлопців і дівчат та розраховують на підтримку батьків, котрі розуміють користь від занять спортом. Займатимуться тут із понеділка по п’ятницю включно. Те, що після школи діти будуть завантажені, і те, що буде цікаво, тренер гарантує. У те, що з цих стін, цілком можливо, робитимуть перші кроки майбутні чемпіони, вірять представники влади.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0