Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Тренер із важкої атлетики Людмила Гвіздон: «Головне – здоров’я та позитив. Будуть вони – буде результат»
Chatbox Olena Kovzun
Дякуємо за плідну працю, за від ...
Time 21:15 - 01-02-2019
ДТП на пішохідному переході: не розминулись дві автівки
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Турнір «за власним бажанням» ініціювали у Бердичеві активісти організацій людей з інвалідністю
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Коли «дерево» дорівнює «чарівність»: у Бердичеві «виставилася» творча трійка Земнухов-Ковальчук-Вахніцький
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Бердичів провів XІ матчеву зустріч з боксу пам’яті М. Самойлова
Chatbox Стас Перковский
Наймолодший вихованець із Берди ...
Time 16:37 - 03-12-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Перший на районі: у с. Рея відкрили спортивний клуб «Свара»

Time Додано: середа, 07 лют. 2018, 15:11 ( близько 1 року назад )

Подію, що днями зібрала разом від малого до дорослого мешканців Реї, називають знаковою для Бердичівського району: у селі урочисто відкривали спортивний клуб. Історія знає чимало випадків, коли прості хлопці й дівчата зі звичайних українських сіл завойовували найвищі сходинки п’єдесталів пошани найпрестижніших змагань, нагадують на зібранні, тож чому подібної можливості має бути позбавлене талановите спортивне юнацтво й молодь із Бердичівщини? І відтепер у клубі «Свара» усі охочі до здорового способу життя й до таких видів бойових мистецтв, як бойове самбо, джіу-джитсу, змішані єдиноборства – із самої Реї та з прилеглих сіл – зможуть набути необхідної майстерності.

Перший на районі: у с. Рея відкрили спортивний клуб «Свара» Перший на районі: у с. Рея відкрили спортивний клуб «Свара» Перший на районі: у с. Рея відкрили спортивний клуб «Свара» Перший на районі: у с. Рея відкрили спортивний клуб «Свара» Перший на районі: у с. Рея відкрили спортивний клуб «Свара»

Головним ініціатором створення у Реї неприбуткової громадської організації «Спортивний клуб «Свара» виступив керівник однойменного тамтешнього фермерського господарства Юрій Тарахтелюк. Спільними зусиллями його та громади села на ошатний осередок спорту перетворилося колишнє занедбане приміщення місцевої лазні. Взявшись за цю справу, каже пан Юрій, він, насамперед, прагнув віддячити людям за роки спільного сусідства, ну а по-друге, спорт, фізичне й патріотичне виховання – це те, що дисциплінує, організовує, заґартовує.

На роль провідника у світі, пов’язаного з бойовими мистецтвами, наставника, котрий вестиме юних та молодих бійців до перемог, було обрано Андрія Коробкова – людину, відому у Бердичеві та поза його межами з тренувальної роботи у ММА-клубі «King Mount».

От уже, де краще один раз побачити, аніж сто – почути, так це у бойових мистецтвах. На спеціально влаштованих показових виступах присутні на відкритті змогли «вживу» пересвідчитися, що чекатиме на відвідувачів «Свари». Запис до клубу відкрито, оголосив Андрій Коробков: у закладі чекають на усіх бажаючих хлопців і дівчат та розраховують на підтримку батьків, котрі розуміють користь від занять спортом. Займатимуться тут із понеділка по п’ятницю включно. Те, що після школи діти будуть завантажені, і те, що буде цікаво, тренер гарантує. У те, що з цих стін, цілком можливо, робитимуть перші кроки майбутні чемпіони, вірять представники влади.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0