Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Перший міський конкурс дитячої творчості «Сузір’я Бердичева» завершився гала-концертом

Time Додано: вівторок, 22 квіт. 2008, 06:00 ( більше 10 року назад )

У Бердичеві з яскравою силою спалахнуло нове, 89 сузір’я, – так назвали фестиваль дитячих талантів ведучі гала-концерту. Він став підсумком першого міського конкурсу «Сузір’я Бердичева». На сцені – найкращі керівники хореографічних, вокальних та театральних колективів шкіл міста. Діти зустрічали оваціями своїх улюблених вчителів. Тих, які готувалися із ними до конкурсу і хвилювалися за лаштунками сцени. Від імені міського голови художнім керівникам вручили грамоти та грошові премії. Олександру Драгану, вчителю 11 школи, аплодували не один раз. Його вихованці виступали в трьох конкурсних номінаціях. А вокалістка Анна Войтюк отримала гран-прі. Діти кажуть: вражень від фестивалю – багато.

Перший  міський конкурс дитячої творчості «Сузір’я Бердичева» завершився гала-концертом

Анна Войтюк, учениця ЗОШ № 11: «Коли я була за лаштунками, мені було дуже страшно, але коли вийшла на сцену, то мене підтримали мої подруги. Особливо Інна Кутеляницька. Я зрозуміла, що у мене є такі подруги, які можуть мене підтримати!»

Олена Мазунова, учениця ЕЗОШ № 10: «Коли оголосили результати вже після конкурсу, то мене переповнювали емоції. Дуже все сподобалося. І подарунки також були хороші».

Ще одним гран-прі: DVD-плеєром - нагородили творчий колектив колегіуму № 14. Номерів цього закладу у святковій програмі було найбільше.

Владислав Доробалюк, учень ЗОК № 14: «Ми дуже раді, що у нас є такий вчитель – О. Я. Яблонська. І дуже вдячні, що вона вивела нас на міський конкурс. Що ми заслужили його».

Тематика номерів була різноманітною: світ дитинства, природи та казкові мотиви. Багато виступів юні артисти присвятили мамам.

Тетяна Симоненко, учениця СЗОШ № 15: «Я розказую вірш «Мама», тому що він дуже подобається всім, хто чув його. Хочу, щоб його почули всі мами міста і моя мама».

Театральні колективи порадували класичним репертуаром. Показали фрагменти «Лісової пісні», «Сватання на Гончарівці» та «За двома зайцями». Глядачі співпереживали разом із виконавцями: сумували, раділи та захоплювалися їхньою грою. Видовищними були й інші виступи. Артистичності юним бердичівлянам - не позичати.

Євгенія Халандирьова, керівник ансамблю танцю «Веретенце» ЗОК № 14: «Ми побачили сьогодні, що, дійсно, в нашому місті є чудові, талановиті діти і чудові керівники. Ми дуже довго мріяли про такий форум. Велике спасибі організаторам цього заходу. Відчувається дуже сильна школа Будинку творчості. Від імені всіх художніх керівників шкіл хочу сказати велике спасибі за чудову організацію свята!»

Свято «Сузір’я Бердичева» увійшло в мистецьке життя міста – довели учасники гала-концерту своїми майстерними виступами.

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0