Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Першокурсники Бердичівського медколеджу дали клятву Гіппократа

Time Додано: понеділок, 22 лист. 2010, 06:00 ( майже 7 років назад )

240 майбутніх медичних сестер, фельдшерів та зубних техніків заполонили міський Палац культури. Це першокурсники Бердичівського медколеджу чекали урочистої посвяти у медики. Кажуть, хоч і вчаться у закладі вже майже три місяці, а справжніми студентами ще й досі не почуваються.

Першокурсники Бердичівського медколеджу дали клятву Гіппократа

Сергій Бабич, студент Бердичівського медичного коледжу: «Ну, це, певно, ще з давніх-давен було, коли ще Гіппократ жив, він придумав таку посвяту. Після неї ми будемо справжніми студентами».

Олександра Бесараб, студентка Бердичівського медичного коледжу: «Посвята потрібна нам для того, щоб ми краще навчалися, мали хорошу освіту, допомагали людям. Ці урочистості нам зробили для того, щоб ми себе усім показали».

Галина Попик, студентка Бердичівського медичного коледжу: «Посвята, якщо сказати молодіжним сленгом, - це круто! Її, на мою думку, роблять для того, щоб у майбутньому ми лікували хворих, турбувалися про них».

Стоячи вітали присутні сяючу від білих халатів та яскравих посмішок колону першокурсників. Поки що їхні руки ще можуть тремтіти від хвилювання, а розум — шукати мудрої поради наставника. Зовсім скоро юнаки та дівчата протистоятимуть хворобам і рятуватимуть людські життя. Про це й присягають сьогодні. Не обходиться посвята і без студентського гімну під назвою «Гаудеамус», що виконується латиною.

Аби день посвяти запам’ятався новоспеченим медикам на все життя, студенти старших курсів підготували концерт і розповіли, як правильно слід поводитись у медколеджі, аби все було гаразд.

Першокурсники переконані: вони зможуть реалізуватися у цій професії та будуть корисними суспільству. Такої ж думки дотримується і секретар Бердичівської міської ради Василь Толочко, який привітав новоспечених медиків з прийняттям найголовнішої у їхньому житті клятви.

Василь Толочко, секретар Бердичівської міської ради: «Повірте, ви зробили абсолютно правильний вибір, коли обрали цю найблагороднішу професію – професію берегти і захищати людей. Мені надзвичайно приємно від імені міського голови та депутатів міської ради привітати вас з цією подією».

Не помилились першокурсники також тоді, коли серед усіх подібних обрали саме Бердичівський медколедж, адже він стабільно входить до десятки кращих навчальних медичних закладів України, розповів директор коледжу Володимир Клименюк. Наказав студентському поповненню готуватися до праці і труднощів. Останніх лякатися не потрібно: вони загартовують характер і роблять людину сильнішою.

Володимир Клименюк, директор Бердичівського медичного коледжу: «Звичайно, найлегше рухатися вниз, тому що дорога вгору завжди складна й терниста. Але ми віримо, що ваші прагнення приведуть вас до успіху».

Очільник закладу вручив кращим студентам коледжу грамоти і премії у розмірі 200 гривень. Колись так само будуть нагороджувати і першокурсників. Звісно, якщо ті старанно навчатимуться, будуть брати активну участь у житті коледжу і робитимуть усе, щоб стати хорошими спеціалістами. Окрім викладачів, студентам у цьому будуть допомагати лікарі на базах медпрактики. Такими є центральна міська лікарня, обласний госпіталь для ветеранів, районна лікарня.

Анатолій Терефеєв, головний лікар Бердичівської ЦМЛ: «Сьогодні ви вступили до лав наших колег. Хочу побажати вам, щоб навчання було легким, наука давалась просто, а дозвілля – було різноманітним та веселим».

Дарְина Луцька, головний лікар Бердичівської районної лікарні: «Хочу побажати здоров’я, щастя, успіхів у навчанні, щоб ви не зупинялись на досягнутому, а продовжували вчитися далі».

На свої студентські роки першокурсники покладають великі надії, які, переконані, мають стати запорукою не менш великого майбутнього.

Ольга Яременко, студентка Бердичівського медичного коледжу: «Я чекаю гарного навчання, потім хочу знайти відповідну роботу і лікувати людей».

Галина Попик, студентка Бердичівського медичного коледжу: «Чекаю нових знайомств, також хочу багато дізнатися про мою професію”.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0