Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
ДТП на пішохідному переході: не розминулись дві автівки
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Турнір «за власним бажанням» ініціювали у Бердичеві активісти організацій людей з інвалідністю
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Коли «дерево» дорівнює «чарівність»: у Бердичеві «виставилася» творча трійка Земнухов-Ковальчук-Вахніцький
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Бердичів провів XІ матчеву зустріч з боксу пам’яті М. Самойлова
Chatbox Стас Перковский
Наймолодший вихованець із Берди ...
Time 16:37 - 03-12-2018
Паління - попередня причина пожежі у будинку по вул. Шевченка
Chatbox Укроп Укропович
Коли мешканці будинків «б"ють в ...
Time 09:10 - 03-12-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Перші пішли: колишні випускники БКПЕП здали держіспит на бакалаврів Вінницького торговельно-економічного інституту

Time Додано: понеділок, 19 лют. 2018, 17:56 ( 10 міс. назад )

У Бердичівському коледжі промисловості, економіки та права – день хвилюючий та знаковий для багатьох: у стінах закладу вперше здавали державний іспит колишні випускники закладу, котрі обрали подальше навчання на бакалаврів у Вінницькому торговельно-економічному інституті КНТЕУ. 2,5 роки освоювали курс за програмою бакалаврату завтрашні економісти та бухгалтери. Освоювали, не залишаючи при цьому меж рідного Бердичева, осягаючи науки у стінах коледжу промисловості, економіки та права.

Перші пішли: колишні випускники БКПЕП здали держіспит на бакалаврів Вінницького торговельно-економічного інституту Перші пішли: колишні випускники БКПЕП здали держіспит на бакалаврів Вінницького торговельно-економічного інституту Перші пішли: колишні випускники БКПЕП здали держіспит на бакалаврів Вінницького торговельно-економічного інституту Перші пішли: колишні випускники БКПЕП здали держіспит на бакалаврів Вінницького торговельно-економічного інституту Перші пішли: колишні випускники БКПЕП здали держіспит на бакалаврів Вінницького торговельно-економічного інституту

Обираючи партнерів для подальшого співробітництва БКПЕП природньо шукав кандидатів серед таких само, як і він, державних вишів, зауважує Іван Демусь. Отримавши пропозицію від вінничан, продовжує, були обговорені усі деталі майбутніх відносин. Більш того, у закладі не раз консультувалися зі своїми студентами. Бажаючих продовжити навчання у ВТЕІ знайшлося чимало – у результаті з’явилася угода про співпрацю.

Конструктивною та плідною вважає трирічну співпрацю із БКПЕП директор вінницького вишу Наталія Замкова. Ця плідність, констатує, яскраво виражена у кількості випускників коледжу, котрі вирішують вчитися у ВТЕІ на базі закладу у Бердичеві. І взагалі тутешня земля є багатою на здібну та охочу до наук молодь, констатує пані Наталія.

Цінність знань – це те, що ніхто не відміняв (ґрунтовна підготовка – відчутний бонус у майбутньому), але проблема подальшого працевлаштування – це те, що часто хвилює колишніх й нинішніх студентів мало не у першу чергу. Про те, що їхні випускники затребувані на ринку праці, нерідко чути від педагогів БКПЕП. Значною мірою, ці слова підтверджують і у Вінницькому торговельно-економічному інституті: їхні «спільні» випускники, стверджують, знаходяться під особливим прицілом вітчизняних й закордонних роботодавців.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0