Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Танкісти з Гончарівського стали переможцями міні-футбольної першості ОК «Північ»
Chatbox Владимир Куйдич
я Вам так скажу телеканал ВИК п ...
Time 09:09 - 16-03-2018
Надзвичайники врятували життя людині
Chatbox ТИ Бос
Цей пожар був за адресою Одеськ ...
Time 14:42 - 09-03-2018
Ольга Сумська та її чоловіки зіграли «Сублімацію любові» у Бердичеві
Chatbox Михайло Пасічник
Видно, сподобався наш Бердичів ...
Time 18:33 - 03-03-2018
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Перші пішли: колишні випускники БКПЕП здали держіспит на бакалаврів Вінницького торговельно-економічного інституту

Time Додано: понеділок, 19 лют. 2018, 17:56 ( 26 дн. назад )

У Бердичівському коледжі промисловості, економіки та права – день хвилюючий та знаковий для багатьох: у стінах закладу вперше здавали державний іспит колишні випускники закладу, котрі обрали подальше навчання на бакалаврів у Вінницькому торговельно-економічному інституті КНТЕУ. 2,5 роки освоювали курс за програмою бакалаврату завтрашні економісти та бухгалтери. Освоювали, не залишаючи при цьому меж рідного Бердичева, осягаючи науки у стінах коледжу промисловості, економіки та права.

Перші пішли: колишні випускники БКПЕП здали держіспит на бакалаврів Вінницького торговельно-економічного інституту Перші пішли: колишні випускники БКПЕП здали держіспит на бакалаврів Вінницького торговельно-економічного інституту Перші пішли: колишні випускники БКПЕП здали держіспит на бакалаврів Вінницького торговельно-економічного інституту Перші пішли: колишні випускники БКПЕП здали держіспит на бакалаврів Вінницького торговельно-економічного інституту Перші пішли: колишні випускники БКПЕП здали держіспит на бакалаврів Вінницького торговельно-економічного інституту

Обираючи партнерів для подальшого співробітництва БКПЕП природньо шукав кандидатів серед таких само, як і він, державних вишів, зауважує Іван Демусь. Отримавши пропозицію від вінничан, продовжує, були обговорені усі деталі майбутніх відносин. Більш того, у закладі не раз консультувалися зі своїми студентами. Бажаючих продовжити навчання у ВТЕІ знайшлося чимало – у результаті з’явилася угода про співпрацю.

Конструктивною та плідною вважає трирічну співпрацю із БКПЕП директор вінницького вишу Наталія Замкова. Ця плідність, констатує, яскраво виражена у кількості випускників коледжу, котрі вирішують вчитися у ВТЕІ на базі закладу у Бердичеві. І взагалі тутешня земля є багатою на здібну та охочу до наук молодь, констатує пані Наталія.

Цінність знань – це те, що ніхто не відміняв (ґрунтовна підготовка – відчутний бонус у майбутньому), але проблема подальшого працевлаштування – це те, що часто хвилює колишніх й нинішніх студентів мало не у першу чергу. Про те, що їхні випускники затребувані на ринку праці, нерідко чути від педагогів БКПЕП. Значною мірою, ці слова підтверджують і у Вінницькому торговельно-економічному інституті: їхні «спільні» випускники, стверджують, знаходяться під особливим прицілом вітчизняних й закордонних роботодавців.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0