Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Перші пішли: колишні випускники БКПЕП здали держіспит на бакалаврів Вінницького торговельно-економічного інституту

Time Додано: понеділок, 19 лют. 2018, 17:56 ( 4 міс. назад )

У Бердичівському коледжі промисловості, економіки та права – день хвилюючий та знаковий для багатьох: у стінах закладу вперше здавали державний іспит колишні випускники закладу, котрі обрали подальше навчання на бакалаврів у Вінницькому торговельно-економічному інституті КНТЕУ. 2,5 роки освоювали курс за програмою бакалаврату завтрашні економісти та бухгалтери. Освоювали, не залишаючи при цьому меж рідного Бердичева, осягаючи науки у стінах коледжу промисловості, економіки та права.

Перші пішли: колишні випускники БКПЕП здали держіспит на бакалаврів Вінницького торговельно-економічного інституту Перші пішли: колишні випускники БКПЕП здали держіспит на бакалаврів Вінницького торговельно-економічного інституту Перші пішли: колишні випускники БКПЕП здали держіспит на бакалаврів Вінницького торговельно-економічного інституту Перші пішли: колишні випускники БКПЕП здали держіспит на бакалаврів Вінницького торговельно-економічного інституту Перші пішли: колишні випускники БКПЕП здали держіспит на бакалаврів Вінницького торговельно-економічного інституту

Обираючи партнерів для подальшого співробітництва БКПЕП природньо шукав кандидатів серед таких само, як і він, державних вишів, зауважує Іван Демусь. Отримавши пропозицію від вінничан, продовжує, були обговорені усі деталі майбутніх відносин. Більш того, у закладі не раз консультувалися зі своїми студентами. Бажаючих продовжити навчання у ВТЕІ знайшлося чимало – у результаті з’явилася угода про співпрацю.

Конструктивною та плідною вважає трирічну співпрацю із БКПЕП директор вінницького вишу Наталія Замкова. Ця плідність, констатує, яскраво виражена у кількості випускників коледжу, котрі вирішують вчитися у ВТЕІ на базі закладу у Бердичеві. І взагалі тутешня земля є багатою на здібну та охочу до наук молодь, констатує пані Наталія.

Цінність знань – це те, що ніхто не відміняв (ґрунтовна підготовка – відчутний бонус у майбутньому), але проблема подальшого працевлаштування – це те, що часто хвилює колишніх й нинішніх студентів мало не у першу чергу. Про те, що їхні випускники затребувані на ринку праці, нерідко чути від педагогів БКПЕП. Значною мірою, ці слова підтверджують і у Вінницькому торговельно-економічному інституті: їхні «спільні» випускники, стверджують, знаходяться під особливим прицілом вітчизняних й закордонних роботодавців.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0