Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Підготовка до виборів: у Бердичеві затверджено місця для проведення агітації
Chatbox Роман Бабенко
Надеюсь, что в преддверии выбор ...
Time 11:59 - 22-09-2020
Підготовка до виборів: у Бердичеві затверджено місця для проведення агітації
Chatbox Л. Даренко
Это правильно, лишь бы только в ...
Time 11:56 - 22-09-2020
Погода дозволяє, проте ремонт шляхопроводу не проводять...
Chatbox Роман Бабенко
Соглашусь. Можно более тщательн ...
Time 11:52 - 22-09-2020
Погода дозволяє, проте ремонт шляхопроводу не проводять...
Chatbox Л. Даренко
Наверное не следит никто за ним ...
Time 11:37 - 22-09-2020
Подвійна ДТП: загинув водій вантажівки
Chatbox Телерадіокомпанія ...
Уся інформація про ДТП – з офіц ...
Time 11:47 - 22-06-2020
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Перше спортивно-творче свято провели у комунальній спортивній залі

Time Додано: субота, 22 серп. 2020, 18:41 ( близько 1 місяця назад )

Перше спортивно-творче свято організували й провели напередодні великих державних свят у комунальній спортивній залі, що на «Прогресі». Вихованці Центру позашкільної освіти ім. Разумкова та ДЮСШ ім.Лонського своїми виступами показали, як зручно й гарно їм тут займатись усіма видами спорту, а дорослі загадували на майбутнє: тут і надалі зростатимуть спортивні зірки.

Перше спортивно-творче свято провели у комунальній спортивній залі

Ведучі заходу розповіли: перша дитячо-юнацька спортивна школа заснована в Бердичеві у 1953 році. Нині у місті діє дві ДЮСШ, вихованці яких є неодноразовими переможцями та призерами першості України, Європи та міжнародних змагань. Підготовлено 15 майстрів спорту міжнародного класу, понад 200 майстрів спорту з вільної боротьби, спортивної гімнастики, легкої атлетики, боксу, футболу та більше 10 тисяч спортсменів-розрядників. За більш як 60 років росли й розвивались у спортивних школах більше 30-ти тис. дітлахів. У ДЮСШ ім. Лонського функціонує нині 6 відділень: баскетбол, бокс, вільна боротьба, легка атлетика, плавання, рукопашний бій. Ще два відділення – важкої атлетики і футболу – у іншій спортивній школі, де навчається близько 400 футболістів.

Приємною миттю став момент нагородження вихованців відділення баскетболу ДЮСШ ім. Лонського, учнів НВК 4 та їх тренера Юрія Кузіка. Ці школярі стали чемпіонами України у змаганнях Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги. Відзначив міський голова й значну перемогу ФК «Бердичів», врученням подяки тренеру Ігорю Зелєнцову.

Вперше у спортивній залі, як комунальному закладі, виступили й талановиті вихованці Центру позашкілля імені Разумкова. Просторе, розкішне приміщення та й інші кімнати потребують додаткових вкладень, поліпшеного ремонту, облаштування системи автономного опалення. Про подальші кроки говорили й на святі, і після нього, під час зустрічі з відповідними фахівцями.

Репортаж Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 0