Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Перша двадцятка з Бердичева відправилася захищати Батьківщину

Time Додано: четвер, 15 жовт. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

День, коли до армії пішла служити перша двадцятка бердичівлян призову “Осінь-2009” можна, у деякій мірі, вважати особливим: вперше до лав ЗСУ вступили ті, хто народився у вже незалежній Україні. По-друге, ані у батьків, ані у військових, ані у самих хлопців не виникає сумнівів: Покрова Пресвятої Богородиці, у свято якої усі вони зібралися на плацу військомату, надійно оберігатиме їх від негараздів. Через рік нинішні призовники повернуться до своїх домівок, горді тим, що не зрадили присязі й Батьківщині, переконаний заступник міського голови Іван Демусь.

Перша двадцятка з Бердичева відправилася захищати Батьківщину

Іван Демусь, заступник Бердичівського голови: “Пішовши до лав ЗСУ, вам доведеться тимчасово залишити звичні справи, домівки, попрощатися з рідними й близькими, друзями й коханими. Безумовно, попереду у вас інтенсивні дні випробування, але переконаний: у вас вистачить енергії, здоров’я, волі й мудрості пройти через них, сформувавши справжній чоловічий характер.”

Ці юнаки — одні з кращих у місті та районі, говорить бердичівський військовий комісар. Половина з них йде служити до Президентського полку, інша — надягне берети десантників. Напутнє слово Олега Коріненка традиційне: у ньому він наказує призовникам нагадувати про себе рідним листами, а батькам, друзям та коханим — чекати на хлопців та не тривожити їх сумними звістками.

Олег Коріненко, військовий комісар: “Найголовніше — щоб додому вони повернулися живими й здоровими. Впевнений: вони роблять сьогодні перший крок у доросле життя... Цей рік розставить усе на свої місця: хто є хто і хто на що здатний. Думаю, цей досвід стане їм у нагоді і вони проявлять свої справжні чоловічі риси.”

Після офіційної частини — 5 хвилин на прощання. За цей час призовники та їхні близькі мають багато чого встигнути сказати одне одному. Одночасно з розумінням того, що служба у ЗСУ — справа потрібна, зізнаються батьки, їх не залишає відчуття тривоги.

Микола Мунько, батько призовника: “Це така подія, що буває раз у житті. Але потрібно йти. Йти, аби захищати свою Вітчизну. Для того, щоб змужніти, щоб розуму набратися. Армія потрібна: вона дає інше бачення життя.”

Це лише здається, що ти стаєш дорослим після того, як отримуєш паспорт, говорять військові. Справжнім чоловіком робить із юнака армія. Саме на таких чоловіків, кажуть люди у погонах, чекають і командири, і ті, хто залишився вдома. А ще на них чекає рідний Бердичів.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0