Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:boon:
Time 15:29 - 21-01-2018
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Перша десятка бердичівських призовників вступила до лав ЗСУ

Time Додано: п'ятниця, 15 жовт. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

Першу десятку бердичівських призовників відправили у дорогу їхні батьки, працівники військового комісаріату та міської влади. Цього року до лав Збройних Сил України потрапить 94 бердичівлянина, розповідає військовий комісар Олег Коріненко. Ці хлопці, які відкрили призовну кампанію, одні з найкращих, говорить він.

Перша десятка бердичівських призовників вступила до лав ЗСУ

Олег Коріненко, Бердичівський військовий комісар: «Сьогодні хлопці пішли у частини Київського гарнізону, у десантники. Пішли свідомі, нормальні хлопці. Ця відправка відрізняється від попередніх тим, що з кожним роком все більше і більше хлопців усвідомлює:: служба в армії їм потрібна. Потрібна не лише для того, щоб посісти своє місце у житті, а й для того, щоб стати чоловіком, змужніти, пройти виховання армією, загартуватись.»

Сергій Охрімчук добровільно пішов у солдати. Хлопець каже, що бере приклад зі своїх дідів. Саме їхні подвиги у ВВВ надихнули його на військову службу. Щоправда, говорить призовник, таких героїчних вчинків, які робили у роки війни його діди, він здійснювати не хотів би.

Сергій Охрімчук, призовник: «Я б не хотів повторити того, що й вони. Не хочу, щоб зараз була війна тому, що це горе і дуже погано для нашого народу. Я хочу, щоб усі жили мирно і нікого не боялись.»

Армійські роки запам’ятаються хлопцям назавжди, говорить секретар міської ради Василь Толочко. Від імені міського голови він привітав призовників з цим великим днем їхнього життя, днем, що водночас є і радісним, і сумним.

Василь Толочко, секретар Бердичівської міської ради: «Служба в армії — це дійсно чоловіча справа. Сьогодні ще й свято Покрови, яка є покровителькою українського козацтва. А козаки завжди захищали Батьківщину. Я хотів би привітати всіх призовників міста Бердичева, які будуть служити, зі святом. Нехай хлопці гарно відслужать і повернуться додому. Хтось обере подальшу службу в ЗС, а ті, хто не захочуть, завжди зможуть знайти роботу.»

Ні батьки, ні родичі, ні кохані ще не знають, куди потраплять хлопці, але ця невідомість їх не лякає. Вони впевнені: призовники скрізь покажуть себе у найкращому світлі, вони доведуть, що бердичівські солдати — найвитриваліші. Анатолій Регета віддає до лав ЗСУ свого сина. Чоловік каже: бажання Дмитра піти до армії — одне з найвірніших рішень, яке той робив у своєму житті.

Анатолій Регета, батько призовника: «Армія потрібна йому для подальшої кар’єри в ЗСУ. Хочу побажати йому здоров’я, щоб гідно відслужив і повернувся додому живим та здоровим.»

Дмитро Регета, призовник: «Кожен чоловік повинен відслужити строкову службу. Страху немає ніякого. Я думаю, що це мені в житті допоможе. Це вже не школа. Тут формується характер дорослої людини, вона звикає бути в колективі.»

Після недовгого прощання усі майбутні захисники Батьківщини сіли у автобус та поїхали на Житомир. Там вони і дізнаються, де проходитимуть строкову службу. А батькам, рідним та близьким лишається писати листи, підтримувати хлопців та чекати їхнього повернення.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0