Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Перевтілення двоповерхівки на Європейській, 47, завершено. Чи не так виглядає «сказав – зробив»?..

Time Додано: середа, 18 жовт. 2017, 11:21 ( 8 міс. назад )

Сьогодні у двоповерхівці, що на Європейській, 47, доволі важко упізнати будинок, через який близько 2-х років тому точилися суперечки, проводилися публічні обговорення, лунали голосні заяви і взаємні звинувачення. Зовні будівля стала таким собі продовженням центру «Квадрат», позаду якого вона знаходиться, ну а зміни у благоустрою зможе оцінити той, хто пам’ятає, що являла собою ця ділянка у центрі Бердичева ще зовсім недавно. Власне, зовні і зсередини все виглядає так, як і обіцяв свого часу підприємець Федір Томашевський. Не один удар на старті довелося тримати від мешканців двоповерхівки будівничому «Квадрата»: взяті в оборот деякими місцевими політиками, люди обурювалися, мовляв, через зведення центру їхній старий будинок, що, начебто, тріщить по швам, завалиться, що про будівництво їх ніхто не попереджав й таке інше. Серед інших, лунали заяви забезпечити новими квартирами. Томашевський, у свою чергу, переконував, що зробив все можливе, аби не зсовувався ґрунт і будинок не руйнувався. А ще пообіцяв по завершенні робіт взятися за перевтілення двоповерхівки та прилеглої до неї території.

Перевтілення двоповерхівки на Європейській, 47, завершено. Чи не так виглядає «сказав – зробив»?.. Перевтілення двоповерхівки на Європейській, 47, завершено. Чи не так виглядає «сказав – зробив»?.. Перевтілення двоповерхівки на Європейській, 47, завершено. Чи не так виглядає «сказав – зробив»?.. Перевтілення двоповерхівки на Європейській, 47, завершено. Чи не так виглядає «сказав – зробив»?.. Перевтілення двоповерхівки на Європейській, 47, завершено. Чи не так виглядає «сказав – зробив»?..

До основних робіт, так, приступили у 2017-му, але за благоустрій взялися ще навесні минулого року. Проводили, влаштовані Томашевським суботники, машинами вивозили гори сміття, починали зводити паркани, класти асфальт. За мету підприємець поставив огородити територію, до якої мали б доступ виключно мешканці двоповерхівки з одного боку, а з іншого привести до належного стану сусідню ділянку, що належить місцевій СЕС.

Ну а цьогоріч… До усіх 9-ти квартир, як і обіцялося, підвели каналізацію – кожна оселя нарешті замість старенького туалету на дворі отримала власну вбиральню (до речі, на час робіт, зауважує забудовник, люди могли безкоштовно користуватися вбиральнею, розташованою у «Квадраті»). Виготовлення документації та технічних умов, розповідає, взяло на себе місто, усі роботи – працівники Томашевського. Будівлю, що до того слугувала туалетом, знесли. Силами «Бердичівкомунсервісу» вирізали й вивезли весь сухостій. Облаштували новий закритий сміттєвий майданчик, паркінг і навіть окреме місце для сушіння білизни, заасфальтували решту території. Паралельно від сусідів знову вивезли сміття (цього разу, зі слів підприємця, близько 30-ти вантажівок). Закінчили огородження профілем, що дало можливість кожному отримати свою закриту від вільного доступу територію. Це те, що стосувалося благоустрою… Ну а щодо самого будинку, то віднедавна він повністю змінив своє обличчя – виштукатурений від «А» до «Я», з новими пластиковими вікнами та водостічними трубами. За власні кошти Федір Томашевський також встановив у двоповерхівці нові вхідні двері (роботи проводили працівники 7-го МК ВЖРЕП), не забув і про клумби перед входом.

Роботи його командою у зв’язці з місцевими службами виконано чимало, констатує сам забудовник. Він стримав дане людям слово, скарг від них сьогодні не чути. Чи можуть його приклад перейняти інші бердичівські підприємці, адже кожен із них десь таки мешкає і має у тій чи іншій мірі можливість вплинути на оточуюче його довкілля? І чи риторичне це питання?..

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0