Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Перевтілення двоповерхівки на Європейській, 47, завершено. Чи не так виглядає «сказав – зробив»?..

Time Додано: середа, 18 жовт. 2017, 11:21 ( 11 міс. назад )

Сьогодні у двоповерхівці, що на Європейській, 47, доволі важко упізнати будинок, через який близько 2-х років тому точилися суперечки, проводилися публічні обговорення, лунали голосні заяви і взаємні звинувачення. Зовні будівля стала таким собі продовженням центру «Квадрат», позаду якого вона знаходиться, ну а зміни у благоустрою зможе оцінити той, хто пам’ятає, що являла собою ця ділянка у центрі Бердичева ще зовсім недавно. Власне, зовні і зсередини все виглядає так, як і обіцяв свого часу підприємець Федір Томашевський. Не один удар на старті довелося тримати від мешканців двоповерхівки будівничому «Квадрата»: взяті в оборот деякими місцевими політиками, люди обурювалися, мовляв, через зведення центру їхній старий будинок, що, начебто, тріщить по швам, завалиться, що про будівництво їх ніхто не попереджав й таке інше. Серед інших, лунали заяви забезпечити новими квартирами. Томашевський, у свою чергу, переконував, що зробив все можливе, аби не зсовувався ґрунт і будинок не руйнувався. А ще пообіцяв по завершенні робіт взятися за перевтілення двоповерхівки та прилеглої до неї території.

Перевтілення двоповерхівки на Європейській, 47, завершено. Чи не так виглядає «сказав – зробив»?.. Перевтілення двоповерхівки на Європейській, 47, завершено. Чи не так виглядає «сказав – зробив»?.. Перевтілення двоповерхівки на Європейській, 47, завершено. Чи не так виглядає «сказав – зробив»?.. Перевтілення двоповерхівки на Європейській, 47, завершено. Чи не так виглядає «сказав – зробив»?.. Перевтілення двоповерхівки на Європейській, 47, завершено. Чи не так виглядає «сказав – зробив»?..

До основних робіт, так, приступили у 2017-му, але за благоустрій взялися ще навесні минулого року. Проводили, влаштовані Томашевським суботники, машинами вивозили гори сміття, починали зводити паркани, класти асфальт. За мету підприємець поставив огородити територію, до якої мали б доступ виключно мешканці двоповерхівки з одного боку, а з іншого привести до належного стану сусідню ділянку, що належить місцевій СЕС.

Ну а цьогоріч… До усіх 9-ти квартир, як і обіцялося, підвели каналізацію – кожна оселя нарешті замість старенького туалету на дворі отримала власну вбиральню (до речі, на час робіт, зауважує забудовник, люди могли безкоштовно користуватися вбиральнею, розташованою у «Квадраті»). Виготовлення документації та технічних умов, розповідає, взяло на себе місто, усі роботи – працівники Томашевського. Будівлю, що до того слугувала туалетом, знесли. Силами «Бердичівкомунсервісу» вирізали й вивезли весь сухостій. Облаштували новий закритий сміттєвий майданчик, паркінг і навіть окреме місце для сушіння білизни, заасфальтували решту території. Паралельно від сусідів знову вивезли сміття (цього разу, зі слів підприємця, близько 30-ти вантажівок). Закінчили огородження профілем, що дало можливість кожному отримати свою закриту від вільного доступу територію. Це те, що стосувалося благоустрою… Ну а щодо самого будинку, то віднедавна він повністю змінив своє обличчя – виштукатурений від «А» до «Я», з новими пластиковими вікнами та водостічними трубами. За власні кошти Федір Томашевський також встановив у двоповерхівці нові вхідні двері (роботи проводили працівники 7-го МК ВЖРЕП), не забув і про клумби перед входом.

Роботи його командою у зв’язці з місцевими службами виконано чимало, констатує сам забудовник. Він стримав дане людям слово, скарг від них сьогодні не чути. Чи можуть його приклад перейняти інші бердичівські підприємці, адже кожен із них десь таки мешкає і має у тій чи іншій мірі можливість вплинути на оточуюче його довкілля? І чи риторичне це питання?..

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0