Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Переповнена зала міського Палацу культури, почесні грамоти та пісні про любов: Бердичів відсвяткував День студента

Time Додано: середа, 19 лист. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

У цей день більшість студентів в усьому світі забуває про майбутні сесії, курсові проекти та “хвости”, повністю занурюючись в атмосферу романтики та веселощів. Із Міжнародним днем студентів молодих, енергійних та завзятих вітали і у Бердичеві. Кому як не Івану Демусю, який довгий час мав справу зі студентами, працюючи викладачем, знати про те, що свіжість, неформальність та незаангажованість думки молоді нерідко призводить до вагомих позитивних змін у суспільстві?

Переповнена зала міського Палацу культури, почесні грамоти та пісні про любов: Бердичів відсвяткував День студента

Іван Демусь, заступник Бердичівського міського голови: “Нехай на все життя збережуться ваш ентузіазм та життєва енергія. Ваш максималізм разом із гарним настроєм та жартами допомагають перемогти усі труднощі. Ну і, звичайно, усім вам бажаю, щоб вирішуючи життєві проблеми, ви знаходили час для навчання.”

Наполегливих і старанних у навчанні та зразкових у поведінці у Бердичеві чимало. Від імені міського голови його заступник та начальник відділу молодіжної та сімейної політики нагородили кращих із кращих подяками та подарунками.

Політехнічний та медичний коледжі, педагогічний та коледж промисловості, економіки та права... Там не тільки прагнуть стати кваліфікованими спеціалістами, але й мають неабиякий творчий потенціал. Разом із артистами міського Палацу культури чисельні оплески глядачів, зривали і виконавці, які завтра займуть звичні місця у студентських аудиторіях. Бажаючих відзначити День студента зібралося вдосталь: зала і балкон були заповнені майже повністю. Молодь каже: прийшовши сюди, час витратили недарма.

Віктор Мельник, студент Бердичівського педагогічного коледжу: “Це свято для нас визначне. Сьогодні його чудово підготували студенти усіх бердичівських коледжів. Вийшло грандіозно! Весь зал у захваті від цього дійства.”

Анна Кручко, студентка Бердичівського педагогічного коледжу: “День студента — досить веселе та цікаве свято. Щороку ми з друзями його відзначаємо. Сьогоднішній концерт мені дуже сподобався, там виступало багато моїх друзів. Після концерту, думаю, ми продовжимо відзначення цього свята.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0