Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Переповнена зала міського Палацу культури, почесні грамоти та пісні про любов: Бердичів відсвяткував День студента

Time Додано: середа, 19 лист. 2008, 06:00 ( майже 10 років назад )

У цей день більшість студентів в усьому світі забуває про майбутні сесії, курсові проекти та “хвости”, повністю занурюючись в атмосферу романтики та веселощів. Із Міжнародним днем студентів молодих, енергійних та завзятих вітали і у Бердичеві. Кому як не Івану Демусю, який довгий час мав справу зі студентами, працюючи викладачем, знати про те, що свіжість, неформальність та незаангажованість думки молоді нерідко призводить до вагомих позитивних змін у суспільстві?

Переповнена зала міського Палацу культури, почесні грамоти та пісні про любов: Бердичів відсвяткував День студента

Іван Демусь, заступник Бердичівського міського голови: “Нехай на все життя збережуться ваш ентузіазм та життєва енергія. Ваш максималізм разом із гарним настроєм та жартами допомагають перемогти усі труднощі. Ну і, звичайно, усім вам бажаю, щоб вирішуючи життєві проблеми, ви знаходили час для навчання.”

Наполегливих і старанних у навчанні та зразкових у поведінці у Бердичеві чимало. Від імені міського голови його заступник та начальник відділу молодіжної та сімейної політики нагородили кращих із кращих подяками та подарунками.

Політехнічний та медичний коледжі, педагогічний та коледж промисловості, економіки та права... Там не тільки прагнуть стати кваліфікованими спеціалістами, але й мають неабиякий творчий потенціал. Разом із артистами міського Палацу культури чисельні оплески глядачів, зривали і виконавці, які завтра займуть звичні місця у студентських аудиторіях. Бажаючих відзначити День студента зібралося вдосталь: зала і балкон були заповнені майже повністю. Молодь каже: прийшовши сюди, час витратили недарма.

Віктор Мельник, студент Бердичівського педагогічного коледжу: “Це свято для нас визначне. Сьогодні його чудово підготували студенти усіх бердичівських коледжів. Вийшло грандіозно! Весь зал у захваті від цього дійства.”

Анна Кручко, студентка Бердичівського педагогічного коледжу: “День студента — досить веселе та цікаве свято. Щороку ми з друзями його відзначаємо. Сьогоднішній концерт мені дуже сподобався, там виступало багато моїх друзів. Після концерту, думаю, ми продовжимо відзначення цього свята.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0