Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Переповнена зала міського Палацу культури, почесні грамоти та пісні про любов: Бердичів відсвяткував День студента

Time Додано: середа, 19 лист. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

У цей день більшість студентів в усьому світі забуває про майбутні сесії, курсові проекти та “хвости”, повністю занурюючись в атмосферу романтики та веселощів. Із Міжнародним днем студентів молодих, енергійних та завзятих вітали і у Бердичеві. Кому як не Івану Демусю, який довгий час мав справу зі студентами, працюючи викладачем, знати про те, що свіжість, неформальність та незаангажованість думки молоді нерідко призводить до вагомих позитивних змін у суспільстві?

Переповнена зала міського Палацу культури, почесні грамоти та пісні про любов: Бердичів відсвяткував День студента

Іван Демусь, заступник Бердичівського міського голови: “Нехай на все життя збережуться ваш ентузіазм та життєва енергія. Ваш максималізм разом із гарним настроєм та жартами допомагають перемогти усі труднощі. Ну і, звичайно, усім вам бажаю, щоб вирішуючи життєві проблеми, ви знаходили час для навчання.”

Наполегливих і старанних у навчанні та зразкових у поведінці у Бердичеві чимало. Від імені міського голови його заступник та начальник відділу молодіжної та сімейної політики нагородили кращих із кращих подяками та подарунками.

Політехнічний та медичний коледжі, педагогічний та коледж промисловості, економіки та права... Там не тільки прагнуть стати кваліфікованими спеціалістами, але й мають неабиякий творчий потенціал. Разом із артистами міського Палацу культури чисельні оплески глядачів, зривали і виконавці, які завтра займуть звичні місця у студентських аудиторіях. Бажаючих відзначити День студента зібралося вдосталь: зала і балкон були заповнені майже повністю. Молодь каже: прийшовши сюди, час витратили недарма.

Віктор Мельник, студент Бердичівського педагогічного коледжу: “Це свято для нас визначне. Сьогодні його чудово підготували студенти усіх бердичівських коледжів. Вийшло грандіозно! Весь зал у захваті від цього дійства.”

Анна Кручко, студентка Бердичівського педагогічного коледжу: “День студента — досить веселе та цікаве свято. Щороку ми з друзями його відзначаємо. Сьогоднішній концерт мені дуже сподобався, там виступало багато моїх друзів. Після концерту, думаю, ми продовжимо відзначення цього свята.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0