Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Перенавчання у рамках проекту соціальної адаптації розпочали чергові 2 групи бердичівських військовослужбовців

Time Додано: вівторок, 30 вер. 2008, 06:00 ( близько 10 року назад )

Люди у погонах по завершенні служби у лавах ЗСУ можуть розраховувати на допомогу держави у непростому процесі звикання до цивільних умов життя. На це направлена “Державна програма соціальної та професійної адаптації військовослужбовців, підлягають звільненню, та осіб, звільнених з військової служби”. Перенавчання проводить вінницький Міжрегіональний центр соціальної адаптації, організатором виконання зазначеної Програми виступає Державний департамент адаптації військовослужбовців. слів його директора Ігоря Холоші, впровадженням Програми держава у певній компенсує військовим наслідки реформи ЗСУ.

Перенавчання у рамках проекту соціальної адаптації розпочали чергові 2 групи бердичівських військовослужбовців

Ігор Холоша директор Державного департаменту адаптації військовослужбовців: військова реформа, безумовно, деякі негативні наслідки, що пов’язані скороченням військового персоналу, хто планував служити далі, вимушено звільняються в запас. Для цих людей потрібна системна державна підтримка... Це своєрідною компенсацією для того, щоб хоч якось знівелювати вплив негативних елементів військової реформи, пов’язаних скороченням військового персоналу. Це – перше. По-друге, військовослужбовці, завершують службу не в зв’язку скороченням, а, припустимо, з причини погіршення стану здоров’я. У цьому випадку теж потрібна підтримка держави.”

Як попередня група, 50 чоловік протягом 3-х перенавчатимуться у Бердичівській МАУП. Цього разу там освоюватимуть спеціальності “Основи малого підприємництва” та “Організація малого бізнесу”.

Тамара Семенюк директор Бердичівської МАУП: “Сподіваємося, що курси нададуть можливість більш глибоко опанувати шляхи відкриття власного бізнесу, створення малого підприємства, юридичні та багато інших аспектів... Теоретичну частину курсів наші викладачі проведуть тут, у Будинку офіцерів. Практичну – на базі Бердичівської МАУП... Маємо надію, що співпраця МАУП та військовослужбовцями надасть можливість дійсно віднайти потрібну нішу, щоб забезпечувати надалі свої Віктор Майданюк заст. нач. відділення з гуманітарних питань 26-ї артилерійської бригади: “Прийняв для себе рішення отримати другу цивільну спеціальність, хоча маю вже одну - “Практичний психолог”. Хотілося б опанувати знання з бізнесу, теоретичні та практичні навички. Думаю саме тут я отримаю.”

Віднедавна процес набору на курси перепідготовки дещо змінився: перенавчатимуться особи, звільнені не з усіх силових структур, як раніше, а ЗСУ та мають вислугу не менше 10 років. Окрім того, у фінансуванні Програми візьме участь держава.

Ігор Холоша директор Державного департаменту адаптації військовослужбовців: цьому році ми плануємо за рахунок бюджетних коштів підготувати більш, 500 військових. Наступного року, згідно завдання Програми, у нас плануються трохи цифри, на порядок вищі цьогорічних. На жаль, у проекті бюджету на 2009-й передбачене незначне збільшення фінансування – у межах 10%. Але сподіваємося, що все це буде переглянуто у кращий бік, плануємо, що ця система буде успішно розвиватися й надалі.”

Вдалій перспективі, додає Ігор Холоша, у чималій сприяти й те, що за тими, хто сьогодні перенавчається, слідкуватимуть колеги-військовослужбовці. Вони, переконані організатори проекту, стануть свідками успішних кроків у своїх товаришів.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0