Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Шлях до Токіо: Владислав Мазур виступить на Олімпіаді в Японії
Chatbox Роман Бабенко
Есть ещё в продаже термофутболк ...
Time 14:03 - 20-12-2021
Шлях до Токіо: Владислав Мазур виступить на Олімпіаді в Японії
Chatbox Роман Бабенко
Я тоже решил приобщиться к спор ...
Time 13:05 - 20-12-2021
59 позачергова сесія міської ради: виділення матеріальної підтримки та внесення змін до міського бюджету
Chatbox Роман Бабенко
Ну материальная поддержка хоть ...
Time 12:42 - 15-12-2021
Підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги має вдихнути життя у комунальні підприємства та підвищити рівень їхніх послуг
Chatbox Роман Бабенко
Тарифы растут ежегодно, к этому ...
Time 12:02 - 14-12-2021
Переможцями волейбольного турніру пам’яті Героїв Небесної Сотні стали студентки Бердичівського педколеджу
Chatbox Роман Бабенко
Я тоже на волейбол записаться с ...
Time 17:28 - 26-11-2021
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Переможцями волейбольного турніру пам’яті Героїв Небесної Сотні стали студентки Бердичівського педколеджу

Time Додано: понеділок, 22 лют. 2016, 14:57 ( майже 6 років назад )

У спортивній залі Бердичівського педагогічного коледжу юні волейболістки Житомирщини й Вінниччини виборювали Кубок міського центру «Спорт для всіх», присвячений пам’яті Героїв Небесної Сотні. Зв’язок між подіями на Майдані та спортом вони вбачають дуже чіткий, говорять організатори змагань: кращі з українців гинули, серед іншого, за те, аби їхні співвітчизники ставали кращими, сильнішими, мужнішими. І спорт – та царина, в якій люди можуть збагатитися цими та рештою чеснот.

Переможцями волейбольного турніру пам’яті Героїв Небесної Сотні стали студентки Бердичівського педколеджу Переможцями волейбольного турніру пам’яті Героїв Небесної Сотні стали студентки Бердичівського педколеджу Переможцями волейбольного турніру пам’яті Героїв Небесної Сотні стали студентки Бердичівського педколеджу Переможцями волейбольного турніру пам’яті Героїв Небесної Сотні стали студентки Бердичівського педколеджу Переможцями волейбольного турніру пам’яті Героїв Небесної Сотні стали студентки Бердичівського педколеджу

Взяти участь у кубкові, окрім господарок змагань, виявили бажання волейболістки з Чуднова, Любара та Козятина. Грали за круговою системою, і для того, аби впевнено дістатися фіналу, командам, за можливості, потрібно було пройти весь шлях, не програвши у жодній із зустрічей. Зрештою, безпрограшну серію вдалося влаштувати представницям Любара та нашим землячкам-бердичівлянкам: обидві команди до цього поклали на лопатки суперниць із Чуднова й Козятина. Двобій вийшов на славу: майстерності вихованкам Богдана Антонюка не займати, а з потужною підтримкою у педагогічному коледжі ніколи проблем не було, тож ігровий час наші дівчата використали з максимальною користю для себе. І стали переможницями прем’єрного дійства, що виступило символом любові до спорту у рідній країні – вільній та успішній.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 1

Chatbox Роман Бабенко

Я тоже на волейбол записаться собираюсь. Но там же нужна специальная экипировка, чтобы удобно играть и тренироваться можно было. Шорты и футболку подобрал, хочу спросить теперь по обуви. Какую купить, какую выбрать посоветуете? Вот тут видел недорогая есть в продаже, какую модель покупать то лучше?

https://ultra-shop.com/store/guess

Time п'ятниця, 26 лист. 2021, 17:28 (2 міс. назад)