Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Переможцями літньої першості Бердичева з міні-футболу серед аматорських команд стали футболісти «Реалу»

Time Додано: понеділок, 09 серп. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

Близько півтора місяця по вихідних усі бажаючі могли вволю насолодитися перипетіями мініфутбольного чемпіонату, що проходив на Червоній Горі. Вп’яте під патронатом Бердичівського міського голови, за організації міського центру «Спорт для всіх» аматорські команди (цього року вісім) змагалися за звання переможця літньої першості міста: кращі футболісти з пл. Соборної сходилися у двобої із суперниками з Ново-Іванівської, представники Гришковець розбиралися з командою району Цукрорафінадного.

Переможцями літньої першості Бердичева з міні-футболу серед аматорських команд стали футболісти «Реалу»

Зрештою усіх їх залишили позаду майстри футболу з мікрорайонів Червона Гора і Дитячий світ. Переможець першості став відомий за кілька турів до завершення ігор, тому в останній зустрічі визначалася доля 2-го й 3-го місць. Хто сильніший – червоні «Дияволи» чи помаранчеві «Зірки» – з’ясувалося не одразу. Грали на рівних за невеликої переваги перших. Та на рахунку 2:2 вдача і суперники вирішили нарешті на повну випробувати нерви гравців «Зірки» на міцність. 3:2, потім 4:2, потім 5, 6, 7... Здавалося, ще трохи – і розлючені футболісти скинуть помаранчеві майки й покинуть майданчик, але завершити першість таким чином їм явно не хотілося, тому боролися до останнього. 12:3 – і «Девілз» посіли 2-ге місце, «Зірка», відповідно, 3-тє. Із завершенням чемпіонату його учасників поздоровив секретар Бердичівської міської ради Василь Толочко.

Василь Толочко, секретар Бердичівської міської ради: «Від імені міського голови і депутатського корпусу хочу привітати вас із завершенням турніру. Дякую вам за мужність й витримку: не дивлячись на погодні умови ви все ж таки дійшли до фіналу без втрат. На цьому турнірі вирували емоції не менші, ніж на чемпіонаті світі, а атмосфера була значно гарячішою.»

Окрім переможця та призерів першості, організатори та самі учасники традиційно визначили кращих бомбардира, голкіпера та гравця. Ними стали, відповідно, Михайло Желєзняк, Олександр Мельник та Дмитро Вакула. Ну а звання чемпіона Бердичева з міні-футболу-2010 вдруге поспіль виборов червоногірський «Реал».

Іван Зорічев, гравець команди «Реал»: «Команды собрались сильные, поэтому занять 1-е место было довольно непросто. Что до нашей игры, то были определенные недостатки, которые надо было исправлять. Вот в атаке, например, мы были слабоваты. Коллектив собрался новый, поэтому первые игры мы провели немного неорганизованно. Позже мы исправили эти оплошности... Вообще, турнир хороший. На следующем хотелось бы увидеть команды не слабее.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0