Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Переможці конкурсу «Я дуже хочу досягнути у житті...» поїдуть до Музею космонавтики

Time Додано: понеділок, 29 бер. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

Група учнів Бердичівської школи-інтернату поїде до Житомира — до музею космонавтики ім. С. Корольова. Цією поїздкою їх нагородили за участь у конкурсі «Я дуже хочу досягнути у житті...». Чого ж хочуть досягнути і ким стати діти, дізнавалися житомирська обласна молодіжна громадська організація «ХХІ покоління» та громадський освітній центр «Стар-Центр».

Переможці конкурсу «Я дуже хочу досягнути у житті...» поїдуть до Музею космонавтики

Віталій Сівко, голова ЖОМГО «ХХІ покоління»: «Цей конкурс ми проводили у трьох інтернатах — Бердичівському, Житомирському й Новоград-Волинському. Скажу, що під час його проведення ми зрозумілим, що людей, які хочуть робити добрі і корисні справи, доволі багато у цьому світі. Ми дякуємо усім цим людям.»

Якщо хочеш змінити світ на краще, роби якомога більше корисного й доброго, закликають організатори. Оцінюючи творчі роботи учнів, вони звертали увагу саме на щирість і доброту рядків, що їх написали діти. Кожен твір був особливий по-своєму, зізналися члени журі, особливий тим, що дівчатка й хлопчики ділилися найпотаємнішим — своїми мріями.

Ці діти такі, як всі. Вони потребують уваги і не потребують співчуття. Кажуть, що роботи писали не заради подяк, солодощів чи поїздки до музею, а так — заради себе. В якийсь момент, зізнаються, навіть стало по-справжньому цікаво відчути себе у кабіні космічного корабля, за операційним столом, у військовому командному пункті. Євген Фесюк, ученик Бердичівської ЗОШ-інтернату: «Мені було дуже приємно брати участь у цьому конкурсі. Дякую усім за гарні подарунки і за можливість відвідати музей. Дякую своїм помічникам — вихователям — за те, що допомогли висловити думку.»

Організатори конкурсу самі люди молоді. Кажуть, попереду ціле життя, тож хотілося дізнатися, яке майбутнє на них чекає. Якщо те, що діти писали у своїх роботах правда, а у цьому вони не сумніваються, то в української нації є всі передумови бути щасливішою й успішнішою.

Ганна Говорова, координатор громадського освітнього центру «Стар-Центр»: «Когда мы прочитали первые работы, то поняли: у страны есть надежды на счастливое будущее. В каждой работе ребята писали: главная их цель стать честными и счастливыми. Хочется обратится ко взрослым: вне зависимости от статуса, местожительства мы должны быть примером для наших детей, прививая им самое лучшее. Они не должны разочароваться в своих стремлениях и мечтах, ведь это — самое лучшее, что у них есть.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0