Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Переможці конкурсу «Я дуже хочу досягнути у житті...» поїдуть до Музею космонавтики

Time Додано: понеділок, 29 бер. 2010, 06:00 ( близько 8 року назад )

Група учнів Бердичівської школи-інтернату поїде до Житомира — до музею космонавтики ім. С. Корольова. Цією поїздкою їх нагородили за участь у конкурсі «Я дуже хочу досягнути у житті...». Чого ж хочуть досягнути і ким стати діти, дізнавалися житомирська обласна молодіжна громадська організація «ХХІ покоління» та громадський освітній центр «Стар-Центр».

Переможці конкурсу «Я дуже хочу досягнути у житті...» поїдуть до Музею космонавтики

Віталій Сівко, голова ЖОМГО «ХХІ покоління»: «Цей конкурс ми проводили у трьох інтернатах — Бердичівському, Житомирському й Новоград-Волинському. Скажу, що під час його проведення ми зрозумілим, що людей, які хочуть робити добрі і корисні справи, доволі багато у цьому світі. Ми дякуємо усім цим людям.»

Якщо хочеш змінити світ на краще, роби якомога більше корисного й доброго, закликають організатори. Оцінюючи творчі роботи учнів, вони звертали увагу саме на щирість і доброту рядків, що їх написали діти. Кожен твір був особливий по-своєму, зізналися члени журі, особливий тим, що дівчатка й хлопчики ділилися найпотаємнішим — своїми мріями.

Ці діти такі, як всі. Вони потребують уваги і не потребують співчуття. Кажуть, що роботи писали не заради подяк, солодощів чи поїздки до музею, а так — заради себе. В якийсь момент, зізнаються, навіть стало по-справжньому цікаво відчути себе у кабіні космічного корабля, за операційним столом, у військовому командному пункті. Євген Фесюк, ученик Бердичівської ЗОШ-інтернату: «Мені було дуже приємно брати участь у цьому конкурсі. Дякую усім за гарні подарунки і за можливість відвідати музей. Дякую своїм помічникам — вихователям — за те, що допомогли висловити думку.»

Організатори конкурсу самі люди молоді. Кажуть, попереду ціле життя, тож хотілося дізнатися, яке майбутнє на них чекає. Якщо те, що діти писали у своїх роботах правда, а у цьому вони не сумніваються, то в української нації є всі передумови бути щасливішою й успішнішою.

Ганна Говорова, координатор громадського освітнього центру «Стар-Центр»: «Когда мы прочитали первые работы, то поняли: у страны есть надежды на счастливое будущее. В каждой работе ребята писали: главная их цель стать честными и счастливыми. Хочется обратится ко взрослым: вне зависимости от статуса, местожительства мы должны быть примером для наших детей, прививая им самое лучшее. Они не должны разочароваться в своих стремлениях и мечтах, ведь это — самое лучшее, что у них есть.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0