Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Переможцем виставки собак, що відбулася у Парку культури ім. Шевченка, став англійський бульдог

Time Додано: середа, 28 трав. 2008, 06:00 ( близько 10 року назад )

Собака — не просто друг людини, але й її гордість. У цьому переконані організатори та учасники виставки собак, що відбулася у Парку культури ім. Шевченка. Близько 20-ти чотириногих друзів змагалися на ній за звання найкращих. Німецькі вівчарки, мопси, російські той-тер’єри, лабрадори, бульдоги та чимало інших порід демонстрували свої здібності. Поки частина з них на різноманітних конкурсах відстоювала честь породи, свого господаря та розплідника, інша грілася у ковдрах, знайомилася між собою, прогулювалася або ж терпляче чекала своєї черги. Зі слів організаторів, подібні заходи — це, передусім, своєрідне шоу, а ще — нагода побачити представників рідкісних порід. Була така і на цій виставці: брюссельський гриффон “Афіна” (Азов Бриз) приїхала із Вінниці. Її господарка стверджує, у їхньому місті таких більше немає. Свою улюбленицю характеризує як дуже активну та не менш доброзичливу.

Переможцем виставки собак, що відбулася у Парку культури ім. Шевченка, став англійський бульдог

Інга Піковець учасниця виставки (м. Вінниця): ”Я в литературе вычитала, что они по своему предназначению являются крысо- и мышеловами. Правда, пока сама не замечала этого. Надеюсь и не замечу, так как живу в квартире на 3 этаже.”

Після того, як експерти провели оцінку зовнішнього вигляду та відповідності вимогам стандарту породи, розпочався фінальний конкурс, так званий, “BEST”. В залежності від віку собаки були поділені на категорії “бебі”, “цуценят”, “юніорів” та “відкритого класу”. 1 місце серед наймолодших посіла бріар “Арлетта”. Господарка “Арлетти” вважає, це собака для усієї сім’ї.

Тетяна Зінченко учасниця виставки (м. Вінниця): “Бриар — французская овчарка — отличается своей интеллектуальностью и интеллигентностью. Это собака, которая, в принципе, поддаётся дрессировке на протяжении всей жизни... Она будет вам отличным другом, хорошим охранником и, вообще, принесёт массу удовольствия”

Кращою собакою виставки було визнано англійського бульдога “Султана” (Олігарха). Хоч характер у нього і не дуже доброзичливий, визнає господар, зате пес розумний, охайний і до того ж із неординарною зовнішністю.

Олександр Опанасенко учасник виставки (м. Вінниця): “Поначалу мы как-то выехали на природу, не зная ещё всех их достоинств и качеств. На поле за селом паслись коровы. Я открыл двери машины, и побежали мои английские бульдоги... Все коровы сразу поразбегались в разные стороны...”

На переможців та учасників виставки чекали численні призи, що їх надали ветеринарна клініка “Айболит” та одна з київських фірм. Восени міське відділення Кінологічної спілки України планує провести у Бердичеві сертифікаційну виставку. Переможцям на ній присуджуватимуть звання чемпіонів України.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0