Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
ДТП на пішохідному переході: не розминулись дві автівки
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Турнір «за власним бажанням» ініціювали у Бердичеві активісти організацій людей з інвалідністю
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Коли «дерево» дорівнює «чарівність»: у Бердичеві «виставилася» творча трійка Земнухов-Ковальчук-Вахніцький
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Бердичів провів XІ матчеву зустріч з боксу пам’яті М. Самойлова
Chatbox Стас Перковский
Наймолодший вихованець із Берди ...
Time 16:37 - 03-12-2018
Паління - попередня причина пожежі у будинку по вул. Шевченка
Chatbox Укроп Укропович
Коли мешканці будинків «б"ють в ...
Time 09:10 - 03-12-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Переможцем виставки собак, що відбулася у Парку культури ім. Шевченка, став англійський бульдог

Time Додано: середа, 28 трав. 2008, 06:00 ( більше 10 року назад )

Собака — не просто друг людини, але й її гордість. У цьому переконані організатори та учасники виставки собак, що відбулася у Парку культури ім. Шевченка. Близько 20-ти чотириногих друзів змагалися на ній за звання найкращих. Німецькі вівчарки, мопси, російські той-тер’єри, лабрадори, бульдоги та чимало інших порід демонстрували свої здібності. Поки частина з них на різноманітних конкурсах відстоювала честь породи, свого господаря та розплідника, інша грілася у ковдрах, знайомилася між собою, прогулювалася або ж терпляче чекала своєї черги. Зі слів організаторів, подібні заходи — це, передусім, своєрідне шоу, а ще — нагода побачити представників рідкісних порід. Була така і на цій виставці: брюссельський гриффон “Афіна” (Азов Бриз) приїхала із Вінниці. Її господарка стверджує, у їхньому місті таких більше немає. Свою улюбленицю характеризує як дуже активну та не менш доброзичливу.

Переможцем виставки собак, що відбулася у Парку культури ім. Шевченка, став англійський бульдог

Інга Піковець учасниця виставки (м. Вінниця): ”Я в литературе вычитала, что они по своему предназначению являются крысо- и мышеловами. Правда, пока сама не замечала этого. Надеюсь и не замечу, так как живу в квартире на 3 этаже.”

Після того, як експерти провели оцінку зовнішнього вигляду та відповідності вимогам стандарту породи, розпочався фінальний конкурс, так званий, “BEST”. В залежності від віку собаки були поділені на категорії “бебі”, “цуценят”, “юніорів” та “відкритого класу”. 1 місце серед наймолодших посіла бріар “Арлетта”. Господарка “Арлетти” вважає, це собака для усієї сім’ї.

Тетяна Зінченко учасниця виставки (м. Вінниця): “Бриар — французская овчарка — отличается своей интеллектуальностью и интеллигентностью. Это собака, которая, в принципе, поддаётся дрессировке на протяжении всей жизни... Она будет вам отличным другом, хорошим охранником и, вообще, принесёт массу удовольствия”

Кращою собакою виставки було визнано англійського бульдога “Султана” (Олігарха). Хоч характер у нього і не дуже доброзичливий, визнає господар, зате пес розумний, охайний і до того ж із неординарною зовнішністю.

Олександр Опанасенко учасник виставки (м. Вінниця): “Поначалу мы как-то выехали на природу, не зная ещё всех их достоинств и качеств. На поле за селом паслись коровы. Я открыл двери машины, и побежали мои английские бульдоги... Все коровы сразу поразбегались в разные стороны...”

На переможців та учасників виставки чекали численні призи, що їх надали ветеринарна клініка “Айболит” та одна з київських фірм. Восени міське відділення Кінологічної спілки України планує провести у Бердичеві сертифікаційну виставку. Переможцям на ній присуджуватимуть звання чемпіонів України.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0