Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
ДТП на пішохідному переході: не розминулись дві автівки
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Турнір «за власним бажанням» ініціювали у Бердичеві активісти організацій людей з інвалідністю
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Коли «дерево» дорівнює «чарівність»: у Бердичеві «виставилася» творча трійка Земнухов-Ковальчук-Вахніцький
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Бердичів провів XІ матчеву зустріч з боксу пам’яті М. Самойлова
Chatbox Стас Перковский
Наймолодший вихованець із Берди ...
Time 16:37 - 03-12-2018
Паління - попередня причина пожежі у будинку по вул. Шевченка
Chatbox Укроп Укропович
Коли мешканці будинків «б"ють в ...
Time 09:10 - 03-12-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Переможцем V Міжнародного літературного конкурсу «В городе Бердичеве» став «Пиріжок з горохом» із Херсонщини

Time Додано: середа, 20 груд. 2017, 15:15 ( 12 міс. назад )

У Бердичеві підбили підсумки міжнародного літературного конкурсу «В городе Бердичеве». Уже 5-й рік поспіль керівник ГО «Добра справа» Юрій Балюк бере на себе місію вшанування славетного земляка Василя Гроссмана шляхом надання можливості усім охочим взятися за перо та залишити слід у літературі. За цей час головні умови й правила «В городе Бердичеве» залишилися незмінними: до участі приймалися невеличкі оригінальні оповідання й новели українською та російською, тематично пов’язані з містом. Хто автор того чи іншого твору, члени журі не знали – їм відсилали лише тексти із номерами. Оцінювали за 12-бальною системою. Із року в рік Юрій Балюк старався оновлювати склад журі, залишаючи незмінним кістяк, так вчинив і цього разу. Перший ювілей, так би мовити, зобов’язував, говорить: понад усе звертали увагу на якість.

Переможцем V Міжнародного літературного конкурсу «В городе Бердичеве» став «Пиріжок з горохом» із Херсонщини Переможцем V Міжнародного літературного конкурсу «В городе Бердичеве» став «Пиріжок з горохом» із Херсонщини Переможцем V Міжнародного літературного конкурсу «В городе Бердичеве» став «Пиріжок з горохом» із Херсонщини Переможцем V Міжнародного літературного конкурсу «В городе Бердичеве» став «Пиріжок з горохом» із Херсонщини Переможцем V Міжнародного літературного конкурсу «В городе Бердичеве» став «Пиріжок з горохом» із Херсонщини

28 робіт-учасниць – це дуже непогано для подібного літературного форуму, констатують фахівці. Учасників із Бердичева порівняно з 2013-м стало у рази менше (цьогоріч – лише двоє), у той час, як решта представила собою мало не всю мапу України, зауважує Юрій Балюк.

Живого, насиченого й невимушеного слова чекала від літераторів одна з членів журі Олександра Уралова – науковий співробітник, редактор та перекладач столичного Центру юдаїки, працівник Державної бібліотеки для юнацтва. Оцінювала вміння створити сюжет, працювати з персонажами, вміння відокремити себе-особистість від себе-автора.

Отже… Найбільшу кількість балів «В городе Бердичеве-2017» набрав «Пиріжок із горохом» авторства вчительки зарубіжної літератури з Голої Пристані Ольги Чабанової. ІІ місце на конкурсі посів журналіст з Олександрії Юрій Яструб з оповіданням «Коли Бог полишає власну паству». Ані пані Ольга, ані пан Юрій не змогли бути присутніми на підбитті підсумків. На відміну від Наталії Гук: письменниця з Броварів вже вдруге відвідала Бердичів. Коли приїздила минулого разу, розповідає, у місті йшов дощ, але свій особливий настрій Бердичів їй, таки, передав. У відповідь пані Наталія зробила барвистий та світлий «Дарунок для Міста… і для себе», здобувши ним почесне ІІІ місце. Головний меседж її твору, каже, у тому, що так, є труднощі, так, життя складне, але сприймати їх треба як привід для самозростання. І бути завше націленим на позитив.

В якості однієї з особливостей «В городе Бердичеве-2017» можна назвати підхід до укладання Антології. Компанію кращій трійці у ній склали оповідання родом із Житомира, Миколаєва, Дніпра, Дрогобича. Небагато, всього 7 творів, зате яких…

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0