Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Переможницями ІІІ волейбольного турніру пам’яті Героїв Небесної Сотні стали студентки Бердичівського педколеджу

Time Додано: п'ятниця, 23 лют. 2018, 14:46 ( 7 міс. назад )

Подвиг Героїв Небесної Сотні у Бердичеві вшановували не лише на площах та вулицях міста, біля пам’ятних знаків, у бібліотечних й навчальних закладах, не лише в актових залах, але й у залах спортивних. Так місцевий педагогічний коледж уже втретє приймав у себе волейбольний турнір серед дівчат-аматорок пам’яті патріотів, загиблих під час Революції Гідності. Головними організаторами змагань традиційно виступили міський та обласний осередки центру «Спорт для всіх», за сприяння педколеджу та міського управління у справах сім’ї, молоді та спорту.

Переможницями ІІІ волейбольного турніру пам’яті Героїв Небесної Сотні стали студентки Бердичівського педколеджу Переможницями ІІІ волейбольного турніру пам’яті Героїв Небесної Сотні стали студентки Бердичівського педколеджу Переможницями ІІІ волейбольного турніру пам’яті Героїв Небесної Сотні стали студентки Бердичівського педколеджу Переможницями ІІІ волейбольного турніру пам’яті Героїв Небесної Сотні стали студентки Бердичівського педколеджу Переможницями ІІІ волейбольного турніру пам’яті Героїв Небесної Сотні стали студентки Бердичівського педколеджу

Цьогоріч участь у турнірі взяли 4 дівочі команди: у двобоях за медалі, дипломи та головний приз – Кубок – зійшлися волейболістки Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права, Гришковецької гімназії, представниці Чуднівщини, а також господарки змагань – студентки педагогічного коледжу.

Жодної перемоги не вдалося завоювати у поєдинках гостям із сусіднього Чуднова, лише одного разу відсвяткували її дівчата з коледжу промисловості, економіки та права. Двома успішними зустрічами відзначилися гімназистки з Гришковець. І тими, хто жодного разу не зазнав поразки, виявилися майбутні педагоги, очолювані тренером Богданом Антонюком. Таким чином команда педколеджу стала переможницею турніру, і, що особливо приємно для господарів, уже третій рік поспіль.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0