Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Танкісти з Гончарівського стали переможцями міні-футбольної першості ОК «Північ»
Chatbox Владимир Куйдич
я Вам так скажу телеканал ВИК п ...
Time 09:09 - 16-03-2018
Надзвичайники врятували життя людині
Chatbox ТИ Бос
Цей пожар був за адресою Одеськ ...
Time 14:42 - 09-03-2018
Ольга Сумська та її чоловіки зіграли «Сублімацію любові» у Бердичеві
Chatbox Михайло Пасічник
Видно, сподобався наш Бердичів ...
Time 18:33 - 03-03-2018
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Переможницями ІІІ волейбольного турніру пам’яті Героїв Небесної Сотні стали студентки Бердичівського педколеджу

Time Додано: п'ятниця, 23 лют. 2018, 14:46 ( 22 дн. назад )

Подвиг Героїв Небесної Сотні у Бердичеві вшановували не лише на площах та вулицях міста, біля пам’ятних знаків, у бібліотечних й навчальних закладах, не лише в актових залах, але й у залах спортивних. Так місцевий педагогічний коледж уже втретє приймав у себе волейбольний турнір серед дівчат-аматорок пам’яті патріотів, загиблих під час Революції Гідності. Головними організаторами змагань традиційно виступили міський та обласний осередки центру «Спорт для всіх», за сприяння педколеджу та міського управління у справах сім’ї, молоді та спорту.

Переможницями ІІІ волейбольного турніру пам’яті Героїв Небесної Сотні стали студентки Бердичівського педколеджу Переможницями ІІІ волейбольного турніру пам’яті Героїв Небесної Сотні стали студентки Бердичівського педколеджу Переможницями ІІІ волейбольного турніру пам’яті Героїв Небесної Сотні стали студентки Бердичівського педколеджу Переможницями ІІІ волейбольного турніру пам’яті Героїв Небесної Сотні стали студентки Бердичівського педколеджу Переможницями ІІІ волейбольного турніру пам’яті Героїв Небесної Сотні стали студентки Бердичівського педколеджу

Цьогоріч участь у турнірі взяли 4 дівочі команди: у двобоях за медалі, дипломи та головний приз – Кубок – зійшлися волейболістки Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права, Гришковецької гімназії, представниці Чуднівщини, а також господарки змагань – студентки педагогічного коледжу.

Жодної перемоги не вдалося завоювати у поєдинках гостям із сусіднього Чуднова, лише одного разу відсвяткували її дівчата з коледжу промисловості, економіки та права. Двома успішними зустрічами відзначилися гімназистки з Гришковець. І тими, хто жодного разу не зазнав поразки, виявилися майбутні педагоги, очолювані тренером Богданом Антонюком. Таким чином команда педколеджу стала переможницею турніру, і, що особливо приємно для господарів, уже третій рік поспіль.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0