Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Переможницями ІІІ волейбольного турніру пам’яті Героїв Небесної Сотні стали студентки Бердичівського педколеджу

Time Додано: п'ятниця, 23 лют. 2018, 14:46 ( 4 міс. назад )

Подвиг Героїв Небесної Сотні у Бердичеві вшановували не лише на площах та вулицях міста, біля пам’ятних знаків, у бібліотечних й навчальних закладах, не лише в актових залах, але й у залах спортивних. Так місцевий педагогічний коледж уже втретє приймав у себе волейбольний турнір серед дівчат-аматорок пам’яті патріотів, загиблих під час Революції Гідності. Головними організаторами змагань традиційно виступили міський та обласний осередки центру «Спорт для всіх», за сприяння педколеджу та міського управління у справах сім’ї, молоді та спорту.

Переможницями ІІІ волейбольного турніру пам’яті Героїв Небесної Сотні стали студентки Бердичівського педколеджу Переможницями ІІІ волейбольного турніру пам’яті Героїв Небесної Сотні стали студентки Бердичівського педколеджу Переможницями ІІІ волейбольного турніру пам’яті Героїв Небесної Сотні стали студентки Бердичівського педколеджу Переможницями ІІІ волейбольного турніру пам’яті Героїв Небесної Сотні стали студентки Бердичівського педколеджу Переможницями ІІІ волейбольного турніру пам’яті Героїв Небесної Сотні стали студентки Бердичівського педколеджу

Цьогоріч участь у турнірі взяли 4 дівочі команди: у двобоях за медалі, дипломи та головний приз – Кубок – зійшлися волейболістки Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права, Гришковецької гімназії, представниці Чуднівщини, а також господарки змагань – студентки педагогічного коледжу.

Жодної перемоги не вдалося завоювати у поєдинках гостям із сусіднього Чуднова, лише одного разу відсвяткували її дівчата з коледжу промисловості, економіки та права. Двома успішними зустрічами відзначилися гімназистки з Гришковець. І тими, хто жодного разу не зазнав поразки, виявилися майбутні педагоги, очолювані тренером Богданом Антонюком. Таким чином команда педколеджу стала переможницею турніру, і, що особливо приємно для господарів, уже третій рік поспіль.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0