Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Містобудівна рада: у Бердичеві зведуть нові магазини
Chatbox Pavel P
Ну и правильно, такого добра в ...
Time 05:18 - 05-08-2019
“Секонд-хенду” у Бердичеві загрожує закриття?
Chatbox Микола Миколайович
Ви всі брихуни ви тільки наживаетеся
Time 19:58 - 17-07-2019
Фестиваль «STEM – весна – 2019» у НВК №10
Chatbox Юрій Доготар
НВК №10 - лідер освіти! В цьому ...
Time 06:28 - 09-05-2019
Довгождана прем’єра у Бердичеві: у Театрі на Європейській давали «Фріду» Марини Гримич
Chatbox Pavel P
Кому нужна качественная премиум ...
Time 23:26 - 30-04-2019
Результати виборів по виборчому округу №63
Chatbox Pavel P
В гугл такого полно. Ничего нов ...
Time 02:14 - 29-04-2019
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Перемогти суперника швидко й голими руками навчають у бердичівському клубі рукопашного бою «Віктор»

Time Додано: понеділок, 28 січ. 2019, 16:53 ( 7 міс. назад )

Перемогти суперника можна і без зброї – виключно за рахунок можливостей власного тіла, і тобі нічого не вартуватиме голими руками знешкодити небезпечного противника, якщо володітимеш азами найдавнішої форми боротьби з усіх відомих. Назва їй – рукопашний бій. У Бердичеві цим азам навчають у клубі «Віктор». У 2001 році його створив тренер-викладач Віктор Азізов: у першу чергу, говорить, задля того, аби змінити спосіб життя дітей та юнацтва з домашнього й вуличного на здоровий. За майже 18 років існування, продовжує, через «Віктор» пройшло близько 2 тис. вихованців.

Перемогти суперника швидко й голими руками навчають у бердичівському клубі рукопашного бою «Віктор»

Час вносить свої корективи мало не в усе, і останні роки «Віктор» спеціалізується не лише виключно на рукопашці: тут навчають і бойовому самбо, і змішаним єдиноборствам (ММА). Звісно, не всі здатні закріпитися у клубі, зауважує Віктор Азізов, залишаються найстійкіші та воістину натхненні.

Віднайти серед купи дітвори тих, котрі й справді хочуть і бачать перед собою чіткі цілі, не так просто, втім, Віктору Азізову, схоже, це вдається. І особливу втіху має тренер не так від чергової перемоги (хоча перемоги у спорті у жодному разі не скидаються з рахунків), а коли стає свідком позитивних змін всередині свого учня.

Успіх спортсмена напряму залежить від змагального досвіду – цю тезу озвучує мало не кожен тренер. Рукопашники «Віктора» – постійні учасники всеукраїнських та міжнародних турнірів, обласних першостей. Не раз вирушали у переможні поїздки до Житомира, Тульчина, Ямполя, Луцька, Кропивницького, Ірпеня. Не так давно на їхній базі – у спортивній залі 1-ї школи – завершився ремонт, так що приступають до тренувань із новою силою.

У «Вікторі» чекають на бажаючих спробувати себе у рукопашному бою. Обіцяють заняття не фізкультурою, але справжнім спортом, а там, де бажання й відданість, там і переможні виступи з п’єдесталами пошани. Займаються рукопашники у 1-й школі по вівторках і четвергах (молодші – 16:00-17:30, старші – 17:30-19:00), а також по суботах (молодші – 10:00-11:00, старші – 11:00-12:00).

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0