Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Перехідний кубок Бердичівського міського голови з міні-футболу вибороли представники пивзаводу

Time Додано: вівторок, 13 січ. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

Протягом трьох днів у Бердичеві тривали міні-футбольні зустрічі в рамках турніру на перехідний кубок міського голови. Якщо минулого року у фінальному двобої зійшлися команди «Бердичів-Спорт» і «Меркурій-Альянс», то цього разу за кубок боролися представники ФК «Бердичів» та пивзаводу. Бажання перемогти та потужна підтримка вболівальників змусили футболістів забути про холод та стан поля. Атаки на ворота тривали щохвилини і з обох боків. Голкіперам роботи не бракувало.

Перехідний кубок Бердичівського міського голови з міні-футболу вибороли представники пивзаводу

Пропустивши першого м’яча, ФК «Бердичів» не розгубився та не припинив натиску на ворота пивоварів. Ініціатива переходила від одних до інших, та у 1-му таймі перевага команди пивзаводу була відчутнішою. Дії її гравців призвели до двох голів без відповіді у першому таймі, авторами яких стали Володимир Креденцер та В’ячеслав Черниш.

У 2-й половині гри картина відчутно не змінилася. Гравці обох команд створили чимало гольових ситуацій. Лідерам ФК «Бердичів» Ігорю Шумилу та Ігорю Зеленцову ніяк не вдавалося «розпечатати» ворота суперника. Та в результаті однієї з чергових атак Зеленцов змусив таки Сергія Іськова діставати м’яча із сітки воріт. Зустріч ставала все більш напруженою, і, мабуть, хто вийде з неї переможцем, не ризикнув би сказати жоден. Все розставив по місцях гол у виконанні того ж Володимира Креденцера. У цьому фіналі пивовари виглядали сильнішими, кінцевий рахунок гри 3:1 на їхню користь став тому підтвердженням.

Анатолій Зеленцов, тренер футбольної команди Бердичівського пивзаводу: «Умови, звичайно, були дуже складними. Але, рахую, організатори зробили все можливе для того, щоб цей турнір відбувся, і відбувся на високому рівні... Хочеться сказати добрі слова на адресу керівництва пивзаводу за те, що команда існує, не дивлячись на непрості умови сьогодення. Дякую усім гравцям — вони виступили достойно.»

Із чудовим фіналом та із завершенням кубку футболістів привітали заступник міського голови Іван Демусь та спортивне керівництво міста. Не дивлячись на умови проведення, переконані вони, турнір і справді відбувся, про що свідчить кількісний та якісний рівень його учасників.

Іван Демусь, заступник Бердичівського міського голови: «Матч, як то кажуть, відбудеться при будь-якій погоді... Зустріч виявилась емоційною, красивою. Навіть у таких складних умовах. Приємно те, що усі поєдинки викликали неабияку зацікавленість з боку вболівальників. Ми переконані, що цей турнір проходитиме й надалі, сприяючи розвитку спорту і футболу зокрема у нашому місті.»

Переможці турніру отримали перехідний кубок, обидва фіналісти — дипломи та грошові винагороди. Також відзначили кращих гравців з обох команд. Ними стали Олександр Іващенко та Сергій Іськов.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0