Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Із хабарем 5 тис. $ у Бердичеві затримали медиків Райківської виправної колонії
Chatbox машина времени
)) (185.72.246.198) -будут тебя ...
Time 21:59 - 14-08-2017
Із хабарем 5 тис. $ у Бердичеві затримали медиків Райківської виправної колонії
Chatbox ))
машина времени (46.118.202.160) ...
Time 12:16 - 14-08-2017
Із хабарем 5 тис. $ у Бердичеві затримали медиків Райківської виправної колонії
Chatbox машина времени
экс-дэпутат убийца лозинский в ...
Time 10:43 - 14-08-2017
Найкращі юні читачі Катерина Бурлака та Андрій Марков представлятимуть Бердичів на обласному етапі «Книгоманії-2017»
Chatbox Аноним
Я так и знал что Андрей прбедит
Time 15:55 - 08-08-2017
Міський етап конкурсу «Найкращий читач України – 2016» віднайшов своїх переможців
Chatbox Аноним
Андрей супер, Андрей класс, кто ...
Time 11:50 - 08-08-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
ОДПІ
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Перейти до конкретних справ та тісної співпраці порекомендував міський голова керівникам комунальної, освітянської та медичної галузей міста

Time Додано: четвер, 28 серп. 2008, 06:00 ( майже 9 років назад )

Ситуація у місті із розрахунками за спожиті енергоносії критична, заявив Бердичівський міський голова на засіданні виконавчого комітету. Пора розмов, які часто ні до чого не призводять, минула, переконаний Василь Мазур. Як приклад, назвав нараду із керівниками місцевих банківських установ. Нарада відбулася, а вони, як і раніше, встановлюють високу плату за розрахунково-касове обслуговування. В результаті розмір сплати за житлово-комунальні послуги значно зростає. Заслухавши доповідь свого заступника, Василь Мазур констатував: систему розрахунків за спожиті енергоносії, що діє у місті потрібно негайно вдосконалювати. Керівник КП “Бердичівтеплоенерго” Всеволод Гаврильчук нагадав: ціни на газ постійно зростають. І запропонував підвищити тарифи. Чим викликав обурення багатьох присутніх у залі, в тому числі, і у міського голови.

Перейти до конкретних справ та тісної співпраці порекомендував міський голова керівникам комунальної, освітянської та медичної галузей міста

Василь Мазур Бердичівський міський голова: “Навіщо лякати тим, чого ще немає? Звідки ми знаємо, що буде? Може ... ціна на газ буде зовсім інша... Якщо ми сьогодні почнемо говорити про підвищення тарифів, то тоді не зберемо навіть того, що можемо зібрати.”

У 2008-му на покриття різниці у тарифах із міського бюджету було виділено 1,5 млн. грн. За попередніми підрахунками, на заробітну плату бюджетникам у цьому році не вистачає 4 млн. грн. Знову покривати тарифи – нічим.

Василь Мазур Бердичівський міський голова: “Враховуючи те, що склалася надзвичайно складна ситуація із розрахунками за спожиті енергоносії і ... те, що зима не за горами, ми прийняли рішення про більш конкретну роботу із боржниками. По-перше, ця робота має проводитися у розрізі кожного будинку, кожної квартири. Цим займатиметься не начальник якогось відділу, а заступник міського голови і сам міський голова. По-друге, кожен керівник має володіти інформацією по боржникам, які працюють у його підприємстві чи установі. І тоді – будемо спідкуватися із конкретним керівником і питати, чому у його працівників є борги.”

Члени виконкому затвердили попередню мережу навчально-виховних закладів та контингентів учнів на 2008-2009-й навчальний рік. Зі слів начальника управління освіти та науки Тетяни Стельмах, ця мережа залишається незмінною. У місті, як і раніш, функціонуватимуть 15 шкіл та 12 дошкільних навчальних закладів. Проблем у освітян менше, ніж у комунальників, та все ж таки вони є. Одна із таких – переповнені дитячі садки.

Тетяна Стельмах начальник управління освіти та науки: “Для того, щоб вирішити цю проблему, у нас проходить реконструкція дитсадка в районі цукрорафінадного заводу. Ми сподіваємося, що у наступному році він стане діючим. Також проведені попередні роботи щодо дитячого садка на Червоній Горі... Вже вирішене питання фінансування. Так що у 2009-му році, думаю, ми приступимо до реконструкції і цього закладу.”

Ще одна проблема – профілактичні щеплення першокласникам. Багато батьків не дають на це згоди. Директори шкіл, говорить Тетяна Стельмах, не мають права приймати до закладу таких дітей. Освітяни шукають підтримки у лікарів та скаржаться: у медиків на це не вистачає часу. Чи бажання.

Тетяна Стельмах начальник управління освіти та науки: “Ми знаємо, що по Україні є прикрі випадки відмови від щеплення. Але, якщо діти масово не привиті, можливі спалахи інфекції. Тому у мене дуже велике прохання до батьків обов’язково звернутися до дитячої поліклініки, де їм нададуть консультацію...”

Керівникам комунальної, освітянської та медичної галузі міський голова настійливо порекомендував не злітати над хмарами та оперативніше знаходити взаємопорозуміння. Інакше за них він це зробить сам. Радикально.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0


Додати коментар: