Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Перейти до конкретних справ та тісної співпраці порекомендував міський голова керівникам комунальної, освітянської та медичної галузей міста

Time Додано: четвер, 28 серп. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

Ситуація у місті із розрахунками за спожиті енергоносії критична, заявив Бердичівський міський голова на засіданні виконавчого комітету. Пора розмов, які часто ні до чого не призводять, минула, переконаний Василь Мазур. Як приклад, назвав нараду із керівниками місцевих банківських установ. Нарада відбулася, а вони, як і раніше, встановлюють високу плату за розрахунково-касове обслуговування. В результаті розмір сплати за житлово-комунальні послуги значно зростає. Заслухавши доповідь свого заступника, Василь Мазур констатував: систему розрахунків за спожиті енергоносії, що діє у місті потрібно негайно вдосконалювати. Керівник КП “Бердичівтеплоенерго” Всеволод Гаврильчук нагадав: ціни на газ постійно зростають. І запропонував підвищити тарифи. Чим викликав обурення багатьох присутніх у залі, в тому числі, і у міського голови.

Перейти до конкретних справ та тісної співпраці порекомендував міський голова керівникам комунальної, освітянської та медичної галузей міста

Василь Мазур Бердичівський міський голова: “Навіщо лякати тим, чого ще немає? Звідки ми знаємо, що буде? Може ... ціна на газ буде зовсім інша... Якщо ми сьогодні почнемо говорити про підвищення тарифів, то тоді не зберемо навіть того, що можемо зібрати.”

У 2008-му на покриття різниці у тарифах із міського бюджету було виділено 1,5 млн. грн. За попередніми підрахунками, на заробітну плату бюджетникам у цьому році не вистачає 4 млн. грн. Знову покривати тарифи – нічим.

Василь Мазур Бердичівський міський голова: “Враховуючи те, що склалася надзвичайно складна ситуація із розрахунками за спожиті енергоносії і ... те, що зима не за горами, ми прийняли рішення про більш конкретну роботу із боржниками. По-перше, ця робота має проводитися у розрізі кожного будинку, кожної квартири. Цим займатиметься не начальник якогось відділу, а заступник міського голови і сам міський голова. По-друге, кожен керівник має володіти інформацією по боржникам, які працюють у його підприємстві чи установі. І тоді – будемо спідкуватися із конкретним керівником і питати, чому у його працівників є борги.”

Члени виконкому затвердили попередню мережу навчально-виховних закладів та контингентів учнів на 2008-2009-й навчальний рік. Зі слів начальника управління освіти та науки Тетяни Стельмах, ця мережа залишається незмінною. У місті, як і раніш, функціонуватимуть 15 шкіл та 12 дошкільних навчальних закладів. Проблем у освітян менше, ніж у комунальників, та все ж таки вони є. Одна із таких – переповнені дитячі садки.

Тетяна Стельмах начальник управління освіти та науки: “Для того, щоб вирішити цю проблему, у нас проходить реконструкція дитсадка в районі цукрорафінадного заводу. Ми сподіваємося, що у наступному році він стане діючим. Також проведені попередні роботи щодо дитячого садка на Червоній Горі... Вже вирішене питання фінансування. Так що у 2009-му році, думаю, ми приступимо до реконструкції і цього закладу.”

Ще одна проблема – профілактичні щеплення першокласникам. Багато батьків не дають на це згоди. Директори шкіл, говорить Тетяна Стельмах, не мають права приймати до закладу таких дітей. Освітяни шукають підтримки у лікарів та скаржаться: у медиків на це не вистачає часу. Чи бажання.

Тетяна Стельмах начальник управління освіти та науки: “Ми знаємо, що по Україні є прикрі випадки відмови від щеплення. Але, якщо діти масово не привиті, можливі спалахи інфекції. Тому у мене дуже велике прохання до батьків обов’язково звернутися до дитячої поліклініки, де їм нададуть консультацію...”

Керівникам комунальної, освітянської та медичної галузі міський голова настійливо порекомендував не злітати над хмарами та оперативніше знаходити взаємопорозуміння. Інакше за них він це зробить сам. Радикально.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0