Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Перед бердичівлянами звітував ансамбль "Радість"

Time Додано: п'ятниця, 23 трав. 2008, 06:00 ( більше 10 року назад )

Номером "Море" розпочали свій творчий звіт у міському Палаці культури учасники зразкового ансамблю народного танцю «Радість» Будинку дитячої творчості ім. О. Разумкова. 63 вихованці нараховує нині цей колектив. Усі вони — учасники підготовчої, молодшої, середньої та старшої груп — представили на розсуд глядачів те краще, чим протягом року підкорювали як вітчизняних, так і зарубіжних шанувальників танцювального мистецтва. Подальших творчих злетів побажав колективу ансамблю заступник Бердичівського міського голови Іван Демусь.

Перед бердичівлянами звітував ансамбль "Радість"

Іван Демусь заступник Бердичівського міського голови: «Всім відомо: яку назву отримає корабель — так він і попливе. От назвали колектив «Радістю» - і став він нею для усіх нас. Радістю він є на загальноміських заходах, радість приносить нам своїми перемогами.»

Протягом року вихованці «Радості» із творчими поїздками відвідали чимало міст України: із Дніпропетровська привезли звання дипломантів I ст. 9-го Всеукраїнського фестивалю «Барвистий віночок», потрапили до фіналу 2-го Міжнародного дитячо-юнацького хореографічного фестивалю-конкурсу «Містерія Dance», що відбувся у Києві. Побували бердичівські танцюристи і за кордоном: у Словаччині вони стали дипломантами 4-го міжнародного дитячого фестивалю «Горное созвездие — стремление, полёт, фантазия». У своєму рідному місті отримали відзнаку року у номінації «Найкращі у культурі».

Все нові й нові діти приходять навчатися мистецтву танцю до Тетяни Самойленко, Зої та Олексія Ризванюків. У кожному педагоги намагаються виховати творчу особистість.

Надія Мартинюк вихованка зразкового ансамблю народного танцю «Радість»: «Я дуже енергійна, тому ніколи не втомлююсь танцювати. Приходячи додому, я вивчаю нові рухи і, навіть, придумую нові танці.»

Богдан Джикаєв вихованка зразкового ансамблю народного танцю «Радість»: «Я пришёл сюда заниматься танцами, потому что мне это по душе. Они развивают во мне красивые чувства. Мне нравятся учителя, которые отдают нам свои силы, здоровье и время. Мы стараемся их не огорчать.»

«Радість» є учасником майже усіх загальноміських заходів. Його вихованці успішно співпрацюють із артистами міського Палацу культури, а також із танцювальними та співочими колективами багатьох закладів Бердичева. Грамоти міського управління освіти і науки керівникам ансамблю, а також дівчатам, що займаються у старшій групі, вручила заступник директора БДТ ім. О. Разумкова Тетяна Доценко. Не один рік віддали вони рідному колективу. Кажуть, ні за які гроші не проміняють свою «Радість» на будь-що інше.

Олена Костюк вихованка зразкового ансамблю народного танцю «Радість»: «Ми займаємося в ансамблі вже 9 років. У нас, справді, дуже гарний колектив. Ми ні в якому разі не збираємося кидати танці.»

Кристина Волянська вихованка зразкового ансамблю народного танцю «Радість»: «Залишимо наш ансамбль лише у випадку вступу до вищого навчального закладу. Якщо пропозиція буде, навіть, занадто привабливою, ми, напевно, на неї не погодимося.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0