Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Пенсійний Фонд роз’яснив страхувальникам законодавство

Time Додано: середа, 10 лист. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

Численні звернення громадян з приводу сплати страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування викликали у фахівців управління Пенсійного Фонду у м. Бердичеві потребу додаткового роз’яснення законодавчих нюансів.

Пенсійний Фонд роз’яснив страхувальникам законодавство

Світлана Мосійчук, начальник відділу обліку надходження платежів управління ПФ у м. Бердичеві: «У тих зверненнях, що ми їх отримали, нема нічого про страхові внески, а лише про податковий кодекс. Пенсійний Фонд жодного відношення до Кодексу не має. Адже страхові внески на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування не є податком, це загальнообов’язкова сплата. Відповідно до змін у законі «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування та закону «Про єдиний соціальний внесок», який вступить у права з 1-го січня 2010-го року, кожен підприємець, який знаходиться на спрощеній системі оподаткування та самостійно забезпечує себе працею, повинен самостійно визначити суму сплати страхового внеску, але вона має бети не меншою за мінімальну».

Любов Левківська, зав.юридичним сектором управління ПФ у м. Бердичеві: «Управлінням Пенсійного Фонду буде надіслано усім страхувальникам, які мають недоїмку, вимогу про її сплату. А також розрахунок відповідно до ст..106-ої Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».

У разі, продовжує Любов Левківська, якщо протягом 10 днів з дня отримання такої вимоги страхувальник не сплатить суму недоїмки та фінансових санкцій, управління Пенсійного Фонду стягуватиме її примусово у встановленому законом порядку. Також фахівці наголошують: зміни до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», що були прийняті у липні 2010-го року, набрали чинності. Зворотної дії у часі закон не має.

Любов Левківська, зав.юридичним сектором управління ПФ у м. Бердичеві: «За ухилення від сплати страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, передбачена кримінальна відповідальність відповідно до ст.212 Кримінального Кодексу України».

Аби до кримінальних справ не доходило, у Пенсійному Фонді радять звертатися до фахівців, котрі нададуть відповіді на всі питання, що виникатимуть у страхувальників. Частину таких відповідей останні можуть почути на семінарі, присвяченому Закону України «Про єдиний соціальний внесок», який набуде чинності першого січня нового року. Семінар відбудеться 17-го листопада о 14-й годині у приміщенні міського центру зайнятості.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0