Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Педагоги для педагогів влаштували концерт

Time Додано: п'ятниця, 02 жовт. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Бердичівський педагогічний коледж є таким місцем, де педагогами вважаються і викладачі, і студенти. Як навчальне, так і позакласне життя коледжу досить насичене, саме тому тут налічується більше шестиста студентів. Хтось прийшов навчатися заради спілкування та нових вражень, хтось, аби віднайти себе у педагогічній сфері, але усі вони вступили туди за покликом душі та серця.

Педагоги для педагогів влаштували концерт

Катерина Кошарська, студентка ІІ курсу Бердичівського педагогічного коледжу: «Я обрала професію соціального педагога, щоб допомагати дітям. У майбутньому я працюватиму і у школах-інтернатах, і у дитячих кімнатах міліції. Я хочу допомогти дітям обрати правильний шлях у житті.»

Сергій Мельничук, студент ІІ курсу Бердичівського педагогічного коледжу: «Я думаю самореалізуватися саме у музичній сфері. Переконаний: моя майбутня професія буде пов’язана саме із музикою. Тому я і не вагався при виборі навчального закладу.»

У всіх студентів та викладачів коледжу у професійне свято — День учителя — був піднесений, зовсім не налаштований на роботу, настрій, та навчальний процес тут не припинявся. Майбутні педагоги, вихователі, соціальні робітники, незважаючи на свято, продовжували набувати нові знання, осягали досі невідомі науки, а привітати вчителів та подякувати їм за доброту, вимогливість та терпіння, кажуть вони, не завадили і заняття.

Анастасія Катинська, студентка ІІІ курсу Бердичівського педагогічного коледжу: «Я зочу побажати усім викладачам нашого коледжу творчої наснаги, творчих злетів і міцного-міцного здоров’я на усе подальше життя.»

Дмитро Маринчак, студент ІІІ курсу Бердичівського педагогічного коледжу: «Це свято моє і моїх, якщо можна так сказати, колег, це свято усього педагогічного колективу нашого навчального закладу. Хочеться побажати їм здоров’я, щастя, кар’єрного росту та усього найкращого.»

У педагогічному коледжі склалася традиція, що кожного року викладачів закладу із професійним святом вітають першокурсники факультету музичного мистецтва. Подібні заходи, розповідає заступник директора з навчальної роботи Тетяна Май, дають змогу оцінити таланти та вміння наймолодших студентів.

Тетяна Май, заступник директора з навчальної роботи: «Життя тут не тільки цікаве, а й дуже наповнене. І відповідно до цього, кожен студент може проявити себе з усіх сторін. Якщо господь дав дитині талант, то розвинути його у нас дуже легко.»

Святковий концерт традиційно розпочали із нагородження кращих із кращих працівників закладу. Того дня більше двадцяти педагогів отримали відзнаки від керівництва: хто грамоту, хто премію, але без квітів не залишився жоден. Сюрпризами виявились неординарні та цікаві артистичні номери студентів музичного факультету. Юні таланти вразили глядачів своїми голосами та оригінальним підходом до організації свята.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0