Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
ДТП на пішохідному переході: не розминулись дві автівки
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Турнір «за власним бажанням» ініціювали у Бердичеві активісти організацій людей з інвалідністю
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Коли «дерево» дорівнює «чарівність»: у Бердичеві «виставилася» творча трійка Земнухов-Ковальчук-Вахніцький
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Бердичів провів XІ матчеву зустріч з боксу пам’яті М. Самойлова
Chatbox Стас Перковский
Наймолодший вихованець із Берди ...
Time 16:37 - 03-12-2018
Паління - попередня причина пожежі у будинку по вул. Шевченка
Chatbox Укроп Укропович
Коли мешканці будинків «б"ють в ...
Time 09:10 - 03-12-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Педагогічну виставку-ярмарок влаштували вчителі району

Time Додано: субота, 26 груд. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

У школах Бердичівського району стало вже доброю традицією приймати у себе гостей з інших шкіл та проводити педагогічну виставку. Цього разу ярмарок педагогічних надбань відбувся у Швайківській Загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів. Колектив закладу намагався якомога більше наблизити захід до справжнього українського ярмарку. Гостей школи радо зустріли піснями, танцями та розважальною програмою. Директор навчального закладу Ірина Трохимчук каже, що колектив їхньої школи не вперше бере участь у такому заході. Ось і цього разу вчителі села Швайківка представили на ярмарку дві роботи.

Педагогічну виставку-ярмарок влаштували вчителі району

Ірина Трохимчук, директор Швайківської ЗОШ І-ІІІ ступенів: «Наша школа приймає сьогодні виставку, оскільки дуже багато напрацювань з проблемної теми школи. Досвід роботи нашої школи був узагальнений на районних семінарах, на семінарах обласного та всеукраїнського рівнів. Сьогодні ми представляємо два проекти: перший — це “Школа співробітництва” і другий — робота нашого педагогічного колективу із батьками, що має назву “Мистецтво жити з дітьми”.»

Вчителі Бердичівського району славляться своїми успіхами у педагогічній діяльності на всю Житомирщину. Їхні роботи завжди займають призові місця на обласних та всеукраїнських конкурсах, розповідає начальник районного відділу освіти Тетяна Наумчук.

Тетяна Наумчук, начальник районного відділу освіти: «Якщо взяти результати минулого року, то на обласну виставку “Освіта Житомирщини” було подано 50 робіт. З них 8 посіли перші місця.»

У районній педагогічній виставці вчителі представили понад 100 робіт. Кожен навчальний заклад захищав свої проекти перед колегами. У виставці брали участь, як вчителі-предметники, так і наставники учнів початкових класів.

Тетяна Наумчук, начальник районного відділу освіти: «Прекрасною була презентація вчителів початкових класів. Проектно було показано, як потрібно розвивати дитину. Робота педагогів має починатися з потреб учня, з його підготовки до майбутнього життя.»

Педагогічні ярмарки, кажуть освітяни, дають можливість побачити краще, що може бути у роботі з дітьми та їхніми батьками. Усе хороше, добре та нове, що педагоги взяли із виставки, вони надалі можуть використати у свої діяльності, переконана Тетяна Наумчук. Кожен проект має свою “родзинку”, каже вона. Просто потрібно уміти її використати. Виставки є корисними не лише для вчителів, а й для керівників шкіл. Останні теж беруть участь у конкурсі та показують колегам, як потрібно управляти сучасною школою, особливо сільською.

Присутній на виставці заступник голови районної державної адміністрації Валерій Бабійчук у вітальному слові зазначив, що освітня галузь є однією з найважливіших у структурі суспільства. Саме вона виховує для держави її майбутніх громадян.

Валерій Бабійчук, заступник голови Бердичівської РДА: «У першу чергу ми повинні підтримувати освітню, культурну та медичну галузі. Вони є запоруками того, що ми переборимо усі кризи, подолаємо усі труднощі, що Україна буде славною європейською державою. Я бажаю вам Божого благословіння та успіху в усіх ваших задумах.»

Наприкінці ярмарку відбулося вручення сертифікатів якості колективам шкіл, що захищали проекти. Нагороди отримали представники Мирославської, Швайківської, Райківської, Старосолотвинської, Райгородоцької та Маркушівської шкіл.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0