Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Сергій Рудь
Такий чоловік, що скоїв вбивств ...
Time 21:41 - 21-01-2018
«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:boon:
Time 15:29 - 21-01-2018
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Парк культури та відпочинку облаштують через 5 років

Time Додано: неділя, 07 жовт. 2007, 06:00 ( більше 10 року назад )

На 5 років депутати міської ради віддали парк культури і відпочинку в оренду інвестору. На засіданні сесії затвердили графік інвестиційних зобов'язань.

Парк культури та відпочинку облаштують через 5 років

Орендарі планували підписати договір на 10 років, це ж рекомендували зробити 2 постійні депутатські комісії, але більшість визначила менший строк.

Віктор Клюєв, співзасновник ТОВ «Парк культури та відпочинку»: “ Мы хотим сделать из парка городок-сказку. Чтобы было красиво, уютно, чтобы вы могли прийти. Я прошу разрешить реконструкцию старых зданий, чтобы они приняли современный, нормальный вид. И также строительство 2 павильйонов, которые будут стоять там, где две палаточки. Это смех. Их выносят во всех городах и ставят нормальные капитальные сооружения”.

Заборонити у парку здійснювати капітальне будівництво. Такий пункт депутати довнесли у проект рішення. Аби інвестор не став власником землі, на якій він зведе споруди.

Управління містобудування і архітектури перевірятиме, як виконуються інвестиційні зобов'язання. До них не входила реставрація пам'ятника Тарасу Шевченку. Наполягли депутати.

Віктор Клюєв: “Я хотел подойти к памятнику, с комиссией архитектурной, опредилить обьемы работы, провести калькуляцию. Потом будем решать, мы не отказываемся”.

Реконструкцію у парку вже розпочали. Там встановили нові атракціони. За п'ять років місце відпочинку має змінитися кардинально, каже заступник гендиректора Олена Кухарчук.

Олена Кухарчук, заст. гендиректор ТОВ »Парк культури та відпочинку»: “Змінено буде все: огорожа, центральна арка, торгові точки на більш сучасні. Ми відкриємо літні кафе, будуть нові атракціони. Ми плануємо реконструювати більярдний клуб. На жаль, я особисто не розумію чому трапляється ситуація із конкретикою капітальних будівель. Я думаю ми будемо пропонувати, і міська рада побачить в цьому сенс і дасть дозвіл. Робити тимчасово – це будувати те, що ми маємо сьогодні. Давайте дивитися в завтра”.

Не віддавати парк в оренду пропонує громадська організація «Добробут і захист спільними зусиллями» . Її представники написали заяву до прокуратури з проханням перевірити законність приватизованих раніше об'єктів і території. Результати мають оприлюднити 17 жовтня.

Автор: Юлія Крук

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0