Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Пам’ятник працівникам шкіроб’єднання ім. Ілліча, загиблим у роки війни, отримав друге життя

Time Додано: понеділок, 12 трав. 2008, 06:00 ( більше 10 року назад )

Напередодні Дня Перемоги друге життя отримав пам’ятник працівникам шкіроб’єднання ім. Ілліча, які загинули на фронтах Великої Вітчизняної. Із трьохсот мобілізованих працівників третина не повернулася до рідного міста. Починаючи із 1971-го року, пам’ятник розташовувався на території підприємства. Відсьогодні обеліск та стели споруди стоятимуть біля 12-го профтехучилища. На думку родичів загиблих та членів ветеранської організації шкіроб’єднання, людей, що захочуть віддати шану героям та доглянути за пам’ятником, буде більше.

Пам’ятник працівникам шкіроб’єднання ім. Ілліча, загиблим у роки війни, отримав друге життя

Галина Дячук голова ветеранської організації шкіроб’єднання ім. Ілліча: «Сьогодні шкіроб’єднання не існує. Тому, встановивши пам’ятник у цьому місці, доступ до нього отримають вдови загиблих, молодь... Вони завжди зможуть принести сюди квіти, вінки і зберігати пам’ять про героїв у своїх серцях.»

Юрій Доготар директор ПТУ № 12: «Учащиеся училища, изучая историю Великой Отечественной войны, историю нашего народа, будут иметь возможность закреплять свои знания и, в то же время, ухаживать за памятником, поддерживать его в надлежащем состоянии. Я думаю, что это очень важно.»

Згадати загиблих шкіряників та висловити слова подяки живим до оновленого пам’ятника прийшли представники міської влади, політичних партій, ветеранських організацій та навчальних закладів міста. Завдяки подвигу людей, які віддали свої життя на передовій та тих, хто робив все можливе і неможливе для перемоги у тилу, над містом сьогодні височіє мирне небо, наголосив міський голова Василь Мазур.

Василь Мазур Бердичівський міський голова: «Той народ, та країна, та сім’я, які не зберігають пам’ять про минуле, не матимуть майбутнього. У Бердичеві завжди шанували і сьогодні пам’ятають тих, хто захистив нашу Вітчизну від німецько-фашистських загарбників. Так було, є і так буде.»

За мирне сьогодення подякували ветеранам-шкіряникам депутати міської ради. Перенесення пам’ятника – переконливе свідчення тому, що пам’ять про їхній подвиг живе у серцях нащадків.

Олексій Ястремський голова міської партійної організації «ВО «Батьківщина»: «Тільки вольовим рішенням міського голови цей пам’ятник стоїть тут і у такому гарному вигляді. Дякуючи підприємцю Віктору Семенову, ми це зробили. Я рахую, що це буде добрим прикладом для молоді, для усіх тих, хто береже світлу пам’ять про людей, які загинули у роки ВВв.»

Берегти обеліск та не забувати події 1941-45 рр. закликала молодь учениця ПТУ Зінаїда Гаврилюк.

Зінаїда Гаврилюк учениця ПТУ № 12: «Пам’ятайте, вічно пам’ятайте величний подвиг своїх пращурів, які ціною власного життя захищали рідний край. Пам’ятайте – і душі їхні житимуть вічно...»

На мітингу звучали вірші та спогади про бойове минуле. Ветерани згадували своїх однополчан, про те, як разом ходили у бій, як важко було прощатися із товаришами.

Пам’ять загиблих працівників шкіроб’єднання присутні на мітингу вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0