Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Містобудівна рада: у Бердичеві зведуть нові магазини
Chatbox Pavel P
Ну и правильно, такого добра в ...
Time 05:18 - 05-08-2019
“Секонд-хенду” у Бердичеві загрожує закриття?
Chatbox Микола Миколайович
Ви всі брихуни ви тільки наживаетеся
Time 19:58 - 17-07-2019
Фестиваль «STEM – весна – 2019» у НВК №10
Chatbox Юрій Доготар
НВК №10 - лідер освіти! В цьому ...
Time 06:28 - 09-05-2019
Довгождана прем’єра у Бердичеві: у Театрі на Європейській давали «Фріду» Марини Гримич
Chatbox Pavel P
Кому нужна качественная премиум ...
Time 23:26 - 30-04-2019
Результати виборів по виборчому округу №63
Chatbox Pavel P
В гугл такого полно. Ничего нов ...
Time 02:14 - 29-04-2019
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Пам’яті Кузьми Скрябіна: все, що він зробив, записано й пораховано…

Time Додано: неділя, 03 лют. 2019, 13:02 ( 7 міс. назад )

Хтозна, яким цей чолов’яга постав би перед усіма нами, коли б доля дарувала йому можливість зустріти свою 47-му осінь, 48-му, 51-шу… Мабуть, таким само патлатим чуваком – до неможливості простим у спілкуванні й водночас мудрим, стьобним і водночас вразливим, культовою постаттю і «своїм хлопцем». Проте призначені йому 46 він зумів прожити так, що по своєму відходу у вічність продовжив жити серед співвітчизників. У «старих фотографіях», у «кораблях», у «маршрутках» із «пінгвінами», у «місцях щасливих людей», у десятках цитат. На своїй землі, в Україні. 2-го лютого, у бердичівському молодіжному центрі «М-Формація» згадували Кузьму Скрябіна…

Пам’яті Кузьми Скрябіна: все, що він зробив, записано й пораховано…

Два ящика мандаринів у подарунок, кермо величезного лісовоза, картонна гітара… Мокрі від сліз клавіші піаніно, тужливі погляди на велосипед, «покоцані» песенята й кошенята, яких майбутній митець весь час приносив додому. Ось такі найвибуховіші спогади з минулого, в якому малого Андрія батьки, серед іншого, навчали: «Менше матимеш вільного часу у дитинстві – більше матимеш його у житті дорослому»

Чи то мудрість дорослих, чи щось вроджене, а може й те, й інше, та, тільки досягши дорослого віку й чималої ваги у вітчизняному шоу-бізі, Кузьма не розгубив людського у собі. На його рахунку – чимало добрих справ, про які відало лише обмежене коло людей. «Скільки те коштувало, ніхто не знав», – напише в одній зі своїх книг Кузьма, і ця фраза – одна з тих, що, можна сказати, характеризує його як особистість. Добро – заради людини, а не задля піару.

Кузьма залишив по собі дивного багатства спадок. Хтось черпає натхнення зі співаного ним на сценах, хтось відчув, що він – не один, завдяки сказаному Кузьмою у численних інтерв’ю. Напевне, не буде перебільшенням стверджувати, що за озвученими гострими та недвозначними заявами і думками Скрябіна-громадянина в Україні знають не менше за Скрябіна-співака. На концертах він співав для людей, під час спілкування з журналістами та у відео-зверненнях озвучував думки й прагнення людей. Котрі, на його переконання, заслуговували на життя у справедливості. Як то, запитає хтось? За Кузьмою все просто: «Всьо, шо ти зробив, записано й пораховано. За добрії дії – похвала, за фігові – по балді. То і є справедливість»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0