Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
“Секонд-хенду” у Бердичеві загрожує закриття?
Chatbox Микола Миколайович
Ви всі брихуни ви тільки наживаетеся
Time 19:58 - 17-07-2019
Фестиваль «STEM – весна – 2019» у НВК №10
Chatbox Юрій Доготар
НВК №10 - лідер освіти! В цьому ...
Time 06:28 - 09-05-2019
Довгождана прем’єра у Бердичеві: у Театрі на Європейській давали «Фріду» Марини Гримич
Chatbox Pavel P
Кому нужна качественная премиум ...
Time 23:26 - 30-04-2019
Результати виборів по виборчому округу №63
Chatbox Pavel P
В гугл такого полно. Ничего нов ...
Time 02:14 - 29-04-2019
Результати виборів по виборчому округу №63
Chatbox Pavel P
В гугл такого полно. Ничего нов ...
Time 02:14 - 29-04-2019
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Пам’ятати про безпеку та цінувати життя, закликали у Бердичеві дружини юних пожежних

Time Додано: субота, 04 трав. 2019, 16:38 ( 3 міс. назад )

«Про безпеку пам’ятай, цінуй життя, в біду не потрапляй!»… Скоро ось уже 25 років, як зовсім молоді друзі й помічники рятувальників – учасники дружин юних пожежних – закликають усіх дотримуватися правил безпеки життєдіяльності, аби не доводити до різного роду надзвичайних ситуацій. Звертаються у рамках Всеукраїнського фестивалю ДЮП, і черговий його зональний етап відбувся у Бердичеві.

Пам’ятати про безпеку та цінувати життя, закликали у Бердичеві дружини юних пожежних

У рамках цьогорічного «пожежного» фесту на сцену малої зали міського Палацу культури зійшли 8 команд – із Чуднівського, Андрушівського, Любарського, Ружинського, Попільнянського районів. Бердичівщину представляли ДЮПівці зі Старого Солотвина та Семенівської ОТГ, місто – команда «Бласт» 10-го НВК.

Людина відповідає не лише за життя та здоров’я власне, але й оточуючих, тож мусить докладати усіх зусиль, аби навколо не палало, аби люди не тонули у водоймах, не труїлися грибами, не гинули у вогні та від ударів струмом, не перетворювали власною недбалістю на попелище будинки, поля й ліса. Ну і, звісно, знали, як поводитися з вибухонебезпечними предметами. Із таким головним меседжем вийшли на сцену наші земляки.

Ця спільнота добре обізнана у тому, що залишати працюючі електроприлади без нагляду – зась, що жартувати з вогнем удома, у полі, лісі категорично не можна, що гриби легко збираються усі, але деякі з них людина з’їсть лише один раз. Прогулянка у лісі – виключно тоді приємна й захоплююча, коли без кліщів і не на самоті, купання у річці – коли з розумом і на тверезу голову, сушіння білизни – коли не над плитою з ввімкненим газом й вогнем. Жити без проблем, отримуючи від кожного дня лише приємність, доволі просто, та чи замислюються над цим діти, молодь і дорослі?..

Цілим рятувально-просвітницьким екіпажем прибули до Бердичева «Юні рятівники» зі Стрижівської школи, що на Любарщині. На меті мали виконати кілька місій, кожна з яких стосувалася тієї чи іншої можливої надзвичайної ситуації. Вони вже давно обрали для себе принципи безпечного життя, кажуть, тож залишається пропагувати ці цінності іншим. Здобувай знання, дотримуйся правил, донось інформацію решті, ну а коли ситуація критична – є рятівні «101». І все це яскраво, оригінально, артистично і, що головне, за темою. Тож не дивно, що, зрештою, у цьому зональному дійстві рятувальний космоліт приземлив дівчат зі Стрижівки прямісінько на І місце.

Репортаж Олександра Єжеля

Chatbubbles Коментарів: 0