Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У Бердичеві «блогер» та його «друзі» знущались над людиною
Chatbox John Kramer
Вы шо, совсем страх потеряли пе ...
Time 03:37 - 02-06-2020
У Бердичеві «блогер» та його «друзі» знущались над людиною
Chatbox Андрей Техник
#Свободу Мусару тишке (((
Time 03:23 - 02-06-2020
Поліцейські упродовж доби виявили у двох осіб наркотики
Chatbox Диана Ивасенко
А почему вы не рассказываете,ка ...
Time 14:04 - 17-05-2020
На завершення інженерного тижня у «гвардійській» школі запустили ракету
Chatbox М и х а и л К о в ...
Клево!!!
Time 15:18 - 16-02-2020
Фахівці управління Державної служби якості освіти зустрілись із представниками ДНЗ
Chatbox Ве Теор
Репортаж надзвичайно професійни ...
Time 19:16 - 25-01-2020
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Пам’ятати про безпеку та цінувати життя, закликали у Бердичеві дружини юних пожежних

Time Додано: субота, 04 трав. 2019, 16:38 ( близько 1 року назад )

«Про безпеку пам’ятай, цінуй життя, в біду не потрапляй!»… Скоро ось уже 25 років, як зовсім молоді друзі й помічники рятувальників – учасники дружин юних пожежних – закликають усіх дотримуватися правил безпеки життєдіяльності, аби не доводити до різного роду надзвичайних ситуацій. Звертаються у рамках Всеукраїнського фестивалю ДЮП, і черговий його зональний етап відбувся у Бердичеві.

Пам’ятати про безпеку та цінувати життя, закликали у Бердичеві дружини юних пожежних

У рамках цьогорічного «пожежного» фесту на сцену малої зали міського Палацу культури зійшли 8 команд – із Чуднівського, Андрушівського, Любарського, Ружинського, Попільнянського районів. Бердичівщину представляли ДЮПівці зі Старого Солотвина та Семенівської ОТГ, місто – команда «Бласт» 10-го НВК.

Людина відповідає не лише за життя та здоров’я власне, але й оточуючих, тож мусить докладати усіх зусиль, аби навколо не палало, аби люди не тонули у водоймах, не труїлися грибами, не гинули у вогні та від ударів струмом, не перетворювали власною недбалістю на попелище будинки, поля й ліса. Ну і, звісно, знали, як поводитися з вибухонебезпечними предметами. Із таким головним меседжем вийшли на сцену наші земляки.

Ця спільнота добре обізнана у тому, що залишати працюючі електроприлади без нагляду – зась, що жартувати з вогнем удома, у полі, лісі категорично не можна, що гриби легко збираються усі, але деякі з них людина з’їсть лише один раз. Прогулянка у лісі – виключно тоді приємна й захоплююча, коли без кліщів і не на самоті, купання у річці – коли з розумом і на тверезу голову, сушіння білизни – коли не над плитою з ввімкненим газом й вогнем. Жити без проблем, отримуючи від кожного дня лише приємність, доволі просто, та чи замислюються над цим діти, молодь і дорослі?..

Цілим рятувально-просвітницьким екіпажем прибули до Бердичева «Юні рятівники» зі Стрижівської школи, що на Любарщині. На меті мали виконати кілька місій, кожна з яких стосувалася тієї чи іншої можливої надзвичайної ситуації. Вони вже давно обрали для себе принципи безпечного життя, кажуть, тож залишається пропагувати ці цінності іншим. Здобувай знання, дотримуйся правил, донось інформацію решті, ну а коли ситуація критична – є рятівні «101». І все це яскраво, оригінально, артистично і, що головне, за темою. Тож не дивно, що, зрештою, у цьому зональному дійстві рятувальний космоліт приземлив дівчат зі Стрижівки прямісінько на І місце.

Репортаж Олександра Єжеля

Chatbubbles Коментарів: 0