Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Пам’ять бердичівського тренера Миколи Самойлова вшанували матчевою зустріччю з боксу

Time Додано: понеділок, 09 черв. 2008, 06:00 ( близько 10 року назад )

Пам’ять бердичівського тренера Миколи Самойлова вшанували учасники та гості матчевої зустрічі з боксу. Згадати людину, яка дала путівку в життя десяткам талановитих спортсменів, до міста приїхали кращі боксери Житомирської області та м. Києва. Ідейним натхненником та головним організатором зустрічі, яка вперше відбулася у Бердичеві, виступив колишній учень Миколи Самойлова, майстер спорту міжнародного класу Володимир Матвійчук. Саме він долучив до проведення змагань представників владних структур міста та області, а також численних спонсорів.

Пам’ять бердичівського тренера Миколи Самойлова вшанували матчевою зустріччю з боксу

Володимир Матвійчук майстер спорту міжнародного класу з боксу: "Микола Миколайович був талановитим тренером і доброю людиною, його шанували і з ним рахувались. Для нас усіх він був як батько, який дуже допоміг нам у житті. Ми пам’ятатимемо його завжди."

Миколу Самойлова пам’ятають його учні, колеги та друзі, зазначив Бердичівський міський голова Василь Мазур. Про це свідчить кількість людей, які прийшли того дня до міського Палацу культури.

Василь Мазур Бердичівський міський голова: "Саме такі його якості як сміливість, порядність і доброта дозволили зібрати таку кількість його учнів і глядачів..."

Людмила Самойлова вдова М.М. Самойлова: "Я дуже вдячна усім за цей вечір: спонсорам, колегам, учням та глядачам. Якби чоловік був живий, то, мабуть, залишився б задоволений цим заходом."

Після вшанування пам’яті талановитого тренера і педагога хвилиною мовчання, учасники змагань розпочали бої. 10 захоплюючих та видовищних поєдинків подарували присутнім спортсмени.

Напевне, одним із найяскравіших двобоїв виявилася дуель між киянином Алікпером Мамедовим та нашим земляком, майстром спорту Іваном Кабанчуком, якого тренують Олег Сікорський та Віктор Ананьєв. Бій виявився жорстким та нелегким для обох спортсменів. Вихованець бердичівського СК "Крос" був майстернішим за свого суперника. Одноголосним рішенням суддів перемогу було присуджено Івану Кабанчуку.

Іван Кабанчук майстер спорту з боксу: "Бой был тяжёлым... Соперник попался достойный. То немного мешала публика, то я немного заигрывался. Ну а в общем нормально отбоксировал."

На ринзі - призер чемпіонату світу, неодноразовий фіналіст Кубка України з боксу Володимир Матвійчук. Бій між ним та Олегом Малиновським також запам’ятається глядачам. Усі 4 раунди пройшли у стрімкому темпі. Володимир був настільки впевненим у собі, що часто не звертав уваги на вказівки тренера відтягнутися назад

та зробити, хоча б на мить, паузу. Відточена майстерність та прагнення до перемоги допомогли Володимиру її здобути.

Володимир Матвійчук майстер спорту міжнародного класу з боксу: "... я не міг обирати для легкого для себе суперника, я все ж таки майстер спорту міжнародного класу, і, в будь-якому випадку, маю довести, що я гідний цього результату. Взагалі, мені було удвічі важче, тому що, окрім всього, я організовував ці змагання."

Того дня боксери Житомирщини перемагали, програвали, проводили поєдинки внічию. Та головне, говорить учень Самойлова, Володимир Матвійчук, щоб на ринзі та поза ним спортсмени слідували одному з основних принципів його наставника - не ухилятися від ударів та від життєвих проблем.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0