Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Оздоровча кампанія у Бердичеві розпочалася поїздкою 10-ти дітей до “Артеку”

Time Додано: середа, 18 бер. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

У місті стартувала оздоровча кампанія. Розпочали її десятеро юних бердичівлян, які близько трьох тижнів проведуть у Міжнародному дитячому центрі “Артек”. Шестеро дітей-сиріт і дітей з особливими потребами та четверо переможців шкільних олімпіад і мистецьких конкурсів... Перші їдуть до “Артеку” безкоштовно, батьки останніх сплатили 20% від повної вартості путівок. Начальник міського відділу молодіжної та сімейної політики Тамара Ковалик проводить останній інструктаж: батькам та опікунам оголошує перелік потрібних документів та усього необхідного, що знадобиться подорожувальникам у Криму, дітей просить про дві речі — не зганьбити Бердичів та змістовно й комфортно відпочити.

Оздоровча кампанія у Бердичеві розпочалася поїздкою 10-ти дітей до “Артеку”

Тамара Ковалик, начальник міського відділу молодіжної та сімейної політики: “Навіть коли ми відправляємо на оздоровлення обдарованих дітей, перевагу намагаємося надавати дітям із малозабезпечених сімей. Вони не є дітьми керівників міста, держслужбовців: це — принципова позиція міського голови. Їдуть ті, чиї батьки ніколи не зможуть за свій кошт відвезти своїх чад до “Артеку” чи “Молодої гвардії”.

Дорослі запитують, скільки грошей давати дітям та чи можна брати із собою фотоапарати, мобільні і зошити з олівцями. Паралельно згадують: у часи, коли вони були юними, про поїздку до “Артеку” можна було лише мріяти.

Тамара Пижик: “Колись ми лише чули про “Артек”. Можливість з’їздити туди випадала дуже малій кількості дітей. Тому ми дуже раді, що це сталося хоча б сьогодні з нашою дітворою. ”

У кожного з дітей свої плани щодо того, чим займатимуться вони у центрі. Валентина Мельничук серед іншого збирається відтворити усе побачене нею на папері.

Валентина Мельничук: “Я робитиму замальовки, можливо, малюватиму гарні пейзажі, занотовуватиму свої враження. Можливо, створю окремий цикл робіт про Крим.”

Деякі з цих дітей побувають у Криму вперше. Головне, вкотре наголошує Тамара Ковалик, налаштуватися на позитив. І тоді відпочинок в “Артеці” вийде по-справжньому незабутнім.

Таня Мельничук: “Хочу побачити гори, море, пройтися екскурсіями. Хочеться, щоб було цікаво...”

Галина Мельничук: “Яка це радість — побувати в Артеці! Тим більше, що у своєму житті ця дівчинка зазнала багато горя. Велика подяка усім службам міськвиконкому, які піклуються про нас. Низький уклін їм за “Артек.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0