Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Освітяни Бердичева зустріли професійне свято

Time Додано: вівторок, 05 жовт. 2010, 06:00 ( близько 8 року назад )

Якщо надворі початок жовтня, а з учнівських вуст лунають подібні слова, - значить, прийшло професійне свято усіх вчителів. Тих, хто заглядає у минуле, живе у сьогоденні, прокладає місток у майбутнє. Тих, хто може поділити радість і привести до успіху, розділити сум і втамувати біль. Та й загалом, хто така вчителька, знають навіть першокласники.

Освітяни Бердичева зустріли професійне свято

Олександра Пушкарук, учениця 1-го класу ЗОШ №1: “Вчить вона нас, не свариться, але, буває, що й свариться”.

Коли шестирічки підростуть, їхні уявлення про вчителя розширяться, і через десять років школярі характеризуватимуть його приблизно так.

Анжеліка Кандзюба, учениця 10-го класу ЗОШ №5: “Вчитель — це творець, він найголовніший для учнів. Він творить добро, приносить мир у людські серця. З його допомогою учень пізнає прекрасне”.

День вчителя відзначають у першу неділю жовтня, святкові заходи у бердичівських школах відбулись напередодні. Керували парадом учні: вони вивчали вітальні слова, готували концерті номери і шукали найкращих побажань. Адже їхні вчителі, кажуть, на це заслуговують.

Андрій Радчук, учень 6-го класу ЗОШ №1: “Вони дуже багато для нас роблять, навчають нас. Ми їх дуже любимо і хочемо привітати з професійним святом. Хочу побажати їм продовжувати нас вчити, здоров’я і терпіння до нас. Нехай ті, хто прийде після нас, будуть вчитись так само, як ми, а може, й краще!”.

Оля Кашпірук, учениця 6-го класу ЗОШ №1: “Бажаю, щоб у нашу школу приходили інші діти, а вчителі щоб їх вчили. І щоб учні виходили звідси з гарними знаннями”.

Як художник живе у полотнах, астроном у зірках, а письменник — у книгах, так вчитель живе в своїх учнях. Останніми пишається перша школа, за минулий рік тут зібрали гарний врожай досягнень, ось чому так сяють вчителівські очі, ось чому святкового дня настрій педагогів особливо піднесений.

Наталія Лукошкіна, вчитель математики ЗОШ №1: “Хоча воно раз на рік, але, як каже мій чоловік, у нас дома ніби два Нових роки. Настрій дуже гарний, почули багато гарний слів від дітей, живемо їхньою любов’ю”.

Іван Вікарчук, директор ЗОШ №1: “Наприкінці вересня вся держава збирає врожай на полях, а ми, вчителі, збираємо врожай здобутків наших учнів. Цього навчального року 90% наших випускників вступили на безкоштовне навчання у вузи. Це говорить про те, що вчителі віддають частину свого серця для того, щоб діти могли отримати найкращі знання, а потім використати їх у житті”.

Дорогі, улюблені та рідні, звертались учні до вчителів. У своїх наставниках діти вбачають також садівників, сіячів, капітанів, ковалів, лікарів та поетів. Педагоги скромно додали: вони ще й неабиякі співаки.

У свято свят доземно вклонялися своїм вчителям учні п’ятої школи. Усі переживання, тривоги, іноді невивчені уроки, зіпсовані нерви та не найкращу поведінку вони підсолодили тортом і піснями. Не знаючи, що насправді найкращим подарунком для вчителя є...

Ірина Куліковська, вчителька української мови та літератури ЗОШ №5: “Повага від учнів, те, щоб вони були розумними, вихованими, щоб кожен знайшов свою стежину у житті”.

Кожного дня вчитель стає під приціл сотень допитливих дитячих очей. Переступаючи поріг школи, забуває про усі домашні турботи, перетворюється на актора, який поєднує у собі талант викладати і талант розуміти, дар захоплювати і вміння передбачати.

Віктор Мартиненко, директор ЗОШ №5: “Все, що відбувається найкраще, твориться у школі руками, розумом, серцями вчителів, які виплекують і вирощують нові й нові покоління”.

Усе найкраще, чого навчилися від своїх педагогів, школярі демонстрували під час концерту. Учні намагаються не лише гарно розумітися на різних дисциплінах, а й щосили всебічно розвиватися. І роблять вони це так, що подекуди дух перехоплює!

На урочистостях традиційно присутні ветерани педагогічної справи. Їм цього дня — низький уклін та особливі слова вдячності. За плечима Цезарії Хапчук півстоліття викладацької роботи, як колись, так і тепер День вчителя лишається для неї важливим святом.

Цезарія Хапчук, вчителька-ветеран ЗОШ №5: “Усе моє життя пройшло на цій роботі, і звичайно, День вчителя — це самий яскравий і святковий день. Я зараз на пенсії, але кожного року на День вчителя приходжу у школу, куди мене запрошують молоді колеги”.

Один одному з нагоди професійного свята освітяни бажали здоров’я, витримки, старанних учнів і гарного настрою. Вчителі-мовники зичили усіх благ поетичними рядками.

Ірина Куліковська, вчителька української мови та літератури ЗОШ №5: “Житній колос вироста для хліба, для краси цвіте у полі квітка, для води народжується риба, для польоту — лебідь та лебідка. А людина — для добра і щастя, тож прийміть це щире побажання, і нехай, неначе в добрій казці, здійсняться усі ваші бажання”.

Вчитель завжди лишається вчителем, скільки б років йому не було. З висоти прожитих літ сивочолі педагоги зазначають: їхня професія — вічна.

Цезарія Хапчук, вчителька-ветеран ЗОШ №5: “Среди немеркнущих профессий, на вечность предъявляющих права, учителям, как всенародным песням, жить на Земле, пока Земля жива!».

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0