Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
ДТП на пішохідному переході: не розминулись дві автівки
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Турнір «за власним бажанням» ініціювали у Бердичеві активісти організацій людей з інвалідністю
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Коли «дерево» дорівнює «чарівність»: у Бердичеві «виставилася» творча трійка Земнухов-Ковальчук-Вахніцький
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Бердичів провів XІ матчеву зустріч з боксу пам’яті М. Самойлова
Chatbox Стас Перковский
Наймолодший вихованець із Берди ...
Time 16:37 - 03-12-2018
Паління - попередня причина пожежі у будинку по вул. Шевченка
Chatbox Укроп Укропович
Коли мешканці будинків «б"ють в ...
Time 09:10 - 03-12-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!

Time Додано: середа, 30 серп. 2017, 18:07 ( більше 1 року назад )

Освітяни Бердичева за два дні до початку нового навчального року зібралися у великій залі МПК на педагогічну конференцію, на початку якої нагадали: пора повертатись із відпусток та пакувати валізи у новий навчальний рік! Конференція уже кілька років як проходить без сухих і тривалих доповідей, у святковій родинній атмосфері. І першими завжди раді бачити освітяни своїх учнів, вихованців та познайомитись із майбутніми першокласниками.

Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік! Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік! Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік! Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік! Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік! Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік! Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік! Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!

Двоє першачків і привели за руку на сцену начальника управління освіти й науки Світлану Басюк.

Дитячі виступи нагадали учителям їх головну освітянську місію: творити людину, щодня «розкриваючи своє серце дитинству», бо ж є задля кого - навколо такі талановиті діти! Їм аплодували стоячи.

Серпнева конференція наближає одне із найбільших свят – першовересень, початок нового навчального року. А розпочинати, аби й далі йшло все успішно, потрібно неодмінно із гарним настроєм, переконаний міський голова Василь Мазур. Він привітав усіх освітян, вручивши грамоти і подяки багатьом керівникам навчальних закладів міста, серед яких - переможиця Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року» Наталія Пудрій. Подяку для свого колективу отримала й керівник Центру Разумкова Олена Боровська.

Вслід за керівниками навчальних закладів на сцену піднімались кращі з кращих освітян міста. Таких було дуже багато. Їх нагороджували й вітали: заступник міського голови Валентина Адаменко, секретар міської ради Юлія Лефтер, завідувач ІМЦ Наталя Гриченко, методист із питань дошкільної освіти Ірина Катинська.

За майже три години святкової зустрічі педагоги, звітуючи за минулий рік, ділились досвідом інноваційної діяльності, говорили про нову українську школу, дізнавались, про що мріють діти й також мріяли разом із ними, навіть жартували на шкільні теми і, зрештою, всі разом запевнили: готові крокувати далі, у новий навчальний рік!

Репортаж Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 31

Chatbox админ

Наконец-то случилось - поделили директоров школ и заведующих садиками на своих-кумовей, депутаток и жоповылизал для них падяки и премии и на всех остальных- для власти - "серость и убожество"-им смачна дуля и крошки со стола. Новая украинская реформированная школа уже близко, успехов всем в новом учебном году и жоповылизалам и "убогим".

Time середа, 30 серп. 2017, 18:46 (більше 1 року назад)

Chatbox машина часу

админ (188.163.16.137) -завидуй молча.) твоим кумовьям и депутатам не досталось.....печалька. :popcorn:

Time середа, 30 серп. 2017, 20:34 (більше 1 року назад)

Chatbox Наталья

Всё очень, очень хорошо! Правда. Собираю несколько недостающих документов и, заявление в прокуратуру готово, почти. Когда-то был директор в ДДЮ которая воровала для себя, теперь "всё по новому" в ЦПО, этот директор не ворует, она трудоустраивает никому не нужных членов своей семьи, мужа, дочь, на подходе вторая дочь... Захотела, как публично, на собрании, сказала сама баровская, взяла на роботу столько людей сколько она считает нужным... Да не вопрос, ведь в бюджете денег нет, и нечем зарплату платить, и все тихо сидят на ставку... Все терпят и работают. А директор за год приняла на работу четырёх человек, ни одна не является руководителем кружка, то есть, не обучают детей. Все хотят, наровят, стремятся "обучить" тех, кто результативно работает с детьми. Одну такую "методист-работницу" даже жалко как-то было, проработала пол года "методист", и ее отстранили от работы, нет, не выговор и домой, а в "дождёмся первого сентября"... И, как говорят, с первого сентября, она будет "методировать" в другом отделении... Что б делать, только б ничего не делать... Вот и ушла я с любимой работы... Дети, природа, обучение, ... Когда тебя не считают за человека, я так не могу...

Time четвер, 31 серп. 2017, 22:21 (більше 1 року назад)

Chatbox нина

така система в освіті давно. хто носить той отримує подяку набридло бачити одних і тих самих. але ж іх вибирає адаменко бо знає чого

Time п'ятниця, 01 вер. 2017, 08:34 (більше 1 року назад)

Chatbox seruy

Для Наталья (193.171.202.150). Такі як ви в інтернеті за VPN-ом дуже сміливі.

Time п'ятниця, 01 вер. 2017, 16:12 (більше 1 року назад)

Chatbox Карина.

Грамоты получают те, кто работает. А писать пасквили все умеют

Time п'ятниця, 01 вер. 2017, 20:23 (більше 1 року назад)

Chatbox Катерина

Дозволю собі погодитись з Наталією, не повністю, але в більшості написаного. Те що директор всю свою сім¦ю влаштувала до себе на роботу підлеглими, то такого в Бердичеві ніде ще не було. Але, на те і директор, щоб робити те, що хочеться

Time субота, 02 вер. 2017, 00:55 (більше 1 року назад)

Chatbox Елена

А что, разве Наталья (193.171.202.150) не правду написала? В ЦПО людей за людей не считают групка "администрации" Творят что хотят. В самом низкокачественном отделении в центре самое большее 4 ! количество методистов... Директор трудоустроила всех родственников своих. Людей унижают в их правах. Разве это не правда?

Time субота, 02 вер. 2017, 11:03 (більше 1 року назад)

Chatbox Патріот Бердичева

Наталья (193.171.202.150) - Елена (193.171.202.150) - Катерина (193.171.202.150) це ж одна людина! пише з одного ай-пі адреса ! такі дикі пасквілі знищують імідж нашого славного міста Бердичева ! куди дивиться адміністрація ТРК ВІК ? За що платять зарплату адміну сайту ? Припиніть це негайно !

Time субота, 02 вер. 2017, 11:52 (більше 1 року назад)

Chatbox машина часу

для seruy (95.85.33.177) - шоколадный липецкий Батон Пэця всю Украину подсадил на ВПН шобы можна было посидеть в Одноглазниках и вКонтактах. Теперь все стали анонимусы. Слава Пэце, батону слава! Ну и Липецкой фабрике тоже слава....

Time субота, 02 вер. 2017, 12:04 (більше 1 року назад)

Chatbox машина часу

для Наталья (193.171.202.150) Вот внимательно перечитал текст новости ТРК ВИК. А кто упоминается? Только Мазур и его верная свита. Вот часть из них: "Світлану Басюк, Наталія Пудрій , Олена Боровська, Валентина Адаменко, Юлія Лефтер, Наталя Гриченко,". Какие выводы отсюда - на ТРВ ВИК сидят тоже люди Мазура, которые нахваливают Мазура и его свиту. Как кукушка и петух в басне Крылова. Поэтому Наталья, не неси ты никуда доументы. В прокуратуре тоже люди Мазура сидят! Тебя и посадят в итоге....

Time субота, 02 вер. 2017, 12:14 (більше 1 року назад)

Chatbox Патріот

От якщо "люді Мазура кругом сідят" то нехай прибируть цю гидоту з нашого улюбленого сайту. Ці публічні наклепи ганьбить Бердичів. А Мазур - патріот Бердичева. Слава Україні, слава Бердичеву!

Time субота, 02 вер. 2017, 12:25 (більше 1 року назад)

Chatbox Люди Мазура

Господа критики, не так страшен Мазур как его малюют.... Станьте и вы людьми Мазура...кто ж не даёт? Пройдите обряд...один укус в шею- это не больно. Всё - и ты наш кровосись.... или наша кровосися.... Дорогие бердичевляне! Никому не верьте. Не слушайте клевету. Мы вас очень, очень любим...поверьте... Вы -самое дорогое что у нас есть. Вы -наша еда! Без вас мы пропадём...

Time субота, 02 вер. 2017, 13:29 (більше 1 року назад)

Chatbox я у шоці

Кровосісі і батьків, починається новий рік і знову побори: на меблі, на вікна, на невідомо що!!!!!!! Може менше концертів і премій, а допомоги в садки в школи, шоб батьки не рвались.!!!!!!!! набридло,одна показуха!!!!! :shame: :shame: :shame:

Time субота, 02 вер. 2017, 18:38 (більше 1 року назад)

Chatbox прям таки

Для Патріот (46.118.199.133) "Ці публічні наклепи ганьбить Бердичів." Ты хоть сам понимаеш что пишеш? "Наклеп" это когда я пишу что ты уРод, не видя тебя и не зная. А то о чём писалось в сообщении, как крик душы, истенные факты. Почему-то директор школы №2 не захотела взять к себе безроботного мужа. А дирекктор ЦПО может себе позволить всех своих родственников трудоустроить. Хотя, ты же вышыватный патриот.

Time субота, 02 вер. 2017, 19:24 (більше 1 року назад)

Chatbox Патріот

"Катерина-Наталя-Олена-прями таки" тобто ай-пі (193.171.202.150) ти вже визначилОся хоча би з іменем своїм? ( Пропоную гарне милозучне ім’я "Луганда". ) Як ти могло працювати в ЦПО, коли не знаєш ні мови України, ні угро-фінсько-татарської ? Зокрема взяти слова " душы", "истенные", " безроботного". Отже, ти не педагог, а троль з ДЕНЕРУ? Тому ще раз вимагаю від адміністрації сайту прибрати всі наклепи на адресу Бердичівлян.

Time субота, 02 вер. 2017, 19:52 (більше 1 року назад)

Chatbox ВИА машина часу

для Патріот (46.118.199.133) а что это, " мови України"? галицкий или бердичевский с вставками польских,немецких или русских слов жаргон? угомонитесь-нет её. только микс разных территорий. :popcorn:

Time субота, 02 вер. 2017, 20:42 (більше 1 року назад)

Chatbox Карина

Учитель- образец для подражания ЧЕМУ ЖЕ ВЫ, писаки, научите детей Если злость, и ваша грязная подлая душонка так и норовят сделать пакости людям Но не зря говорят, что кто чем богат, тем и делится Рада, что таких лже-учителей раз- два и обчелся !!!НОРМАЛЬНЫХ ЛЮДЕЙ- ПЕДАГОГОВ -с новым учебным годом

Time субота, 02 вер. 2017, 23:44 (більше 1 року назад)

Chatbox Елена

Тролли гамнистые. Вам о чём бы не писать, только б проблем не видеть.

Time неділя, 03 вер. 2017, 09:40 (більше 1 року назад)

Chatbox Тетяна

Педагогів просто не має, потрібно наймати додатково, бо у вчителів не має часу на пояснення нової теми, діти працюють самостійно, вчителів це влаштовує, адже це їх заробіток додатковий, іноді вони самі натякають на це....... Колишні педагоги такого собі не дозволяли, це була дійсно школа і педагоги, а зараз таке........... :shame:

Time неділя, 03 вер. 2017, 10:42 (більше 1 року назад)

Chatbox Сколько желчи в Вас, люди!!

Как только поднимается тема учителей, школ, садиков, образования - так сразу начинается перебранка-перепалка в рядах людей имеющих непосредственное отношение к обучению подрастающего поколения. Это же сколько в наших педагогах гадости за душой, и эти люди могут научить наших детей доброму и светлому, с такими то гнилыми сердцами и ядовитыми мыслями в голове. Бедные дети, кто из них вырастет, когда их обучают люди с такими пакостными душонками..... Надежда лишь на то, что среди этой мерзкой массы бездушных существ, именующих себя учителями, остались ЛЮДИ-Учителя способные любить, уважать, оберегать, обучать детей и вкладывать в них чистую и красивую душу, а не тот гной который они вылили друг на друга в комментах под данным сюжетом..... :cultural:

Time неділя, 03 вер. 2017, 10:47 (більше 1 року назад)

Chatbox Валерий

Перед очередными выборами пожизненный Мэр расставил своих людей везде - директорами школ, садиков и даже юннатов. Ползучий "отжим" города продолжается. Бабий, Тонкошкура, Толочко, Боровска, Пудрий, Басюк, Адаменко -верные адепты Мэра. В машколледж во всеоружии десантировался верный зам - Демусь. Гениальный план, они уже повсюду. Мастер "отжимов" Янукович тихо завидует в Ростове. Очистили мы пока только медколледж. Ничего, все битвы с рыганальным воинством впереди. Падёт Саурон, растают под лучами солнца верные солдатики.

Time неділя, 03 вер. 2017, 16:03 (більше 1 року назад)

Chatbox Ольга

Кожному своє - комусь сіяти добре, вічне, мудре, а комусь - випускати надлишок жовчі; комусь творити і досягати, а комусь нити і нарікати, що щось йому заважає (як поганому танцюристу).

Time неділя, 03 вер. 2017, 17:48 (більше 1 року назад)

Chatbox Директор школи

для Ольга (185.137.19.63) - Ото правильно говорите Оля! Ми будемо творити! Будемо творити свої хатинки, нікому не потрібні театри, будемо пиляти бюджет міста, ставити родичів завучами. У нас все буде. Головне не треба скиглити, а більше працювати, менше їсти. Хай критики беруть лопату та йдуть копати. Так ще Азіров нам заповів.

Time неділя, 03 вер. 2017, 18:32 (більше 1 року назад)

Chatbox Директор школи

для Елена (163.172.101.137) - в каком смысле проблем не видеть? Граждане города видят все проблемы. Селёдочный король и "Вася с Прогресса" завели Бердичев в тупик, как "новый рынок". Помните такой? Ржавеет там. И карманные педагоги верные слуги прогнившей власти, нам не нужны.

Time неділя, 03 вер. 2017, 18:43 (більше 1 року назад)

Chatbox Карина

Кому- то не надо театра, а кто- то едит в Киев , во Львов. И в Одессу , чтобы увидеть спектакль. Да мэру надо спасибо сказать за ТЕАТР ЭТО ЖЕ НАДО ИМЕТЬ СТОЛЬКО Г.......чтобы все хорошее обгадить Сделай хоть что- нибудь полезное для кого- то. А то только лаешь как моська

Time неділя, 03 вер. 2017, 18:51 (більше 1 року назад)

Chatbox Зупинимо корупцію разом !

20 миллионов выброшены на ветер. Секта "Свидетели Мера Бердичева " прокололась.: " а кто- то едит в Киев , во Львов. И в Одессу , чтобы увидеть спектакль. " Отличный пример зомбирования. Кто ездит? Считаем - несколько сотен гривен на транспортный билет или пару тысяч на заправку машины. Несколько сотен гривен на театральный билет . Пару сотен на ночлег, ведь спектакли обычно происходят вечером. Кто туда ездит на спектакли? Ездиют туда богачи которые с жиру бесятся. Вот пусть строят СВОЙ театр для СЕБЯ за СВОИ деньги. ЗА НАШИ НЕ НАДО. Не надо нам баянов по 110 тыс. гривен и театров по 20 миллионов. Мы по Интернету записи спектаклей посмотрим.... Для живых спектаклей, кстати МПК Шабельника есть.

Time понеділок, 04 вер. 2017, 09:59 (більше 1 року назад)

Chatbox Бердичев...маразм крепчает

Почему бы админу весь срач не поудалять? VPN, Free Wi-Fi zone позволяют бесмысленно троллить. Особенно из других городов ( студенты? радикалы? )

Time понеділок, 04 вер. 2017, 13:45 (більше 1 року назад)

Chatbox Дядько

Моя дівчина,наразі дружина працювала у дитсадочку 25на газопроводі . Добре,що вона звільнилась. Ці ремонти влітку суцільний жах,дівчата все самі хоча дуже багато батьків у садочку,які могли б допомогти.Все ж це їхні діти там навчаються!!А я мусив приходити і допомагати своїй дівчині,оскільки не хотів,щоб надірвалась або типу того.І оскільки приходив безплатна рабсила,то робив усе . Після цього ніхто навіть дякую не сказав,крім дівчини звісно.Після того я туди ні ногою.Тому що це робота робочого і білими,і фарбувати,так як там високі стелі і не всі можуть дістати до них.Чому вихователі мають надриватись,якщо завідуюча ЖЛОБ і не може найняти норм робочих.Може вже час припинити так багато економити? Особливо на фарбі???Я це знаю,я це бачив ці мінімуми.Коли дажться 2 банки фарби на всю підлогу і зліпити з "Галина цукерку" . І доречі жодного з батьків я так і не побачив ні разу за ремонт.

Time понеділок, 04 вер. 2017, 22:34 (більше 1 року назад)

Chatbox Батько

Погоджуюся з попереднім коментарем, 25 садочок це не садочок, а суцільний ЖАХ!!!! Моя дружина обожнює дітей,але через це ставлення їй довелося покинути цей дитсадок .ставлення це виражалася через гноблення перед усім колективом,особистими образами:" ти тупа","ти нічого не можеш і ніколи не зможеш","звідки вас тупих випускають?!","педагоги в педколеджі взагалі нічого не навчають(хоча завідуюча теж там навчалась) і т.д. ,і т.п.Що це за завідуюча,яка ображає особистість педагога?Яка поважаючи себе людина захоче там працювати?!?Або це мазахісти,або вже зовсім безвихідь і людина не може знайти роботу!!!А звільнитись звідти не так просто як всі думають! Тільки йде розмова про звільнення так вона починає відмовляти,хоча й не має на це право.Не кожен може дати їй відповідь,оскільки ця людина морально дуже сильна і знає на кого як вплинути ,можливо і пригрозити.Садочок взагалі жахливий.Якщо хтось планує працевлаштуватись- не рекомендую.Більше будете тратити,ніж отримувати заробітної плати.Добрн,що я забрав дружину з цього жахіття .Наразі вона працює в іншому дитсадку і дуже задоволена,що пішла звідти.І в мене полегшення настало Нарешті я бачу свою дружину не тільки но фото,але й вживу)))

Time понеділок, 04 вер. 2017, 22:40 (більше 1 року назад)

Chatbox Татьяна

Для Директор школи (23.235.227.106) Валюша, не знала что ты себя возвеличила до уровня ДШ, удивила! Но то что директор ЦПО переступила черту, трудоустроив двух родственников в "подчиннные", тут правда статья. Будем жить, будем видеть!

Time понеділок, 04 вер. 2017, 23:57 (більше 1 року назад)