Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Фестиваль «STEM – весна – 2019» у НВК №10
Chatbox Юрій Доготар
НВК №10 - лідер освіти! В цьому ...
Time 06:28 - 09-05-2019
Довгождана прем’єра у Бердичеві: у Театрі на Європейській давали «Фріду» Марини Гримич
Chatbox Pavel P
Кому нужна качественная премиум ...
Time 23:26 - 30-04-2019
Результати виборів по виборчому округу №63
Chatbox Pavel P
В гугл такого полно. Ничего нов ...
Time 02:14 - 29-04-2019
Результати виборів по виборчому округу №63
Chatbox Pavel P
В гугл такого полно. Ничего нов ...
Time 02:14 - 29-04-2019
Результати виборів по виборчому округу №63
Chatbox Катерина Омельченк...
Выбирала себе квартиру на https ...
Time 11:59 - 22-04-2019
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Освіта – це те, що досяжне для кожного, доводять у Бердичівському коледжі промисловості, економіки та права

Time Додано: вівторок, 05 бер. 2019, 16:42 ( 3 міс. назад )

Примусові заходи медичного характеру… Підстави позбавлення права на спадщину… Укладання шлюбу… Ознаки правового нігілізму… Три питання з теорії й одне практичне завдання… До урочистого моменту отримання диплому зі спеціальності «Право» студентами-заочниками Бердичівського коледжу промисловості економіки та права лишилися лічені дні, і сьогодні – чи не найвідповідальніший: здача державного іспиту. Серед цієї спільноти немає невмотивованих і таких, хто ще, можливо, визначатиметься – його це, чи не його: усі чітко зорієнтовані на те, чим займатимуться і навряд чи змінюватимуть обрану «траєкторію». Особливість цієї групи – у тому, що є серед її студентів ті, котрі потрапили до БКПЕП не за результатами ЗНО, а за підсумками вступних випробувань. Це захисники України, котрі брали свого часу чи беруть нині участь у бойових діях на сході країни.

Освіта – це те, що досяжне для кожного, доводять у Бердичівському коледжі промисловості, економіки та права

Артем Чернов у зоні АТО був кілька разів, починав як доброволець батальйону «Миротворець». Настав момент, розповідає, коли він відчув: час здобувати освіту.

І ось усе найскладніше позаду: 16 випускників зі спеціальності «Право» та 21 молодший спеціаліст із галузевого машинобудування прийшли до актової зали закладу, аби отримати довгоочікувані дипломи. Серед них присутній й Артем. Тепер, констатує, він з упевненістю може засвідчити, що осягнув ази правознавства, чітко розуміючи, як саме і де застосовуватиме набуті знання.

Крістіну Залізну сміливо можна назвати, свого роду, пам’яткою закладу, «людиною БКПЕП»: спеціальність правознавця – вже третя, отримана нею у стінах цього коледжу (окрім того, Крістіна – технік-технолог та бухгалтер).

Отримавши «молодших спеціалістів», вони без остраху можуть почати втілювати свої плани у життя, кажуть випускники. А можуть продовжувати піднімати рівень власної освіти. І теж у стінах Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права: благо, для цього керівництвом закладу створені усі належні умови.

Освіта – це те, що досяжне для кожного, нагадують у коледжі, її можна отримувати працюючи на підприємстві, започатковуючи власний бізнес, захищаючи країну. І навіть проблеми зі здоров’ям – не привід для того, аби відмовлятися від осягання наук.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Дмитро Піньківський

Chatbubbles Коментарів: 0