Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
Вибачте за помилки. Вже наболіло.....
Time 17:13 - 17-07-2018
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
А, вода текла по Пушкінській 3 ...
Time 17:10 - 17-07-2018
Вода по годинах може повернутися до Бердичева вже з 16-го липня. Причина – зупинка єдиного виробника рідкого хлору  «ДніпроАзоту».
Chatbox Roman Babych
От так новина! 6-й рік в будинк ...
Time 09:53 - 16-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Освіта Бердичева згадала загиблих під Крутами

Time Додано: неділя, 30 січ. 2011, 06:00 ( більше 7 року назад )

У бердичівських навчальних закладах наприкінці січня традиційно вшановують пам’ять трьохсот студентів, які у 1918-му році трагічно загинули в битві під Крутами. Колектив восьмої школи влаштував урочисту лінійку, де учні та вчителі розповіли про величний подвиг юнаків, більшість з яких не мала військової підготовки. Героїчний вчинок студентів, говорили на заході, полягає в тому, що вони билися із тисячною більшовицькою армією Михайла Муравйова.

Освіта Бердичева згадала загиблих під Крутами

Тетяна Поліщук, вчитель історії ЗОШ №8: «У нашій школі щорічно проводяться відкриті уроки, лінійки, а також ряд виховних заходів, присвячених цій події. Я вважаю, що це є нашим обов’язком виховати дітей справжніми поціновувачами України, її історії і народу.»

З 2004-го року в Україні на державному рівні відзначають пам’ять героїв Крут. Не лише вчителі освітніх закладів, а й діти переконані: 29 січня — одна з найтрагічніших сторінок в історії українського народу. Тому її потрібно вивчати не один день. А подвиг студентів має служити прикладом відданості своїй державі.

Вікторія Тонкевич, учениця ЗОШ №8: «300 юнаків-студентів пішли на бій, щоб захистити нашу державу. Ми повинні вчитися у них героїзму, справедливості. І напевно, повинні бути схожими на них, бо вони дали приклад вірних своїй державі людей.»

Інна Гончар, учениця ЗОШ №8: «На мою думку, дуже важливо, щоб діти мого віку знали про битву під Крутами. Адже загинули студенти, які захистили молоду незалежну державу. Більшість людей зараз живуть за іншими правилами. Вони відрізняються від попередніх поколінь. Тоді люди були більш мужніми, біль справедливими.»

Подібні заходи, вважають в управлінні освіти, допомагають виховати у дітей такі високі почуття, як патріотизм та вірність Батьківщині. А це, говорять педагоги, одне із найважливіших завдань школи.

Світлана Басюк, методист інформаційно-методичного центру міського управління освіти і науки: «Героїко-патріотичне виховання учнівської молоді — це одне з пріоритетних завдань, які стоять перед освітою. Тому у планах виховної роботи і управління освіти, і навчальних закладів міста включені питання героїко-патріотичного виховання. І сьогоднішній захід — це один із яскравих прикладів, як можна виховувати молодь патріотизму, самовідданості, самопожертві і любові до своєї Вітчизни. Подібні заходи проходять в усіх навчальних закладах міста.»

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0