Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Освіта Бердичева згадала загиблих під Крутами

Time Додано: неділя, 30 січ. 2011, 06:00 ( більше 7 року назад )

У бердичівських навчальних закладах наприкінці січня традиційно вшановують пам’ять трьохсот студентів, які у 1918-му році трагічно загинули в битві під Крутами. Колектив восьмої школи влаштував урочисту лінійку, де учні та вчителі розповіли про величний подвиг юнаків, більшість з яких не мала військової підготовки. Героїчний вчинок студентів, говорили на заході, полягає в тому, що вони билися із тисячною більшовицькою армією Михайла Муравйова.

Освіта Бердичева згадала загиблих під Крутами

Тетяна Поліщук, вчитель історії ЗОШ №8: «У нашій школі щорічно проводяться відкриті уроки, лінійки, а також ряд виховних заходів, присвячених цій події. Я вважаю, що це є нашим обов’язком виховати дітей справжніми поціновувачами України, її історії і народу.»

З 2004-го року в Україні на державному рівні відзначають пам’ять героїв Крут. Не лише вчителі освітніх закладів, а й діти переконані: 29 січня — одна з найтрагічніших сторінок в історії українського народу. Тому її потрібно вивчати не один день. А подвиг студентів має служити прикладом відданості своїй державі.

Вікторія Тонкевич, учениця ЗОШ №8: «300 юнаків-студентів пішли на бій, щоб захистити нашу державу. Ми повинні вчитися у них героїзму, справедливості. І напевно, повинні бути схожими на них, бо вони дали приклад вірних своїй державі людей.»

Інна Гончар, учениця ЗОШ №8: «На мою думку, дуже важливо, щоб діти мого віку знали про битву під Крутами. Адже загинули студенти, які захистили молоду незалежну державу. Більшість людей зараз живуть за іншими правилами. Вони відрізняються від попередніх поколінь. Тоді люди були більш мужніми, біль справедливими.»

Подібні заходи, вважають в управлінні освіти, допомагають виховати у дітей такі високі почуття, як патріотизм та вірність Батьківщині. А це, говорять педагоги, одне із найважливіших завдань школи.

Світлана Басюк, методист інформаційно-методичного центру міського управління освіти і науки: «Героїко-патріотичне виховання учнівської молоді — це одне з пріоритетних завдань, які стоять перед освітою. Тому у планах виховної роботи і управління освіти, і навчальних закладів міста включені питання героїко-патріотичного виховання. І сьогоднішній захід — це один із яскравих прикладів, як можна виховувати молодь патріотизму, самовідданості, самопожертві і любові до своєї Вітчизни. Подібні заходи проходять в усіх навчальних закладах міста.»

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0