Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

«Особливі діти»: привітно й радісно йти у світ

Time Додано: неділя, 30 лист. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

Вірші, що їх декламують ці діти, особливі. В них говориться про людську гідність, дружбу та про любов до Бога і світу. У стінах міського центру «Юність», де в одному з творчих об’єднань займаються діти із обмеженими фізичними можливостями та відхиленнями у розвитку, часто звучить слово «особливість». Таким тут є все: бесіди, вірші, танці, пісні. Самих дітей тут також вважають особливими.

«Особливі діти»: привітно й радісно йти у світ

До вихованців об’єднання завітали у гості учасниці танцювального колективу підліткового клубу «Мрія». У їхніх композиціях добро бореться зі злом. «Мрійники» застерігали присутніх від спокус, що часто чатують на людей. Починали, як того вимагають правила жанру, із посмішками, дотанцьовували – зі слізьми на очах. Волю емоціям дали в перерві між виступами. Згодом зізналися: цю глядацьку аудиторію вони запам’ятають на все життя.

Олександра Романюк, учасниця танцювального колективу: «Якщо чесно, мені — дуже важко... Ми прийшли сюди підтримати дітей, допомогти їм у чомусь. Та сльози наверталися на очі... Дуже важко бачити таких людей, але вони є, і ми маємо їм допомогти.»

Альона Ковальчук, учасниця танцювального колективу: «Ми прийшли підтримати цих дітей, показати, що вони не одні на цьому світі. Хочеться навчити їх тому, що ми самі вміємо.»

Олександра Бабікова, учасниця танцювального колективу: «Ці діти — єдині на світі. Хотілося б зробити для них все, що в наших силах. Якщо буде нагода, ми обов’язково ще раз прийдемо сюди і зробимо для цих дітей все, що зможемо.»

А тим часом «особливі діти» раділи життю і, здається, не відчували себе не такими, як всі. Вони розгадували загадки, тлумачили прислів’я та навіть відчули себе справжніми моряками на судні. Усі переможці та учасники конкурсів отримували солодкі подарунки. За дітьми із любов’ю спостерігали матері. Творче об’єднання при міському центрі «Юність»– чи не єдина можливість для їхніх чад відчути себе звичайними людьми.

Галина Головатюк: «Я дуже вдячна всім за те, що у нашому місті існують заклади, куди можуть прийти і позайматися особливі діти. Велика подяка керівникові цього закладу — Майї Бур’ян... У наш час дуже важливо, щоб такі діти могли займатися безкоштовно.»

Наталія Стадник, керівник ТО «Особлива дитина» (МЦ «Юність»): «Ми намагаємося створити тут атмосферу, в якій дитині буде комфортно. Вони мають реалізувати весь свій потенціал, розкритися творчо, як особистість. Ми хочемо, щоб діти дружили між собою, щоб йшли до нас, як до себе додому.»

Вихованці об’єднання «Особлива дитина» є авторами цілої серії творчих робіт. У фантазії їм не відмовити, кажуть гості закладу. За допомогою близьких, діти створюють вироби, які могли б прикрасити будь-яку виставку.

Привітно й радісно йти у світ закликали усіх «особливі діти». У цьому, на їхню думку, людям допоможуть щира дружба й добра посмішка.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0