Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Осінню “трійцю” біблійних свят відзначили у Бердичеві

Time Додано: вівторок, 05 жовт. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

Щороку навесні та восени прихожани церков “Новий час”, “Сила Божа”, “Спасіння Боже” та єврейської месіанської громади “Яхад” збираються разом для святкування низки біблійних свят. У цей час їхнє служіння видається урочистішим, ніж зазвичай, здається, ніби разом з людьми перед величчю та всемогутністю Бога схиляються земля й небо.

Осінню “трійцю” біблійних свят відзначили у Бердичеві

Існує сім свят, які Господь наказав відзначати своєму народові. Здавалося б, що тільки його представники мають готувати мацу, трубити в шофар і жити у наметі із зелених гілок. Та коли поглянути на ту кількість людей, котра приходить на богослужіння, видно, що Песах, Шавуот і Ханука є важливими святами і для них.

Оксана Мазур, член єврейської месіанської громади “Яхад”: “Новый Завет говорит, что все, кто уверовал в Исуса Христа, прививаются к той лозе, которой и есть Христос. Мы тоже являемся привитой лозой еврейского народа. Поэтому мы с почитанием относимся к его праздникам».

Олександр Мазур, член єврейської месіанської громади “Яхад”: “Еврейский народ является избранным народом, мы это принимаем и благодарим Бога за этот народ, через который мы получили спасение и Слово Боже. Так что мы признаем евреев нашими братьями и сестрами».

До якої б конфесії хто не належав, головне - жити у мирі та злагоді, у Бердичеві так було, є і має бути.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Мені дуже часто доводиться брати участь у заходах різних конфесій, вони різні по формі, в кожного свій шлях до Бога, але по суті, всі вони скеровані на відродження духовності. І певно, у цьому сила”.

Приводом для осінньої зустрічі чотирьох церков послугували три біблійні свята, котрі припадають на вересень-жовтень.

Ігор Гуральський, пастор церкви “Сила Божа”: “Это Рош-А-Шана, или Новый Год, Йом-Кипур, или день искупления, и Суккот, известный в народе как Кущи. Сегодня мы будем говорить о них, рассказывать о том, что Господь хотел через эти праздники показать».

Рош-А-Шана — то початок нового року, цього дня прийнято трубити у шофар, на знак того, що скоро віряни дочекаються другого Пришестя Христа. Йом-Кіпур називають днем покаяння та очищення, також із цим святом пов’язаний відоме з біблійних часів словосполучення “цап-відбувайло”.

Ігор Гуральський, пастор церкви “Сила Божа”: “У израильского народа была предназначенная Богом традиция отпускать грехи. Священник молился за свой народ, потом возлагал свои руки на козла, которого отпускали в пустыню. И как будто вместе с ним отпускали грехи. Потому и есть такое словосочетание «козел отпущения». Мы не говорим так прямо о Христе, но подразумеваем, что он тоже был крайним, взявшим на себе человеческие грехи».

Свято третє — Суккот — символізує звільнення єврейського народу з єгипетського рабства. Цього дня, нагадує Ігор Гуральський, кожен має замислитись, чи не перебуває він у тенетах сучасного рабства — алкогольного, наркотичного чи розпусного. Присутні додають до загальноприйнятих символів і своє розуміння біблійних свят.

Олександр Мазур, член єврейської месіанської громади “Яхад”: “Мы здесь всей семьей, чтобы возздать Ему славу и хвалу, преклониться перед Ним, поблагодарить за то, что он сделал в нашей жизни. И, конечно, поообщаться с братьями и сестрами, узнать, что нового сделал Бог в их жизни».

Надія Карпенко, член церкви “Сила Божа”: “Для мене це означає подяка Богу за те, що він зробив у моєму житті, за те, що дав нам врожай, мир, любов, можливість прийти сюди і просто порадіти”.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0