Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Операцію «Автобус-2008» завершено, але контроль за дотриманням безпеки руху триває.

Time Додано: п'ятниця, 20 черв. 2008, 06:00 ( майже 10 років назад )

Більше сотні порушень правил дорожнього руху водіями автобусів та маршрутних таксі протягом місяця — такий результат проведення комплексу профілактичних заходів «Автобус-2008». Із 15 травня по 16 червня цього року на території міста та району працівники ДАІ перевіряли виконання пасажирськими перевізниками транспортного законодавства.

Операцію «Автобус-2008» завершено, але контроль за дотриманням безпеки руху триває.

Ярослав Онищук в.о. начальника відділення ДАІ м. Бердичева та району: «Під час проведення профілактичних заходів був обстежений 31 суб’єкт господарювання. Під час операції було виявлено 145 порушень правил дорожнього руху, у т.ч. 25 перевищень швидкості та 1 випадок керування автобусом у стані алкогольного сп’яніння. Також працівниками ДАІ було направлено інформацію про анулювання ліцензії приватного перевізника, який не виконував ліцензійні умови.»

Окрім контролю за транспортною дисципліною водіїв та наявністю у фірм-перевізників необхідних документів на здійснення пасажирських перевезень, інспектори ДАІ перевіряли і технічну готовність транспортних засобів.

Ярослав Онищук в.о. начальника відділення ДАІ м. Бердичева та району: «Було оглянуто понад 300 одиниць транспортних засобів. Виявлено, що 68 з них — технічно несправні. З них було знято державні номери і заборонено подальшу експлуатацію в якості пасажирського перевізника.»

Із завершенням операції «Автобус-2008» контроль за виконанням правил дорожнього руху як пасажирськими перевізниками, так і іншими водіями правоохоронці обіцяють не припиняти. Покращенню безпеки руху на автошляхах Бердичівщини, у чималій мірі має сприяти запровадження у ДАІ з 1 червня комп’ютерної бази даних «АПРА». У ній фіксуватимуться протоколи про адміністративні правопорушення. Коли на водія протокол складається вчетверте, він позбавляється водійського посвідчення. Щоб отримати нове, потрібно буде знову складати іспити у МРЕВ ДАІ.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0