Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Операцію «Автобус-2008» завершено, але контроль за дотриманням безпеки руху триває.

Time Додано: п'ятниця, 20 черв. 2008, 06:00 ( більше 10 року назад )

Більше сотні порушень правил дорожнього руху водіями автобусів та маршрутних таксі протягом місяця — такий результат проведення комплексу профілактичних заходів «Автобус-2008». Із 15 травня по 16 червня цього року на території міста та району працівники ДАІ перевіряли виконання пасажирськими перевізниками транспортного законодавства.

Операцію «Автобус-2008» завершено, але контроль за дотриманням безпеки руху триває.

Ярослав Онищук в.о. начальника відділення ДАІ м. Бердичева та району: «Під час проведення профілактичних заходів був обстежений 31 суб’єкт господарювання. Під час операції було виявлено 145 порушень правил дорожнього руху, у т.ч. 25 перевищень швидкості та 1 випадок керування автобусом у стані алкогольного сп’яніння. Також працівниками ДАІ було направлено інформацію про анулювання ліцензії приватного перевізника, який не виконував ліцензійні умови.»

Окрім контролю за транспортною дисципліною водіїв та наявністю у фірм-перевізників необхідних документів на здійснення пасажирських перевезень, інспектори ДАІ перевіряли і технічну готовність транспортних засобів.

Ярослав Онищук в.о. начальника відділення ДАІ м. Бердичева та району: «Було оглянуто понад 300 одиниць транспортних засобів. Виявлено, що 68 з них — технічно несправні. З них було знято державні номери і заборонено подальшу експлуатацію в якості пасажирського перевізника.»

Із завершенням операції «Автобус-2008» контроль за виконанням правил дорожнього руху як пасажирськими перевізниками, так і іншими водіями правоохоронці обіцяють не припиняти. Покращенню безпеки руху на автошляхах Бердичівщини, у чималій мірі має сприяти запровадження у ДАІ з 1 червня комп’ютерної бази даних «АПРА». У ній фіксуватимуться протоколи про адміністративні правопорушення. Коли на водія протокол складається вчетверте, він позбавляється водійського посвідчення. Щоб отримати нове, потрібно буде знову складати іспити у МРЕВ ДАІ.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0