Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Операція “Свіжі очі” дала перші результати

Time Додано: неділя, 25 жовт. 2009, 05:00 ( майже 9 років назад )

На черговій нараді у міського голови зібралися керівники усіх комунальних служб, аби підвести підсумки нещодавної операції “Свіжі очі”. Від моменту її проведення минуло два тижні, досить великий термін, говорить Василь Мазур, щоб усунути усі недоліки та виправити зауваження, що виникли під час так званої “прогулянки” містом.

Операція “Свіжі очі” дала перші результати

Керівники усіх служб, установ та організацій житлово-комунального господарства звітували перед міським головою по кожному пункту недоробок, що були записані 2 тижні тому. Розповідали про виконані чи невиконані, за якихось причин, заявки громадян. Позитивно оцінив Василь Мазур роботу колективу підприємства “Ваш добробут”. Його працівники не лише виправили усі зауваження, що виникли під час операції “Свіжі очі”, а й розглянули, і де було можливо, виконали усі громадські заявки.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Ті ж фінансові умови, а може, й гірші, тому що вони з кожним днем погіршуються, але прийшла нова людина з новим підходом до роботи, і ситуація суттєво змінилася. І це дуже добре. Якщо сказав, що ту чи іншу роботу не виконали, але обов’язково виконають завтра, і виконують, то, звичайно, це дуже добре.»

Одним із центральних на нараді питань було очищення міста від сміття. Керівник підприємства “Житлосервіс-5” висловив, мабуть, думку усіх присутніх: люди самі не хочуть складати договори на вивіз. З 5-ти вулиць, що обслуговує його установа, було складено лише 40 угод. У такому разі, сказав міський голова, потрібно проводити зі школярами роз’яснювальну роботу, аби ті хоча б якось вплинули на своїх батьків. І почнуть вони з 12-ої школи.

Головною проблемою, яку озвучив Василь Мазур, є незв’язна робота комунальних служб міста. Людей, які телефонують на диспетчерські з проблемними питаннями, “перекидають” із однієї установи до іншої, мотивуючи тим, нібито це не у їхній компетенції. Міський голова назвав такі дії “футболом”, за який будуть відповідати усі.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Я вже казав і кажу ще раз: якщо такий “футбол” буде і надалі, то ці люди, які у нього гратимуть, наступного ж дня для експерименту підуть на звільнення. У футбол грати потрібно на футбольному полі, а не переправляти людей з місця на місце.»

Найкращими “футболістами” серед комунальників Василь Мазур вважає працівників тепломережі. Останні, відзвітувавши перед присутніми, пообіцяли вирішити проблемні питання з іншими службами.

Андрій Кучевський, заступник директора з виробництва КП “Бердичівтеплоенерго”: «Ми із комунальними службами домовились, що на такі заявки здійснюватимемо спільні виїзди 2-х служб: ЖЕКів і тепломережі.»

На нараді гостро стояло питання перекопаних вулиць, особливо центральних. “Розрити-розрили, а заривати немає кому”, — зазначив Василь Мазур. Для того, щоб не було ніяких недомовленостей та знову таки ж “перекидань” справ один на одного, він порадив своїм заступникам та підлеглим проводити у таких випадках службові розслідування, де чітко визначиться, хто повинен, як то кажуть, “зарити” сліди своєї роботи.

Досить болючою для керівників міста залишається тема дворового освітлення. Поки що увімкнути усі ліхтарі у Бердичеві не вдасться, зазначив міський голова, через брак бюджетних коштів.

Для того, аби можна було проконтролювати робочий процес керівників усіх комунальних підприємств, Василь Мазур наказав встановити на кожному з них спеціальні записуючі пристрої. З їх допомогою, каже міський голова, буде ясно, хто ставиться до своєї роботи із відповідальністю, а хто не дорожить посадою.

Наостанок Василь Мазур нагадав усім присутнім, що операція “Свіжі очі 2” вже не за горами. Він закликав учасників цього походу дивитися на місто не як комунальники, а як пересічні бердичівляни.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0