Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Опалювальний сезон у місті розпочато

Time Додано: вівторок, 20 жовт. 2009, 06:00 ( близько 8 року назад )

Опалювальний сезон у місті розпочато. Якими зусиллями це далося і чи всюди стало тепло, обговорювали на нараді у міського голови. З попередніх років місто винне постачальнику – ДК «Нафтогаз України» - 9 мільйонів гривень. Аби віддати борг, хотіли взяти кредит, каже міський голова Василь Мазур, але поки що це зробити не вдалося. Отримати тепло за наявності боргу Бердичеву допомогли дві речі. Перша з них – особистий підпис Василя Мазура під зобов’язанням у найкоротший термін сплатити заборгованість.

Опалювальний сезон у місті розпочато

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «В самий складний час, коли потрібно було включати місто, а це потрібно було робити в суботу, ми отримали добро на включення, і допоміг нам у цьому депутат Верховної Ради України від фракції БЮТ Сергій Пашинський. Тільки завдяки його втручанню ми змогли зняти пломби та розпочати опалювальний сезон».

Нині включено майже все, окрім двох проблемних котелень та великих боржників, повідомили на зустрічі. У першу чергу тепло подавали до навчальних закладів та будинків із рівнем проплати 90 і більше відсотків. Робити це було технологічно непросто, тому що котельні півроку не працювали, розповідає директор КП «Бердичівтеплоенерго» Всеволод Гаврильчук. Труднощі виникали і через те, що в деяких будинках жителі самовільно втручалися у системи опалення. Також комунальників турбують занижені тарифи на теплопостачання, з якими вступили в новий сезон. Діючий становить 5,98, а треба хоча б 6,50.

Всеволод Гаврильчук, директор КП «Бердичівтеплоенерго»: «Цей недобір призводить до того, що уже за 9 місяців прогнозовані страти по населенню становлять 2 мільйони 800 гривень, 1 мільйон 120 тисяч по бюджету, плюс іще минулорічні показники. Виходить, що різниця в ціні складає понад 5 мільйонів гривень».

Недобір відображається на розрахунках підприємства за газ та електроенергію, а також на можливості проведення переоснащення, каже Всеволод Гаврильчук. Разом із теплом до помешкань бердичівлян прийде гаряча вода. Усі підготовчі заходи до її постійного постачання проведено. Але включитися – це ще не означає прожити опалювальний сезон, за послуги треба розраховуватися, закликають мешканців комунальники.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0