Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Онлайн-трансляція сесій у Бердичеві: одні – за, другі – проти, третім – байдуже (?). Результат – поки без онлайну.

Time Додано: середа, 02 трав. 2018, 15:12 ( 21 дн. назад )

Запровадити у Бердичеві онлайн-трансляцію сесій міської ради. За внесення цього проекту рішення до Порядку денного 35-ї сесії міськради виступив Олексій Побережний. За переконанням депутата, ті, в кого є доступ до Інтернету, повинні мати можливість бачити, як проходять у місті сесійні засідання, хто і що на них вносить, хто і як голосує. Окрім того, на думку Побережного, не зайвим би було (за рішенням ради) транслювати сесії по радіо, телебаченню та через гучномовець. І знову дискусії: поки міський голова та одна частина народних обранців доводили необхідність попереднього обговорення депутатських проектів на постійних комісіях, частина інша опонувала, мовляв, вносити проекти можна і без комісій, «з голосу». Пропозицію Побережного поставили на голосування, і більшістю голосів, таки, включили до Порядку денного. Втім, сам Порядок денний затверджували 2,5 години, і безпосередньо голосування за те, бути онлайн-трансляції чи ні, відбулося куди пізніше – вже після перерви. На той час із 36-ти депутатів у залі лишилося трохи більше 20-ти (значно порідшали лави саме опозиціонерів – БЮТівців, ляшківців, представників Опоблоку). Можливо, саме цей чинник і відобразився на кінцевому результаті голосування: якщо на початку за включення проекту Побережного до Порядку денного віддали свої 19 депутатів, то після перерви за прийняття – всього 9. Цього виявилося не досить для того, аби запровадити онлайн-трансляцію. Можливо, вона з’явиться після доопрацювання проекту та з’ясування усіх технічних аспектів, як пропонував Василь Мазур, котрий, із власних слів, абсолютно не проти цієї ідеї. І тоді кожен інтернет-користувач зможе насолоджуватися, серед іншого, тим, як окремі з бердичівських депутатів не можуть нагріти собі місця, весь час бігаючи із зали до зали з телефонами у руках, як похапцем консультуються, вибудовуючи, мабуть, програму спільних дій, як сяють порожнечею їхні робочі місця у сесійній залі. А через гучномовець від Побережного містяни ще й почують про депутатські «компетентність» та «клоунаду».

Онлайн-трансляція сесій у Бердичеві: одні – за, другі – проти, третім – байдуже (?). Результат – поки без онлайну. Онлайн-трансляція сесій у Бердичеві: одні – за, другі – проти, третім – байдуже (?). Результат – поки без онлайну. Онлайн-трансляція сесій у Бердичеві: одні – за, другі – проти, третім – байдуже (?). Результат – поки без онлайну. Онлайн-трансляція сесій у Бердичеві: одні – за, другі – проти, третім – байдуже (?). Результат – поки без онлайну. Онлайн-трансляція сесій у Бердичеві: одні – за, другі – проти, третім – байдуже (?). Результат – поки без онлайну.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0