Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Подвійна ДТП: загинув водій вантажівки
Chatbox Телерадіокомпанія ...
Уся інформація про ДТП – з офіц ...
Time 11:47 - 22-06-2020
Подвійна ДТП: загинув водій вантажівки
Chatbox Iryna Sliusarenko
Вам, "правдиві" журналісти, не ...
Time 17:06 - 20-06-2020
Працівники легкої промисловості приймали вітання із професійним святом
Chatbox Дик Роман
Хоч би раз в житті зняли матері ...
Time 21:04 - 12-06-2020
У Бердичеві «блогер» та його «друзі» знущались над людиною
Chatbox John Kramer
Вы шо, совсем страх потеряли пе ...
Time 03:37 - 02-06-2020
У Бердичеві «блогер» та його «друзі» знущались над людиною
Chatbox Андрей Техник
#Свободу Мусару тишке (((
Time 03:23 - 02-06-2020
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Олімпійська естафета у Бердичеві: 40 літ потому...

Time Додано: п'ятниця, 10 лип. 2020, 19:04 ( 29 дн. назад )

10 липня 40 років минає з того часу, як Бердичевом урочисто пронесли Олімпійський вогонь. То була подія великого масштабу, до якої готувались довго (і не лише 12-ть факелоносців, а й усе місто!) та котра лишила у серцях бердичівлян незабутній спомин. День зустрічі естафети у Бердичеві був напрочуд гарним, кажуть очевидці, яскраво світило сонце... А 40 літ потому, у такий же сонячний день, згадати подію узялись в особливий спосіб, запланувавши пробігти 10 км., активісти-спортсмени, гордість нашого міста Юлія та В’ячеслав Олішевські, а з ними заодно Євген Святецький, Роман ШакОр, Леся Кручак, Юрій Кузінський.

Олімпійська естафета у Бердичеві: 40 літ потому...

Місце старту – на межі між Житомирською і Вінницькою областями. Олімпійська атрибутика – факел (той самий, що світив 40 літ тому!)– символічно передається із рук у руки. Його нестимуть почергово, а бігти будуть разом.

Легкоатлетів на цій довгій, протяжністю в 10 км., дорозі супроводжували фахівці поліції та заступник міського голови Валентина Адаменко. Без зупинок, усміхаючись і вітаючи зустрічних, вони відносно швидко подолали заплановану відстань.

Спортсмени урочисто, передаючи час від часу факел один одному, бігли вулицями Одеською, Вінницькою. За якусь годину, трохи більше – вже був фініш. Біля меморіалу «Слава Героям» на них уже чекали майбутні олімпійські чемпіони, вони ж юні спортсмени, а також представники влади й громадськості. Жоден із 6-ти учасників пробігу не зійшов із дистанції, бо, насправді, мають підготовку, ведуть здоровий спосіб життя!

Олімпійська атрибутика – славнозвісний факел із далеких 80-х – побував і в дитячих, і в дорослих руках.

Нести факел тоді, 40 літ тому, як і тепер, обирали найкращих, найсміливіших, згадує начальник відділу молоді і спорту Тетяна Дячук.

Наостанок факелоносці, що здійснили пробіг 40 літ потому, відвідали вихованців Бердичівської школи-інтернату. Саме тут, як пам’ятаєте, на базі цього закладу, планується створення спортивного ліцею. А поки ж на подвір’ї вітали майбутніх олімпійських чемпіонів, даруючи їм гостинці й фотографуючись на згадку.

Репортаж Олени Лук’янюк і Дмитра Піньківського

Chatbubbles Коментарів: 0