Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Засідання виконкому: питання про присвоєння Почесного громадянина зняли із розгляду
Chatbox Sergei Kalinovskii
Защо присвоїти почесним званням ...
Time 23:16 - 24-12-2020
З обігу виводять монету та частину банкнот
Chatbox Л. Даренко
Спасибо, что хоть проинформиров ...
Time 11:29 - 29-11-2020
У День захисника України бердичівляни вшанували Героїв
Chatbox Л. Даренко
красиво
Time 11:28 - 29-11-2020
Підготовка до виборів: у Бердичеві затверджено місця для проведення агітації
Chatbox Роман Бабенко
Надеюсь, что в преддверии выбор ...
Time 11:59 - 22-09-2020
Підготовка до виборів: у Бердичеві затверджено місця для проведення агітації
Chatbox Л. Даренко
Это правильно, лишь бы только в ...
Time 11:56 - 22-09-2020
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaПерерахунок пенсій з 1 грудня 2020 року
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Олімпійська естафета у Бердичеві: 40 літ потому...

Time Додано: п'ятниця, 10 лип. 2020, 19:04 ( 6 міс. назад )

10 липня 40 років минає з того часу, як Бердичевом урочисто пронесли Олімпійський вогонь. То була подія великого масштабу, до якої готувались довго (і не лише 12-ть факелоносців, а й усе місто!) та котра лишила у серцях бердичівлян незабутній спомин. День зустрічі естафети у Бердичеві був напрочуд гарним, кажуть очевидці, яскраво світило сонце... А 40 літ потому, у такий же сонячний день, згадати подію узялись в особливий спосіб, запланувавши пробігти 10 км., активісти-спортсмени, гордість нашого міста Юлія та В’ячеслав Олішевські, а з ними заодно Євген Святецький, Роман ШакОр, Леся Кручак, Юрій Кузінський.

Олімпійська естафета у Бердичеві: 40 літ потому...

Місце старту – на межі між Житомирською і Вінницькою областями. Олімпійська атрибутика – факел (той самий, що світив 40 літ тому!)– символічно передається із рук у руки. Його нестимуть почергово, а бігти будуть разом.

Легкоатлетів на цій довгій, протяжністю в 10 км., дорозі супроводжували фахівці поліції та заступник міського голови Валентина Адаменко. Без зупинок, усміхаючись і вітаючи зустрічних, вони відносно швидко подолали заплановану відстань.

Спортсмени урочисто, передаючи час від часу факел один одному, бігли вулицями Одеською, Вінницькою. За якусь годину, трохи більше – вже був фініш. Біля меморіалу «Слава Героям» на них уже чекали майбутні олімпійські чемпіони, вони ж юні спортсмени, а також представники влади й громадськості. Жоден із 6-ти учасників пробігу не зійшов із дистанції, бо, насправді, мають підготовку, ведуть здоровий спосіб життя!

Олімпійська атрибутика – славнозвісний факел із далеких 80-х – побував і в дитячих, і в дорослих руках.

Нести факел тоді, 40 літ тому, як і тепер, обирали найкращих, найсміливіших, згадує начальник відділу молоді і спорту Тетяна Дячук.

Наостанок факелоносці, що здійснили пробіг 40 літ потому, відвідали вихованців Бердичівської школи-інтернату. Саме тут, як пам’ятаєте, на базі цього закладу, планується створення спортивного ліцею. А поки ж на подвір’ї вітали майбутніх олімпійських чемпіонів, даруючи їм гостинці й фотографуючись на згадку.

Репортаж Олени Лук’янюк і Дмитра Піньківського

Chatbubbles Коментарів: 0