Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У Бердичеві «блогер» та його «друзі» знущались над людиною
Chatbox John Kramer
Вы шо, совсем страх потеряли пе ...
Time 03:37 - 02-06-2020
У Бердичеві «блогер» та його «друзі» знущались над людиною
Chatbox Андрей Техник
#Свободу Мусару тишке (((
Time 03:23 - 02-06-2020
Поліцейські упродовж доби виявили у двох осіб наркотики
Chatbox Диана Ивасенко
А почему вы не рассказываете,ка ...
Time 14:04 - 17-05-2020
На завершення інженерного тижня у «гвардійській» школі запустили ракету
Chatbox М и х а и л К о в ...
Клево!!!
Time 15:18 - 16-02-2020
Фахівці управління Державної служби якості освіти зустрілись із представниками ДНЗ
Chatbox Ве Теор
Репортаж надзвичайно професійни ...
Time 19:16 - 25-01-2020
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Олега Мельничука призначено начальником Бердичівського відділу поліції

Time Додано: середа, 24 квіт. 2019, 19:57 ( близько 1 року назад )

Із 17 квітня начальником Бердичівського відділу ГУНП у Житомирській обл. призначено Олега Мельничука. Ольга Зінченко, котра кілька років очолювала відділ поліції, пішла на підвищення: працює в ГУНП у Житомирській обл. помічником начальника. Олег Борисович у поліції із 2006 року, розпочинав працювати у секторі кримінального розшуку тоді ще Бердичівського міськвідділу міліції, потім – був переведений до ГУПН у Житомирській обл., де працював в управлінні захисту економіки, управлінні по боротьбі з організованою злочинністю. Від початку реформування поліції Олег Мельничук був заступником начальника відділу оперативних розробок Житомирського управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції. Начальник поліції мешкає у Бердичеві, одружений, батько двох дітей. Так про себе Олег Мельничук розповів журналістам під час першої зустрічі, а також про перші кроки і плани на перспективу.

Олега Мельничука призначено начальником Бердичівського відділу поліції

Серед багатьох запитань, адресованих новопризначеному керівникові, про резонансні справи, напади на журналістів та підприємців, затриманні працівника поліції на хабарі тощо, не оминули колеги-журналісти болючу тему львівського сміття, що на території села Терехового.

Хто є власником того сміттєзвалища, чи має він відповідні дозволи – поки інформацію, в цілях таємниці слідства, не розголошують, каже начальник поліції… Головна мета, яку ставить Олег Мельничук перед собою й підлеглими – «підвищення рівня довіри людей»; принципова позиція – «відпрацювання кожної події, аби бердичівляни відчували себе захищеними». Поліцію її очільник порівнює із малолітньою дитиною, яка поки знаходиться «на шляху становлення й розвитку, але з часом усе буде добре».

Chatbubbles Коментарів: 0