Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
“Секонд-хенду” у Бердичеві загрожує закриття?
Chatbox Микола Миколайович
Ви всі брихуни ви тільки наживаетеся
Time 19:58 - 17-07-2019
Фестиваль «STEM – весна – 2019» у НВК №10
Chatbox Юрій Доготар
НВК №10 - лідер освіти! В цьому ...
Time 06:28 - 09-05-2019
Довгождана прем’єра у Бердичеві: у Театрі на Європейській давали «Фріду» Марини Гримич
Chatbox Pavel P
Кому нужна качественная премиум ...
Time 23:26 - 30-04-2019
Результати виборів по виборчому округу №63
Chatbox Pavel P
В гугл такого полно. Ничего нов ...
Time 02:14 - 29-04-2019
Результати виборів по виборчому округу №63
Chatbox Pavel P
В гугл такого полно. Ничего нов ...
Time 02:14 - 29-04-2019
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Олега Мельничука призначено начальником Бердичівського відділу поліції

Time Додано: середа, 24 квіт. 2019, 19:57 ( 3 міс. назад )

Із 17 квітня начальником Бердичівського відділу ГУНП у Житомирській обл. призначено Олега Мельничука. Ольга Зінченко, котра кілька років очолювала відділ поліції, пішла на підвищення: працює в ГУНП у Житомирській обл. помічником начальника. Олег Борисович у поліції із 2006 року, розпочинав працювати у секторі кримінального розшуку тоді ще Бердичівського міськвідділу міліції, потім – був переведений до ГУПН у Житомирській обл., де працював в управлінні захисту економіки, управлінні по боротьбі з організованою злочинністю. Від початку реформування поліції Олег Мельничук був заступником начальника відділу оперативних розробок Житомирського управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції. Начальник поліції мешкає у Бердичеві, одружений, батько двох дітей. Так про себе Олег Мельничук розповів журналістам під час першої зустрічі, а також про перші кроки і плани на перспективу.

Олега Мельничука призначено начальником Бердичівського відділу поліції

Серед багатьох запитань, адресованих новопризначеному керівникові, про резонансні справи, напади на журналістів та підприємців, затриманні працівника поліції на хабарі тощо, не оминули колеги-журналісти болючу тему львівського сміття, що на території села Терехового.

Хто є власником того сміттєзвалища, чи має він відповідні дозволи – поки інформацію, в цілях таємниці слідства, не розголошують, каже начальник поліції… Головна мета, яку ставить Олег Мельничук перед собою й підлеглими – «підвищення рівня довіри людей»; принципова позиція – «відпрацювання кожної події, аби бердичівляни відчували себе захищеними». Поліцію її очільник порівнює із малолітньою дитиною, яка поки знаходиться «на шляху становлення й розвитку, але з часом усе буде добре».

Chatbubbles Коментарів: 0