Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Окружна виборча комісія провела своє перше засідання

Time Додано: вівторок, 01 груд. 2009, 06:00 ( майже 8 років назад )

Підготовка до виборів у місті набирає обертів. Днями своє перше засідання провела окружна виборча комісія територіального виборчого округу №64. До її складу увійшло 32 особи – представники різних політичних сил.

Окружна виборча комісія  провела своє перше засідання

Деякі члени комісії пережили не одні вибори і не один їхній тур, зауважила голова комісії Алла Ценко, тому досвід таких людей буде більш, ніж цінним.

На першому засіданні ОВК розглянули шість питань. Попередньо розподілили обов’язки між головою, заступником, секретарем та членами комісії. На цьогорічних виборах територія, що її обслуговуватиме 64-й округ, буде більшою. До звичайних міста Бердичева, Бердичівського і Чуднівського районів додались Романівський та Любарський. Члени ОВК зі свого складу обрали чотирьох осіб, які відповідатимуть за організацію роботи дільничних комісії у цих районах.

Наступне питання було присвячене матеріально-технічному забезпеченню: транспорт, зв’язок, приміщення. Цим окружну комісію повинні забезпечувати органи місцевої влади. Що робитимуть у місті, розповіла керуючий справами міськвиконкому Надія Мохно.

Надія Мохно, керуючий справами міськвиконкому: “Окружна виборча комісія буде працювати в нашому приміщенні за адресою: площа Жовтнева,1. Якщо для засідань потрібне буде більше приміщення, будемо вам надавати актовий зал”.

Певні суперечки виникли під час визначення членів комісії, які на період виборів звільнятимуться з основної роботи і працюватимуть в ОВК за зарплату. Традиційно оплачується робота голови, заступника та секретаря, але законом передбачена кількість до чотирьох осіб. Хто буде четвертим, голова пропонувала визначити на іншому засіданні. Мовляв, потрібен час для того, аби пригледітися до людей. Деякі члени комісії наполягали на тому, щоб обрати цю людину зараз. І свого досягли. Подібна гарячність на першому засіданні – явище швидкоминаюче, вважає один із членів ОВК Олександр Підгорчук.

Олександр Підгорчук, член окружної виборчої комісії: “на першому засіданні з мого досвіду люди приглядаються один до одного у тому плані, чи людина лобіює чиїсь інтереси, чи піклується про дотримання законодавства. Гадаю, у нашому місті перші комісії завжди так проходять, бо люди збираються розумні. Наступні засідання, на мою думку, будуть плідними”.

Незабаром підшукають спеціалістів, необхідних окружній комісії для підготовки та проведення виборів: бухгалтери, юрист, системний адміністратор. Останній потрібен для роботи із програмно-технічним комплексом, який буде забезпечувати зв’язок із центральною виборчою комісією. Роботу ОВК цього разу буде ускладнювати не лише збільшення території округу, каже Алла Ценко, а також інші чинники.

Алла Ценко, голова окружної виборчої комісії: “В цьому році виборчий процес буде коротший — лише півтора місяці залишається до виборів. Це замало, але ми налаштовані на роботу і думаємо, що виконаємо план, який нам спустила ЦВК”.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0