Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Окружна виборча комісія провела своє перше засідання

Time Додано: вівторок, 01 груд. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Підготовка до виборів у місті набирає обертів. Днями своє перше засідання провела окружна виборча комісія територіального виборчого округу №64. До її складу увійшло 32 особи – представники різних політичних сил.

Окружна виборча комісія  провела своє перше засідання

Деякі члени комісії пережили не одні вибори і не один їхній тур, зауважила голова комісії Алла Ценко, тому досвід таких людей буде більш, ніж цінним.

На першому засіданні ОВК розглянули шість питань. Попередньо розподілили обов’язки між головою, заступником, секретарем та членами комісії. На цьогорічних виборах територія, що її обслуговуватиме 64-й округ, буде більшою. До звичайних міста Бердичева, Бердичівського і Чуднівського районів додались Романівський та Любарський. Члени ОВК зі свого складу обрали чотирьох осіб, які відповідатимуть за організацію роботи дільничних комісії у цих районах.

Наступне питання було присвячене матеріально-технічному забезпеченню: транспорт, зв’язок, приміщення. Цим окружну комісію повинні забезпечувати органи місцевої влади. Що робитимуть у місті, розповіла керуючий справами міськвиконкому Надія Мохно.

Надія Мохно, керуючий справами міськвиконкому: “Окружна виборча комісія буде працювати в нашому приміщенні за адресою: площа Жовтнева,1. Якщо для засідань потрібне буде більше приміщення, будемо вам надавати актовий зал”.

Певні суперечки виникли під час визначення членів комісії, які на період виборів звільнятимуться з основної роботи і працюватимуть в ОВК за зарплату. Традиційно оплачується робота голови, заступника та секретаря, але законом передбачена кількість до чотирьох осіб. Хто буде четвертим, голова пропонувала визначити на іншому засіданні. Мовляв, потрібен час для того, аби пригледітися до людей. Деякі члени комісії наполягали на тому, щоб обрати цю людину зараз. І свого досягли. Подібна гарячність на першому засіданні – явище швидкоминаюче, вважає один із членів ОВК Олександр Підгорчук.

Олександр Підгорчук, член окружної виборчої комісії: “на першому засіданні з мого досвіду люди приглядаються один до одного у тому плані, чи людина лобіює чиїсь інтереси, чи піклується про дотримання законодавства. Гадаю, у нашому місті перші комісії завжди так проходять, бо люди збираються розумні. Наступні засідання, на мою думку, будуть плідними”.

Незабаром підшукають спеціалістів, необхідних окружній комісії для підготовки та проведення виборів: бухгалтери, юрист, системний адміністратор. Останній потрібен для роботи із програмно-технічним комплексом, який буде забезпечувати зв’язок із центральною виборчою комісією. Роботу ОВК цього разу буде ускладнювати не лише збільшення території округу, каже Алла Ценко, а також інші чинники.

Алла Ценко, голова окружної виборчої комісії: “В цьому році виборчий процес буде коротший — лише півтора місяці залишається до виборів. Це замало, але ми налаштовані на роботу і думаємо, що виконаємо план, який нам спустила ЦВК”.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0