Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Офіційне відкриття Дня Бердичева: місту є ким гордитися

Time Додано: вівторок, 29 черв. 2010, 06:00 ( близько 8 року назад )

Своє 580-річчя Бердичів зустрів сонячно, весело, людно. Іменинник є містом, в якому дорослі поважність й неспішність поєднуються з завзяттям та енергією, властивими молоді, мудрість старшого покоління мирно уживається зі стрімкістю юного. Аби Господь благословив місто 4-х культур на довгі літа, просили присутні на офіційній церемонії відкриття Дня Бердичева. Традиційно її проводили, аби городяни побачили, наскільки багатою на сильних духом, мужніх, талановитих та самовідданих людей є місто. Надзвичайно приємно проводити це свято у рік, знаменний для всієї країни, наголосив у вітальній промові міський голова Бердичева.

Офіційне відкриття Дня Бердичева: місту є ким гордитися

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «65 років тому радянський народ переміг фашистсько-німецьких загарбників. Ми, все людство, Бердичів, наша країна відзначали цей великий ювілей. Можливо, цього свята не було б взагалі, якби не було людей, які своїм життям показали, як потрібно любити свою країну, як потрібно жити. Є у нас такі люди: вони з початку до кінця пройшли Велику Вітчизняну війну, а по її закінченні своїм прикладом, своєю працею демонстрували, як жити й служити рідному Бердичеву і своїй державі.»

Ось один із таких людей. Багаторічною відданою працею в обласному госпіталі для ветеранів війни Павло Сухоставський назавжди вніс своє ім’я до списку уславлених медиків Житомирщини, а чіткою й принциповою життєвою позицією та людськими якостями – до найшановніших людей міста. На знак подяки міська влада за підтримки городян вирішила нагородити ветерана війни й медичної справи званням «Почесний громадянин м. Бердичева».

Павло Сухоставський, Почесний громадянин м. Бердичева: «Я, как ветеран Великой Отечественной войны и труда, горжусь этим званием, которое есть для меня очень высокой честью. Я приложу все усилия, чтобы оправдать эту высокую награду.»

Багато разів, на різних рівнях та з різних рук отримував нагороди головний пивовар Бердичева Леон Ліпецький. Цього разу його заслуги у розвитку харчової промисловості Почесною грамотою відзначив Кабінет міністрів України. Хоча не всі у сусідній Польщі знають в обличчя цю четвірку, та, без сумніву, тисячі мешканців сусідньої держави молилися за здоров’я бердичівських рятувальників Василя Пеньківського, Віктора Доманського, Дмитра Бондарчука та Олександра Мудрука, які у складі МНСників області допомагали полякам впоратися з наслідками повені. Дитячі візочки організатори дійства вручили Дмитрові Волинцю й Віталію Шаринському – батькам двох немовлят, які першими з’явилися на світ на день народження рідного міста. Подарунки отримали і члени родини Пелагеї Мазур та Ольги Карчевської – цьогоріч обидві бердичівлянки поповнили список тих, хто перетнув 100-річний рубіж. Серед нагороджених були представники різних галузей – від працівників міліції до майстрів народної творчості. А були й такі, хто і нагороджував, і приймав нагороди. За стійким переконанням Бердичівського міського голови, завдяки таким людям, як Юрій Євтєєв, місто під час долає проблеми, що їх вже, здавалося б, не перемогти. Ці люди – бердичівляни за місцем народження та у душі, вони мешкають у різних кутках країни та усім серцем прагнуть допомогти малій Батьківщині, на якій нагороди приймати удвічі приємніше.

Юрій Євтєєв, директор Департаменту кадрового забезпечення та персоналу Секретаріату КМУ: «У цій землі лежить мій батько, який віддав Бердичеву все своє життя, на цій землі народилася й жила моя мати. Я маю дуже багато нагород, але, отримавши з рук прекрасного мера орден «За заслуги перед Бердичевом», клянусь, що буду робити все, аби моє рідне місто процвітало.»

Приємно бути на Бердичівській землі і губернатору Житомирщини. Сергій Рижук поздоровив Бердичів із ювілеєм та передав слова вітання від Президента України. Голова облдержадміністрації потішився з великої кількості молоді на площі Жовтневій і закликав городян берегти своє місто та робити так, аби воно й надалі залишалось молодим, мудрим та життєдайним.

Сергій Рижук, голова Житомирської ОДА: «Звичайно, день народження міста – це ще один день народження кожного з вас, дорогі бердичівляни. Дуже приємно чути від вашого міського голови, що наші виступи схожі не на мітингові промови, а на слова на святкуванні великих іменин, коли усім і кожному бажають добра, здоров’я і наснаги.»

Виступаючі на святі спрогнозували: у цьому місті, як і 579 років до цього, закохуватимуться й одружуватимуться, вирощуватимуть розумних і красивих дітей та втілюватимуть у життя решту положень вислову про «сина, дерево і будинок». А це значить, що доля квітучого й успішного міста Бердичеву забезпечена.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0