Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Подвійна ДТП: загинув водій вантажівки
Chatbox Телерадіокомпанія ...
Уся інформація про ДТП – з офіц ...
Time 11:47 - 22-06-2020
Подвійна ДТП: загинув водій вантажівки
Chatbox Iryna Sliusarenko
Вам, "правдиві" журналісти, не ...
Time 17:06 - 20-06-2020
Працівники легкої промисловості приймали вітання із професійним святом
Chatbox Дик Роман
Хоч би раз в житті зняли матері ...
Time 21:04 - 12-06-2020
У Бердичеві «блогер» та його «друзі» знущались над людиною
Chatbox John Kramer
Вы шо, совсем страх потеряли пе ...
Time 03:37 - 02-06-2020
У Бердичеві «блогер» та його «друзі» знущались над людиною
Chatbox Андрей Техник
#Свободу Мусару тишке (((
Time 03:23 - 02-06-2020
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Одинадцята і шоста школи отримали відзнаки Всеукраїнського кінофестивалю «ЖУК»

Time Додано: вівторок, 26 лист. 2019, 19:46 ( 7 міс. назад )

Дві бердичівські школи – у числі переможців Всеукраїнського шкільного кінофестивалю «ЖУК», який нещодавно пройшов у Житомирі. В номінації «Краща музика та звук» перемогу здобула команда шостої школи із короткометражкою «Я ціную життя». А учениця школи №11 Ілона Котелянець отримала відзнаку за кращу жіночу роль другого плану у фільмі «Межа».

Одинадцята і шоста школи отримали відзнаки Всеукраїнського кінофестивалю «ЖУК»

Це вже не перші нагороди для колективу одинадцятої школи, адже фільми та репортажі учні знімають із 2015-го року. Саме тоді у вчителя музики Олександра Драгана виникла ідея створити творчу студію «Школа юних журналістів». Учні самі знімають, монтують, працюють у кадрі, мають власний канал на Ютюбі, де висвітлюють шкільні заходи і розміщують свої документальні та ігрові фільми. У кінофестивалі «ЖУК» діти брали участь і перемогли уже втретє.

У ньому – таке, з чим може стикнутися кожен школяр: приниження, насмішки, знущання. Обираючи тему булінгу, творча команда прагнула показати, як уникнути травлі і як їй протистояти.

Працювати починали з пошуку ідеї та написання сценарію. Потім продумували локації для проведення зйомок та підбирали акторів.

Знімали конкурсну роботу учні частково у своїй школі, а також у приміщенні торгового центру «Бальзак» і на центральній площі. Під час роботи над короткометражкою довелось робити дублювання звуку, адже шум вулиці під час зйомок глушив голоси акторів. Героїня Ілони Котелянець, Маша, – ще така провокаторка, зовсім не схожа на неї у житті, каже дівчина.

Цьогоріч у фестивалі «ЖУК» змагались 70 команд із різних куточків України. Конкурувати було не просто, розповідає керівник школи юних журналістів, тож отримана відзнака за кращу жіночу роль другого плану є гарною оцінкою проведеної роботи, яка поповнить скарбничку численних нагород студії.

Репортаж Інни Плесної

Chatbubbles Коментарів: 0