Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Один лише раз буває шкільний випускний бал...

Time Додано: середа, 25 черв. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

У Бердичеві триває романтичний сезон випускних балів.

Один лише раз буває шкільний випускний бал...

Цього року у місті отримують свідоцтва про освіту 980 9-класників, серед них 105 -з відзнакою. Атестати - понад 500 учнів 11 класів. Майже 80 - медалісти. Перш ніж настала святкова пора, школярі не лише складали іспити, а й виконували тестові завдання.

Тетяна Стельмах, начальник Бердичівського міського управління освіти і науки: “76% всіх сьогоднішніх випускників можуть підтвердили свої знання зовнішнім незалежним оцінюванням. Це дуже високий показник. У нас усі медалісти підтвердили свої знання державною підсумковою атестацією. Найбільше таких випускників – у 12-й школі. Найкраще – 200 балів – набрали Віктор Щепанівський з НВК №4 та Микола Клопот з ЗОШ №1”.

Шкільний випускний бал буває раз у житті, стверджують учні, тож кожному з них хочеться виглядати якнайкраще. Красива випускна сукня – таємна мрія кожної дівчини. В елегантному вечірньому вбранні - максі чи міні - вона цього вечора завоює світ, а, може, - й чиєсь серце.

Олена Троцюк, випускниця гуманітарної гімназії № 2: “Це свято чистоти, чогось прекрасного, і ми повинні віддати дяку нашим вчителям. Білий колір для мене – це колір чогось надзвичайного. Я саме у білому вбранні, а не в якомусь іншому”.

Кристина Ковальчук, випускниця гуманітарної гімназії № 2: “До випускного вечора я готувалася протягом місяця. Саме міні і темне – це мій стиль. Я взагалі люблю темні відтінки. Допомагали мені мама та бабуся, навіть вчителі підказували, що можна одягнути. Настрій – найкращий. Тому що це, дійсно, - останній шкільний день. І я б хотіла його гідно провести сьогодні”.

На прощальний бал випускники з’являються не у звичайному одязі. Відбувається перетворення вчорашніх школярів на елегантних денді та сучасних принцес. Красуні сміло експериментують, відходячи від традиційних стандартів. У трендах переважають яскравість та легкість. Дівчат не пізнати з розкішними зачісками, хлопці змінили джинси на костюми.

Денис Манило, випускник гуманітарної гімназії № 2: “Хотілося, звичайно, мати відповідний вигляд. Для цього я обрав чорний костюм та синю сорочку. Адже це – свято. І потрібно мати відповідний вигляд, щоб цей день запам’ятався і щоб порадувати інших – ось, дійсно, йде випускник 11 класу!”

Проблему вбрання хлопцям розв'язати значно простіше, ніж дівчатам. Ще два штрихи до гарного вигляду – зачіска та макіяж. Випускницям аж ніяк не обійтися без цього.

Каріна Мастєрова, випускниця гуманітарної гімназії

№ 2: “Зачіску робили у перукарні, хотіла волоссю створити об’єм. Що стосується одягу, то обрала саме брючний варіант. Тому що вважаю його найбільш зручним для себе. Щодо макіяжу, то робив його візажист, щоб все поєднувалося із одягом”.

Останні деталі святкового make-up...Загадковий погляд у дзеркало – і можна на сцену. У програмі випускного вечора – обов’язкові атрибути: вручення атестатів, напутні слова, подяки і безліч квітів.

Ірина Толочко, директор гуманітарної гімназії № 2: “Ви сьогодні зустрінете перший світанок дорослого життя. Ви маєте самі приймати розумні рішення, будувати своє життя і планувати майбутнє нашої держави. Залишивши шкільний поріг, будьте щасливі, здорові та багаті!”

За шкільним календарем, випускний бал - найголовніша подія червня. Через цю межу – прощання зі школою проходить рано чи пізно майже кожен.

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0