Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Один день у армії провели учні міських шкіл та коледжів

Time Додано: понеділок, 13 квіт. 2009, 06:00 ( близько 9 року назад )

У 26 артилерійській бригаді - день відкритих дверей. Молоді показують і розказують, як слід захищати Батьківщину. Це своєрідна агітація служби в Збройних Силах України. Незважаючи на погану погоду, особовий склад військової частини і старшокласники вишикувалися на плацу. Привітати їх прийшли численні гості.

Один день у армії провели учні міських  шкіл та коледжів

Юрій Риштун, заст. командира 26 артбригади з гуманітарних питань: “Я гадаю, це буде чудовий приклад військово-патріотичного виховання молоді. В ці складні часи ЗСУ на своєму місті і виконують свій обов'язок”

Старшокласникам захід особливо до вподоби — і заняття прогуляли, і солдатами себе відчули. Інструктори детально розповідають гостям про озброєння армії, спецзасоби і техніку. Молоді цікаво: бо одна справа у книжці чи по телевізору на військові причандали дивитися, інша — побачити все на власні очі і не тільки. Можна ще й у руках потримати і на себе приміряти. Богдан Величко із медичного коледжу вирішив показати одногрупникам, як він уміє вправлятися із солдатським турніком.

Богдан Величко, студент Бердичівського медичного коледжу: “ Якщо в армію піду, то буду працювати у військовому госпіталі”.

Найбільше старшокласників набилося у музей бойової слави 26 артилерійської бригади. Тут військові бережуть спогади про подвиги героїв Великої вітчизняної війни. Наслухавшись про мужні вчинки своїх дідів, деякі хлопці задумалися: а чи не махнути рукою на навчання у виші і піти до армії.

Максим Пітік, учень ЗОК № 14: “З одного боку, в армії цікаво. Ось мені гільзу показали, яку подарували полковнику. У мене батько - військовий, вважає, що це цікаво і престижно”.

Дівчат армійська романтика також вабить. Але по-іншому, аніж хлопців.

Леся Волковська, учениця ЗОШ № 10: ”Дівчатам чоловіки у формі подобаються. Взагалі захід сподобався, марширували гарно”.

На прощання у артбригаді юнакам та дівчатам сказали: будуть раді зустрічі знову, особливо, коли наступного разу ті будуть не гостями, а солдатами -новобранцями.

Юлія Крук

Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0