Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Сергій Рудь
Такий чоловік, що скоїв вбивств ...
Time 21:41 - 21-01-2018
«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:boon:
Time 15:29 - 21-01-2018
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Один день у армії провели учні міських шкіл та коледжів

Time Додано: понеділок, 13 квіт. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

У 26 артилерійській бригаді - день відкритих дверей. Молоді показують і розказують, як слід захищати Батьківщину. Це своєрідна агітація служби в Збройних Силах України. Незважаючи на погану погоду, особовий склад військової частини і старшокласники вишикувалися на плацу. Привітати їх прийшли численні гості.

Один день у армії провели учні міських  шкіл та коледжів

Юрій Риштун, заст. командира 26 артбригади з гуманітарних питань: “Я гадаю, це буде чудовий приклад військово-патріотичного виховання молоді. В ці складні часи ЗСУ на своєму місті і виконують свій обов'язок”

Старшокласникам захід особливо до вподоби — і заняття прогуляли, і солдатами себе відчули. Інструктори детально розповідають гостям про озброєння армії, спецзасоби і техніку. Молоді цікаво: бо одна справа у книжці чи по телевізору на військові причандали дивитися, інша — побачити все на власні очі і не тільки. Можна ще й у руках потримати і на себе приміряти. Богдан Величко із медичного коледжу вирішив показати одногрупникам, як він уміє вправлятися із солдатським турніком.

Богдан Величко, студент Бердичівського медичного коледжу: “ Якщо в армію піду, то буду працювати у військовому госпіталі”.

Найбільше старшокласників набилося у музей бойової слави 26 артилерійської бригади. Тут військові бережуть спогади про подвиги героїв Великої вітчизняної війни. Наслухавшись про мужні вчинки своїх дідів, деякі хлопці задумалися: а чи не махнути рукою на навчання у виші і піти до армії.

Максим Пітік, учень ЗОК № 14: “З одного боку, в армії цікаво. Ось мені гільзу показали, яку подарували полковнику. У мене батько - військовий, вважає, що це цікаво і престижно”.

Дівчат армійська романтика також вабить. Але по-іншому, аніж хлопців.

Леся Волковська, учениця ЗОШ № 10: ”Дівчатам чоловіки у формі подобаються. Взагалі захід сподобався, марширували гарно”.

На прощання у артбригаді юнакам та дівчатам сказали: будуть раді зустрічі знову, особливо, коли наступного разу ті будуть не гостями, а солдатами -новобранцями.

Юлія Крук

Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0