Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Молодіжний клуб «Power»: розблокуй свою потужність!
Chatbox Maryavaw
http://xrumersale.site/ Revolut ...
Time 01:14 - 18-08-2017
Із хабарем 5 тис. $ у Бердичеві затримали медиків Райківської виправної колонії
Chatbox машина времени
)) (185.72.246.198) -будут тебя ...
Time 21:59 - 14-08-2017
Із хабарем 5 тис. $ у Бердичеві затримали медиків Райківської виправної колонії
Chatbox ))
машина времени (46.118.202.160) ...
Time 12:16 - 14-08-2017
Із хабарем 5 тис. $ у Бердичеві затримали медиків Райківської виправної колонії
Chatbox машина времени
экс-дэпутат убийца лозинский в ...
Time 10:43 - 14-08-2017
Найкращі юні читачі Катерина Бурлака та Андрій Марков представлятимуть Бердичів на обласному етапі «Книгоманії-2017»
Chatbox Аноним
Я так и знал что Андрей прбедит
Time 15:55 - 08-08-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
ОДПІ
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Очікується, що розмір плати за газ населенням до кінця року зросте на 30 %

Time Додано: вівторок, 29 квіт. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

Питання сплати за спожиті енергоносії залишається актуальним, наголосив заступник міського голови Володимир Пономарчук на початку засідання профільної комісії. Рівень сплати населенням за тепло, газ та електроенергію у 1 кварталі по усім комунальним підприємствам склав від 95 до 107 %. Комунальники, як і раніше, попереджають, примусово відключають, викликають на адмінкомісії. Газовики застерігають, ціна на газ для населення, можливо, зросте вже із травня.

Очікується, що розмір плати за газ населенням до кінця року зросте на 30 %

Микола Ставнійчук заст. начальника управління газового господарства: «Вчора у Житомирі була нарада... Сказали, що необхідно зняти всі показники у цьому місяці, тому що із 1 травня прогнозується підвищення ціни на газ для населення...Тому перед нами поставлено завдання, ... щоб ми були готові закрити ці показники за старими цінами і працювати по нових.»

У боржниках газового господарства - ВК № 70, міська лазня, Водоканал. Житомирське керівництво, говорить Микола Ставнійчук, наказало готувати матеріали на суд. "Сімдесятка" та 108 колонія винні Бердичівському РЕС. "Чорний список" склали і у "Бердичівводоканалі".

Анатолій Провозен головний інженер МКП "Бердичівводоканал": «Серед наших боржників ВАТ «Агромаш» із боргом 6,5 тис.грн., ВК № 70 — 33 тисячі, міська лазня — 3,5 тис. грн.»

Павло Оксаніч енергетик Бердичівської виправної колонії № 70: «До початку наступного опалювального сезону боргів за газ у нас не буде. Щодо РЕС, то ми плануємо погасити 11 тисяч боргу протягом 2-х місяців. По Водоканалу ми здійснюємо поточні розрахунки і , крім того, проплачуємо кожного місяця по 2-3 тисячі.»

Своєчасно розрахуватися за спожиті у квітні газ та електроенергію обіцяють у КП "Бердичівтеплоенерго".

Всеволод Гаврильчук директор КП "Бердичівтеплоенерго": «Складна ситуація із виконанням графіку погашень... Вже з квітня нам треба віддавати ДК «Газ України» 900 тис. грн. щомісячно... Крім того, багато коштів у цьому місяці піде на виплату зарплати, відпускних та тим, хто звільняється — всього 80 чоловікам. Ну і вже зараз ми розпочинаємо закуповувати матеріали для підготовки до зими.»

Не забув директор "Бердичівтеплоенерго" і про перерахунки за недодане тепло. За 1 квартал, запевнив він, нарахування населенню зменшені на 330 тис., у т.ч. тільки за березень - на 319. Бюджетні установи платитимуть менше на 34 тисячі. Зі слів Всеволода Гаврильчука, згідно актів перевірок невідповідності температурних режимів, нарахування населенню у 1 кварталі зменшені на 4 тис.грн.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0


Додати коментар: