Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Очікується, що розмір плати за газ населенням до кінця року зросте на 30 %

Time Додано: вівторок, 29 квіт. 2008, 06:00 ( близько 10 року назад )

Питання сплати за спожиті енергоносії залишається актуальним, наголосив заступник міського голови Володимир Пономарчук на початку засідання профільної комісії. Рівень сплати населенням за тепло, газ та електроенергію у 1 кварталі по усім комунальним підприємствам склав від 95 до 107 %. Комунальники, як і раніше, попереджають, примусово відключають, викликають на адмінкомісії. Газовики застерігають, ціна на газ для населення, можливо, зросте вже із травня.

Очікується, що розмір плати за газ населенням до кінця року зросте на 30 %

Микола Ставнійчук заст. начальника управління газового господарства: «Вчора у Житомирі була нарада... Сказали, що необхідно зняти всі показники у цьому місяці, тому що із 1 травня прогнозується підвищення ціни на газ для населення...Тому перед нами поставлено завдання, ... щоб ми були готові закрити ці показники за старими цінами і працювати по нових.»

У боржниках газового господарства - ВК № 70, міська лазня, Водоканал. Житомирське керівництво, говорить Микола Ставнійчук, наказало готувати матеріали на суд. "Сімдесятка" та 108 колонія винні Бердичівському РЕС. "Чорний список" склали і у "Бердичівводоканалі".

Анатолій Провозен головний інженер МКП "Бердичівводоканал": «Серед наших боржників ВАТ «Агромаш» із боргом 6,5 тис.грн., ВК № 70 — 33 тисячі, міська лазня — 3,5 тис. грн.»

Павло Оксаніч енергетик Бердичівської виправної колонії № 70: «До початку наступного опалювального сезону боргів за газ у нас не буде. Щодо РЕС, то ми плануємо погасити 11 тисяч боргу протягом 2-х місяців. По Водоканалу ми здійснюємо поточні розрахунки і , крім того, проплачуємо кожного місяця по 2-3 тисячі.»

Своєчасно розрахуватися за спожиті у квітні газ та електроенергію обіцяють у КП "Бердичівтеплоенерго".

Всеволод Гаврильчук директор КП "Бердичівтеплоенерго": «Складна ситуація із виконанням графіку погашень... Вже з квітня нам треба віддавати ДК «Газ України» 900 тис. грн. щомісячно... Крім того, багато коштів у цьому місяці піде на виплату зарплати, відпускних та тим, хто звільняється — всього 80 чоловікам. Ну і вже зараз ми розпочинаємо закуповувати матеріали для підготовки до зими.»

Не забув директор "Бердичівтеплоенерго" і про перерахунки за недодане тепло. За 1 квартал, запевнив він, нарахування населенню зменшені на 330 тис., у т.ч. тільки за березень - на 319. Бюджетні установи платитимуть менше на 34 тисячі. Зі слів Всеволода Гаврильчука, згідно актів перевірок невідповідності температурних режимів, нарахування населенню у 1 кварталі зменшені на 4 тис.грн.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0